reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie był zalany. Był zrobiony jak był mokry. Zerknij sobie specjalnie dla ciebie zrobiłam testy żebyś dobrze widziała. Gdzie test jest zalany. Ściemniam trochę żebyś dobrze widziała. Zobacz załącznik 1098573Zobacz załącznik 1098574
Moim zdaniem zalany. A jesli dzis kreski nie ma to biochemiczna jesli juz ciaza. Nie mozliwe zeby tyle ci sie okres spoznial a kreska blada a teraz jej nawet nie ma. W takim dniu cyklu krecha powinna byc intensywna
 
reklama
Moim zdaniem zalany. A jesli dzis kreski nie ma to biochemiczna jesli juz ciaza. Nie mozliwe zeby tyle ci sie okres spoznial a kreska blada a teraz jej nawet nie ma. W takim dniu cyklu krecha powinna byc intensywna
Jeśli to jest test zalany twoim zdaniem to super masz wzrok. Po gratulować. [emoji4] Ostatni okres 24.01 a ty mi mówisz o biochemiem wiesz co to jest za ciąża?
 
Jeśli to jest test zalany twoim zdaniem to super masz wzrok. Po gratulować. [emoji4] Ostatni okres 24.01 a ty mi mówisz o biochemiem wiesz co to jest za ciąża?
Wiem bo ją przeszlam... inaczej bym o niej nie wspomniala chyba logiczne...ostatni okres mialas 24.01 ale pewnie nie wiesz kiedy i ile mogla obsunac sie owulacja...no to jak ty tlumaczysz sobie fakt ze tydzien temu byla lekka kreska a dzis zniknela...
 
Wiem bo ją przeszlam... inaczej bym o niej nie wspomniala chyba logiczne...ostatni okres mialas 24.01 ale pewnie nie wiesz kiedy i ile mogla obsunac sie owulacja...no to jak ty tlumaczysz sobie fakt ze tydzien temu byla lekka kreska a dzis zniknela...
Mogł być felerne test mimo że robiłam go już w tamtym roku i zawsze był biały i kreski fabrycznej ten test nie ma.
 
Może o tym nie wiesz ze masz. Ja chodziłam do kilku lekarzy i każdy mówił że nie ma, a w klinice powiedzieli że mam [emoji2368]
Nie mam. Miałam badania robione i w klinice też byłam. Nie mam PCOS. Miesiączkuje od 16 lat i pierwszy raz taka akcja. Stosunek lh do fsh mam około 1 więc prawidłowe AMH nie całe 2 więc wzorowe jajniki bez pęcherzyków.
 
Mogł być felerne test mimo że robiłam go już w tamtym roku i zawsze był biały i kreski fabrycznej ten test nie ma.
Jesli pierwszy raz ci sie tak opoznia okres to lepiej isc do lekarza. Wiem jak teraz jest wirus itp ale ktos napewno przyjmuje a jesli juz tyle ci sie spoznia to nie ryzykowalabym czekaniem.
 
reklama
Do góry