reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja brałam od lipcaa 2018 mimo, że starania zaczynałam dopiero po 2 miesiacach, myślę że warto brac
Mam pytanie odnośnie Acardu.
Ginekolog kazała włączyć Acard 75 przy staraniach. Niestety w tym miesiącu się nie udało i musimy zawiesić starania z powodu zmniejszenia etatu przez tego cholernego wirusa na pewnie conajmniej trzy miesiące jak nie więcej [emoji24][emoji24]

Brać Acard przez te miesiące czy odstawić ? Jeśli odstawić kiedy zacząć znów brać ?
 
Mam pytanie odnośnie Acardu.
Ginekolog kazała włączyć Acard 75 przy staraniach. Niestety w tym miesiącu się nie udało i musimy zawiesić starania z powodu zmniejszenia etatu przez tego cholernego wirusa na pewnie conajmniej trzy miesiące jak nie więcej [emoji24][emoji24]

Brać Acard przez te miesiące czy odstawić ? Jeśli odstawić kiedy zacząć znów brać ?
Ja zaczęłam brać w styczniu a staraliśmy się od kwietnia czy maja [emoji846]
 
reklama
Do góry