reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale coś mi świta, ze któraś z Was pisała tu niedawno o tym, ze testy owulacyjne mogą wykryć ciąże. Czy to prawda?
U mnie dziwna sytuacja. Okres powinnam dostać jutro lub w sobotę, dziś 27 dc, cykle mam regularne 27-28 dni. Od kilku lat plamie przed miesiączka No i teraz tez plamilam od 20 dc, ale wczoraj to plamienie tak bardzo mi osłabło, ze tak naprawdę nic nie leci, a na ten dzień cyklu powinno się już bardzo rozkręcić, także podejrzewam ciąże. Przy poprzednich ciążach wyglądało to tak samo. Miesiąc temu lekarz mi zdiagnozował prawdopodobnie polipa, ktorego jeszcze nie usunęłam ze względu na koronę :/ a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze w pon mieliśmy z mężem robione testy na koronę, bo mój mąż miał gorączkę i cały czas kaszle :/ czekamy na wyniki, dlatego wycieczka po test ciążowy nie wchodzi w grę - Może nas skontrolować policja. W domu mam tylko testy owulacyjne. O wirusa się raczej nie boje, ale testy zrobiliśmy żeby się upewnic, ze jesteśmy zdrowi. Od kilku dni tez ciagle jestem głodna, wieczorem mam zgagę i siusiam kilkanaście albo kilkadziesiąt razy dziennie, nic więcej
Ja jestem przykładem, że testy owulacyjne pokazały mi ciąże :) Moze będzie to zależało od tego czy po prostu się sprawdzają te testy owulacyjne. Mi zawsze się one pokrywały w owulacją. Były sprawdzane kilka razy, wiele miesięcy je stosowała i widziałam jak kreski słabną po owulacji. Kiedyś nawet robiłam je do końca, aż dostałam miesiączkę i były ciągle słabe. A w ostatniej ciąży, która już się powolutku kończy, to owulacyjne były bardzo wyraźne. Oczywiście nie sugerowałam się nimi za bardzo, ale się sprawdziło, potem zrobiłam test ciążowy i wyszedł bardzo blady, ale co się dziwić, jak testy owulacyjne robiłam z 5 dni przed okresem, a test ciążowy 2 dni prze okresem :D czułam w kościach, że będzie to udany cykl i się nie pomyliłam :)
Gdzieś mam jeszcze zdjęcia nawet jak to u mnie wyglądało. Jak znajdę to wrzucę. Ja nigdy nie czekałam do porannego moczu spejclanie. Każda ciąża wyszła mi w teście ciążowym po południu :)
Zrób, co ci szkodzi? :) zobaczysz czy coś z tego wyniknie. Jak znajdę ten artykuł co czytałam, to wrzucę CI. Było tam napisane, że testy ciążowy jest po to aby wykryć Beta HCG, a w testach owulacyjnych też pokazują jego stężenie ale to jest skutek uboczny tych testów owulacyjnych. :)
 
Ja jestem przykładem, że testy owulacyjne pokazały mi ciąże :) Moze będzie to zależało od tego czy po prostu się sprawdzają te testy owulacyjne. Mi zawsze się one pokrywały w owulacją. Były sprawdzane kilka razy, wiele miesięcy je stosowała i widziałam jak kreski słabną po owulacji. Kiedyś nawet robiłam je do końca, aż dostałam miesiączkę i były ciągle słabe. A w ostatniej ciąży, która już się powolutku kończy, to owulacyjne były bardzo wyraźne. Oczywiście nie sugerowałam się nimi za bardzo, ale się sprawdziło, potem zrobiłam test ciążowy i wyszedł bardzo blady, ale co się dziwić, jak testy owulacyjne robiłam z 5 dni przed okresem, a test ciążowy 2 dni prze okresem :D czułam w kościach, że będzie to udany cykl i się nie pomyliłam :)
Gdzieś mam jeszcze zdjęcia nawet jak to u mnie wyglądało. Jak znajdę to wrzucę. Ja nigdy nie czekałam do porannego moczu spejclanie. Każda ciąża wyszła mi w teście ciążowym po południu :)
Zrób, co ci szkodzi? :) zobaczysz czy coś z tego wyniknie. Jak znajdę ten artykuł co czytałam, to wrzucę CI. Było tam napisane, że testy ciążowy jest po to aby wykryć Beta HCG, a w testach owulacyjnych też pokazują jego stężenie ale to jest skutek uboczny tych testów owulacyjnych. :)
Jasne, rozumiem :) wczoraj zrobiłam wieczorem owulacyjny i drugiej kreski nie było w ogóle. Dziś rano był tylko cień. Także albo to nie ciąża albo felerne testy albo u mnie to nie działa. Dziś lub jutro powinnam dostać okres, a tu ani widu ani słychu. Jak będę miała wynik testu na koronawirusa to skocze do apteki po ciążowe jeśli okres nie przyjdzie
 
Jasne, rozumiem :) wczoraj zrobiłam wieczorem owulacyjny i drugiej kreski nie było w ogóle. Dziś rano był tylko cień. Także albo to nie ciąża albo felerne testy albo u mnie to nie działa. Dziś lub jutro powinnam dostać okres, a tu ani widu ani słychu. Jak będę miała wynik testu na koronawirusa to skocze do apteki po ciążowe jeśli okres nie przyjdzie
Zdrówka! :*
 
reklama
Mój pęcherzyk żółtkowy z echem zarodka.
IMG_20200403_120828.jpeg
 
Do góry