reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To przyjdź i sobie sprawdź. Gdyby przyjmowali już dawno byłabym u gin. W Pl jak mi się spóźniał tydzień to byłam u gin i brałam na wywołanie i luteina wywolywala okres max po 3 tabletkach i później już okres regularny a tu nawet luteina go nie wywołała.
Co z toba? Dlaczego wszystko przyjmujesz jako atak? Napisalam ze niemozliwe w sensie ze jak lekarze moga zostawic tyle ludzi bez opieki ginekologicznej....ja mieszkam w austrii, nie wiem co sie dzieje w polsce czy innych panstwach ale nie wyobrazam sobie zeby lekarz w takiej potrzebie gdy cos sie dzieje nie przyjal...
 
Co z toba? Dlaczego wszystko przyjmujesz jako atak? Napisalam ze niemozliwe w sensie ze jak lekarze moga zostawic tyle ludzi bez opieki ginekologicznej....ja mieszkam w austrii, nie wiem co sie dzieje w polsce czy innych panstwach ale nie wyobrazam sobie zeby lekarz w takiej potrzebie gdy cos sie dzieje nie przyjal...
Ja mieszkam w DE i przyjmują tylko kobiety w ciąży.

Tu masz test z dzisiaj. Ale ten drugi całkiem wyszedł negatywny
IMG_20200329_100417.jpeg
 
Ja mieszkam w DE i przyjmują tylko kobiety w ciąży.

Tu masz test z dzisiaj. Ale ten drugi całkiem wyszedł negatywny Zobacz załącznik 1098590
Nie bede sie juz wiecej wypowiadac bo widze ze bedziesz wierzyc tylko w wypowiedzi typu "to ciąża" "widac druga kreske napewno" "nie zalamy" itp. W kazdym razie zycze powodzenia i obym się myliła. Jednak sama wiesz ze po tygodniu od ostatniego testu kreska powinna byc juz intensywna. Teraz pozostaje ci tylko czekac az jakis lekarz przyjmie i tyle.
 
Co z toba? Dlaczego wszystko przyjmujesz jako atak? Napisalam ze niemozliwe w sensie ze jak lekarze moga zostawic tyle ludzi bez opieki ginekologicznej....ja mieszkam w austrii, nie wiem co sie dzieje w polsce czy innych panstwach ale nie wyobrazam sobie zeby lekarz w takiej potrzebie gdy cos sie dzieje nie przyjal...
W pl jest w miarę, wizyty w większości telefoniczne ale jak coś się dzieje to przyjmują. W szpitalu też mnie przyjęli więc jeszcze tragedii nie ma chyba [emoji2368]
 
W pl jest w miarę, wizyty w większości telefoniczne ale jak coś się dzieje to przyjmują. W szpitalu też mnie przyjęli więc jeszcze tragedii nie ma chyba [emoji2368]
No wlasnie nie wyobrazam sobie zeby lekarz nie przyjal jezeli cos sie dzieje zwlaszcza jesli jest podejrzenie ciazy. Ale kazde panstwo ma swoje zasady niestety. Wiem ze kazdy sie boi ale ludzie w szpitalach itp musza pracowac wiec co taki ginekolog inny jest? U mnie przyjmuja w naglych wypadkach ale nie odmowiliby napewno kobiecie ktora juz nie ma okresu 2 miesiac...to moze byc wszystko. To swiadczy tylko o "lekarzu"
 
Nie bede sie juz wiecej wypowiadac bo widze ze bedziesz wierzyc tylko w wypowiedzi typu "to ciąża" "widac druga kreske napewno" "nie zalamy" itp. W kazdym razie zycze powodzenia i obym się myliła. Jednak sama wiesz ze po tygodniu od ostatniego testu kreska powinna byc juz intensywna. Teraz pozostaje ci tylko czekac az jakis lekarz przyjmie i tyle.
Ja nie mówię że to ciąża. Gdzie to napisałam? To by było zbyt piękne by mogło być możliwe.
 
No wlasnie nie wyobrazam sobie zeby lekarz nie przyjal jezeli cos sie dzieje zwlaszcza jesli jest podejrzenie ciazy. Ale kazde panstwo ma swoje zasady niestety. Wiem ze kazdy sie boi ale ludzie w szpitalach itp musza pracowac wiec co taki ginekolog inny jest? U mnie przyjmuja w naglych wypadkach ale nie odmowiliby napewno kobiecie ktora juz nie ma okresu 2 miesiac...to moze byc wszystko. To swiadczy tylko o "lekarzu"
No dokładnie. Ja nie miałam żadnego potwierdzenia ciąży przy sobie ale mnie przyjęli bo miałam plamienia. Zależy od personelu [emoji2368]
 
reklama
No dokładnie. Ja nie miałam żadnego potwierdzenia ciąży przy sobie ale mnie przyjęli bo miałam plamienia. Zależy od personelu [emoji2368]
Masz rację. Ale jeśli chodzi o Pl a de to jest wielka różnica. Macie możliwość iść prywatnie również jeśli na NFZ jakiś lekarz ma gdzieś. Tu niestety nie ma takiej możliwości. I tego wam w Pl zazdroszczę.

A Ty masz dalej te plamienia? Czy już ustały?
 
Do góry