reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ciąża Po Poronieniu

roki_1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pewnie tak będzie.... :)

Ale tak pewnie będzie liczona ciąża, później skorygowana o wyniki badań z USG :)

My nie kupiliśmy, nie chcieliśmy, tam są też jakieś wymogi odległościowe, w sensie że łóżeczko dziecka musi być minimum chyba metr czy 1,5m od łóżka rodziców, a my mamy tak małą sypialnię że nie przejdzie sprawa. Ale dostaliśmy od znajomej Męża, na pewno się wykorzysta w ciągu dnia ;) tym bardziej że to takie 2w1, niania z monitorem oddechu :)

Jeju, a mi od 32 tc tak czas zasuwa, że nie wiem kiedy mija tydzień za tygodniem... I co piątek szok, że to już weekend i będę miała Starego w domu przez 2 dni :D

Nie łam się, poczekaj, to o niczym nie świadczy jeszcze ;)
Pierwsze słyszę o takim wymogu żeby łóżeczko z monitorem musiało być 1 czy 1.5m od łóżka rodziców. Ja używałam monitora w dostawce, odsuwalam tylko na kilka cm zeby sie nie stykalo z naszym materacem, bo wtedy faktycznie lapalo nasz oddech. Teraz wiki spi w łóżeczku, jakieś 30cm od naszego łóżka i też działa bez problemów ;) też mam mikrosypialnie, nawet byłam pewna że się łóżeczko nie zmieści wie kupiłam dostawke ;) ale monitor działa bez żadnego problemu

reklama

Dzoana88

Rozwiązania
0
To nawet nie wiedzialam ze musi być taka odległość od łóżeczka. To u nas tez by nie dało rady bo łóżeczko mamy tuż obok naszego łóżka A na sprawdzenie czy oddycha wystarczy mi smoczek Jak ciumka to znaczy ze oddycha
Ja takie snuza pico do pieluszki i je można stosować w dostawnych lozeczkach

nnat.

Rozwiązania
0
Pierwsze słyszę o takim wymogu żeby łóżeczko z monitorem musiało być 1 czy 1.5m od łóżka rodziców. Ja używałam monitora w dostawce, odsuwalam tylko na kilka cm zeby sie nie stykalo z naszym materacem, bo wtedy faktycznie lapalo nasz oddech. Teraz wiki spi w łóżeczku, jakieś 30cm od naszego łóżka i też działa bez problemów ;) też mam mikrosypialnie, nawet byłam pewna że się łóżeczko nie zmieści wie kupiłam dostawke ;) ale monitor działa bez żadnego problemu
Roki, nie wiem, serio. Czytałam na grupie, sami nie mieliśmy w planach takiego zakupu, więc też niespecjalnie się tematem interesowałam czy to chodziło o jakiś konkretny model, czy ogólnie. Gdzieś tam utkwiła mi w głowie ta odległość około 1 m i tym bardziej wybiłam sobie zakup monitora z głowy.

Madlein

Rozwiązania
0
Roki, nie wiem, serio. Czytałam na grupie, sami nie mieliśmy w planach takiego zakupu, więc też niespecjalnie się tematem interesowałam czy to chodziło o jakiś konkretny model, czy ogólnie. Gdzieś tam utkwiła mi w głowie ta odległość około 1 m i tym bardziej wybiłam sobie zakup monitora z głowy.
Bzdura jakaś z tą odległością od łóżka. Przecież dzieci śpią w pokoju obok i wszystko działa. Może to jakiś inny wynalazek, ja miałam z firmy Babysense jeszcze z prostokątnymi płytkami. Jak młody spał w kołysce to montowało się tylko jedną płytkę, a jak podrósł i przeszedł do dużego łóżeczka to dwie.

Edit: Ten model miałam, stosowali go na oddziale szpitalnym: Link do: Babysense Ii Monitor Oddechu - Ceny i opinie - Ceneo.pl

roki_1991

Rozwiązania
0
Bzdura jakaś z tą odległością od łóżka. Przecież dzieci śpią w pokoju obok i wszystko działa. Może to jakiś inny wynalazek, ja miałam z firmy Babysense jeszcze z prostokątnymi płytkami. Jak młody spał w kołysce to montowało się tylko jedną płytkę, a jak podrósł i przeszedł do dużego łóżeczka to dwie.

Edit: Ten model miałam, stosowali go na oddziale szpitalnym: Link do: Babysense Ii Monitor Oddechu - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Nat miała na myśli że nie może być bliżej niż ten 1 czy 1.5 wiec argument o innym pokoju jest taka z D :p

nnat.

Rozwiązania
0

Nie mówimy o dzieciach które śpią w innym pokoju.
Tak jak pisałam wcześniej, nie wiem jakiego modelu dokładnie się to tyczyło, sama nie byłam zainteresowana zakupem, więc więcej się nie zagłębiałam w temat ;)

Madlein

Rozwiązania
0
Nat miała na myśli że nie może być bliżej niż ten 1 czy 1.5 wiec argument o innym pokoju jest taka z D :p
Sorki... To też bzdura. Kołyskę w nocy miałam tuż przy łóżku. W szpitalu też moje łóżko stykało się z łóżeczkiem syna. Także nie ma takiego wymogu.

reklama

roki_1991

Rozwiązania
0
Sorki... To też bzdura. Kołyskę w nocy miałam tuż przy łóżku. W szpitalu też moje łóżko stykało się z łóżeczkiem syna. Także nie ma takiego wymogu.
No jestem to samego zdania ;) ale dotykać się nie mogą, bo testowałam to u siebie. Wiki byla z tata w salonie, ja sie kladlam do lozka i wlaczylam monitor w dostawce. Wyczuwal moj oddech i nie piszczal. Takze odsuwalam na tyle żeby było 5 cm luzu i było okej ;)

Do góry