reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Serio lekarze nie przyjmują? Ja w zasadzie sprawdzałam wczoraj grafik swojego gina i widzę, ze on przyjmuje normalnie (2-3 razy w tyg). Chyba ze mówisz o ginie na NFZ, z tym pewnie trudniej
Mój gin prywatnie odmówił mi wizyty bo z uwagi na epidemię przyjmuje tylko ciężarne lub jak się coś dzieje. A na zwykła wyzyte konsultacyjna nie ma szans ;/
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale coś mi świta, ze któraś z Was pisała tu niedawno o tym, ze testy owulacyjne mogą wykryć ciąże. Czy to prawda?
U mnie dziwna sytuacja. Okres powinnam dostać jutro lub w sobotę, dziś 27 dc, cykle mam regularne 27-28 dni. Od kilku lat plamie przed miesiączka No i teraz tez plamilam od 20 dc, ale wczoraj to plamienie tak bardzo mi osłabło, ze tak naprawdę nic nie leci, a na ten dzień cyklu powinno się już bardzo rozkręcić, także podejrzewam ciąże. Przy poprzednich ciążach wyglądało to tak samo. Miesiąc temu lekarz mi zdiagnozował prawdopodobnie polipa, ktorego jeszcze nie usunęłam ze względu na koronę :/ a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze w pon mieliśmy z mężem robione testy na koronę, bo mój mąż miał gorączkę i cały czas kaszle :/ czekamy na wyniki, dlatego wycieczka po test ciążowy nie wchodzi w grę - Może nas skontrolować policja. W domu mam tylko testy owulacyjne. O wirusa się raczej nie boje, ale testy zrobiliśmy żeby się upewnic, ze jesteśmy zdrowi. Od kilku dni tez ciagle jestem głodna, wieczorem mam zgagę i siusiam kilkanaście albo kilkadziesiąt razy dziennie, nic więcej

Na dwoje babka wrożyła. Są sytuacje ze pokazuje pozytyw przy ciąży, a są takie że nie pokaże. Choć bylo tu faktycznie kilka dziewczyn którym test owu pokazal ciaze
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale coś mi świta, ze któraś z Was pisała tu niedawno o tym, ze testy owulacyjne mogą wykryć ciąże. Czy to prawda?
U mnie dziwna sytuacja. Okres powinnam dostać jutro lub w sobotę, dziś 27 dc, cykle mam regularne 27-28 dni. Od kilku lat plamie przed miesiączka No i teraz tez plamilam od 20 dc, ale wczoraj to plamienie tak bardzo mi osłabło, ze tak naprawdę nic nie leci, a na ten dzień cyklu powinno się już bardzo rozkręcić, także podejrzewam ciąże. Przy poprzednich ciążach wyglądało to tak samo. Miesiąc temu lekarz mi zdiagnozował prawdopodobnie polipa, ktorego jeszcze nie usunęłam ze względu na koronę :/ a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze w pon mieliśmy z mężem robione testy na koronę, bo mój mąż miał gorączkę i cały czas kaszle :/ czekamy na wyniki, dlatego wycieczka po test ciążowy nie wchodzi w grę - Może nas skontrolować policja. W domu mam tylko testy owulacyjne. O wirusa się raczej nie boje, ale testy zrobiliśmy żeby się upewnic, ze jesteśmy zdrowi. Od kilku dni tez ciagle jestem głodna, wieczorem mam zgagę i siusiam kilkanaście albo kilkadziesiąt razy dziennie, nic więcej

U mnie test owulacyjny pokazał ciążę. Nie było to aż taka mocna kreska jak w dzień przed owulacja ale też nigdy te testy, które robiłam nie pokazywały drugiej kreski poza dniem przed owulacja. Więc to dało mi do myślenia. Przed dwa dni robiłam rano z porannego moczu i ciemniały. A później ciążowy i był dodatni.
 
reklama
Ja mam jakiegoś pecha. Od rana zaczęło mnie boleć i kłuć prawe ucho. Węzeł chłonny przyuszny i gardło. Znacie jakieś domowe sposoby na ból ucha? Nie wiem czy jakieś leki będę mogła na to przyjmować w tej sytuacji...
A jakby tego było mało to moje objawy ciążowe czyli ból podbrzusza i tkliwość piersi się skończyły:( mam zle przeczucia...
 
Do góry