reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale coś mi świta, ze któraś z Was pisała tu niedawno o tym, ze testy owulacyjne mogą wykryć ciąże. Czy to prawda?
U mnie dziwna sytuacja. Okres powinnam dostać jutro lub w sobotę, dziś 27 dc, cykle mam regularne 27-28 dni. Od kilku lat plamie przed miesiączka No i teraz tez plamilam od 20 dc, ale wczoraj to plamienie tak bardzo mi osłabło, ze tak naprawdę nic nie leci, a na ten dzień cyklu powinno się już bardzo rozkręcić, także podejrzewam ciąże. Przy poprzednich ciążach wyglądało to tak samo. Miesiąc temu lekarz mi zdiagnozował prawdopodobnie polipa, ktorego jeszcze nie usunęłam ze względu na koronę :/ a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze w pon mieliśmy z mężem robione testy na koronę, bo mój mąż miał gorączkę i cały czas kaszle :/ czekamy na wyniki, dlatego wycieczka po test ciążowy nie wchodzi w grę - Może nas skontrolować policja. W domu mam tylko testy owulacyjne. O wirusa się raczej nie boje, ale testy zrobiliśmy żeby się upewnic, ze jesteśmy zdrowi. Od kilku dni tez ciagle jestem głodna, wieczorem mam zgagę i siusiam kilkanaście albo kilkadziesiąt razy dziennie, nic więcej
Mi wychodzily owulacyjne i okazala sie ciaza. Szybciej na owulacyjnych bylo widac ;)
 
Rozumiem, że mąż wrócił do Ciebie na czas tej zarazy? ;*
Mam nadzieję, że testy wyjdą u Was negatywne i będzie wszystko w porządeczku! :*

Co do testów owulacyjnych, mi pokazywały ciążę i to wcześniej niż testy ciążowe ;) Objawy są obiecujące, ale spróbuj test zrobić tak jak normalnie owulacyjny. Ja tak robiłam do samego końca ;)



A to i u nas tylko ciężarne i osoby które nie mogą przerwać leczenia.
A tak to tylko telefoniczne porady.



Najlepiej jkabys wybrała się do lekarza i powiedziała, że jesteś w ciąży. Są jakieś antybiotyki, które można przyjmować w ciąży, u nas na kwietniówkach był przypadek, że jedna z dziewczyn miała zapalenie ucha i przyjmowała normalnie antybiotyk. ;)
Tymi objawami sie nie przejmuj, jutro mogą wrócić ze zdwojoną siłą, albo organizm po prostu się przystosowuje do zmian hormonalnych. U mnie też tak bywało że objawy zanikały ;)



Ja tak robiłam :)
Masz jeszcze testy owu, żeby spróbować w ten sposób, czy czekasz? ;*

jak to możliwe, ze Ty jesteś w ciąży i wszystko tak super pamiętasz?! Zero kalafiora :D
Tak, mąż wrócił na jakiś czas i pracuje z domu, praktycznie od prawie 3 tyg przebywamy ze sobą 24h na dobe 😂😅
 
Dziewczyny jak to bylo u Was z progesteronem ?

Ja bralam Duphaston 3x1 i Luteine 3x1 w pierwszych tygodniach. Jakos tak do 12 tc, ale Luteina mi nie skuzyla. Osmdstawilismy i bralam duohaston 3x2 ciągle, prawie do 31 tc. Tydzien przerwy i w szpitalu wdrozyli mi Luteine i teraz w 35 tc lekarz mi odstawil. Teraz czuje sie taka niezabezpieczona troche ;/
Kiedy Wam odstawili lekarze Luteine lub duohaston? Lekarz mi powiedzial ze w tak wysokiej ciąży się już odstawia. Gdyby nie szpital to by mi nie proponował brac luteiny. Ale dzieki niej czuła mniej napiety brzuch i nie stawiał się tak często....
 
Dziewczyny jak to bylo u Was z progesteronem ?

Ja bralam Duphaston 3x1 i Luteine 3x1 w pierwszych tygodniach. Jakos tak do 12 tc, ale Luteina mi nie skuzyla. Osmdstawilismy i bralam duohaston 3x2 ciągle, prawie do 31 tc. Tydzien przerwy i w szpitalu wdrozyli mi Luteine i teraz w 35 tc lekarz mi odstawil. Teraz czuje sie taka niezabezpieczona troche ;/
Kiedy Wam odstawili lekarze Luteine lub duohaston? Lekarz mi powiedzial ze w tak wysokiej ciąży się już odstawia. Gdyby nie szpital to by mi nie proponował brac luteiny. Ale dzieki niej czuła mniej napiety brzuch i nie stawiał się tak często....
Ja w 20 tygodniu miałam odstawiony duphaston, luteine w 18 bodajże
 
Dziewczyny jak to bylo u Was z progesteronem ?

Ja bralam Duphaston 3x1 i Luteine 3x1 w pierwszych tygodniach. Jakos tak do 12 tc, ale Luteina mi nie skuzyla. Osmdstawilismy i bralam duohaston 3x2 ciągle, prawie do 31 tc. Tydzien przerwy i w szpitalu wdrozyli mi Luteine i teraz w 35 tc lekarz mi odstawil. Teraz czuje sie taka niezabezpieczona troche ;/
Kiedy Wam odstawili lekarze Luteine lub duohaston? Lekarz mi powiedzial ze w tak wysokiej ciąży się już odstawia. Gdyby nie szpital to by mi nie proponował brac luteiny. Ale dzieki niej czuła mniej napiety brzuch i nie stawiał się tak często....

Ja odstawiłam zaraz po polowkowych i nie bralam juz do konca ;)
 
Dziewczyny jak to bylo u Was z progesteronem ?

Ja bralam Duphaston 3x1 i Luteine 3x1 w pierwszych tygodniach. Jakos tak do 12 tc, ale Luteina mi nie skuzyla. Osmdstawilismy i bralam duohaston 3x2 ciągle, prawie do 31 tc. Tydzien przerwy i w szpitalu wdrozyli mi Luteine i teraz w 35 tc lekarz mi odstawil. Teraz czuje sie taka niezabezpieczona troche ;/
Kiedy Wam odstawili lekarze Luteine lub duohaston? Lekarz mi powiedzial ze w tak wysokiej ciąży się już odstawia. Gdyby nie szpital to by mi nie proponował brac luteiny. Ale dzieki niej czuła mniej napiety brzuch i nie stawiał się tak często....
Ja jakoś do 23 tc bralam Ale pamiętam że już chyba w 19 tc chciał mi gin odstawić
 
reklama
Dziewczyny jak to bylo u Was z progesteronem ?

Ja bralam Duphaston 3x1 i Luteine 3x1 w pierwszych tygodniach. Jakos tak do 12 tc, ale Luteina mi nie skuzyla. Osmdstawilismy i bralam duohaston 3x2 ciągle, prawie do 31 tc. Tydzien przerwy i w szpitalu wdrozyli mi Luteine i teraz w 35 tc lekarz mi odstawil. Teraz czuje sie taka niezabezpieczona troche ;/
Kiedy Wam odstawili lekarze Luteine lub duohaston? Lekarz mi powiedzial ze w tak wysokiej ciąży się już odstawia. Gdyby nie szpital to by mi nie proponował brac luteiny. Ale dzieki niej czuła mniej napiety brzuch i nie stawiał się tak często....
Ja odstawilam jakoś w 32 tygodniu. Lekarka proponowala wcześniej ale po mojej minie widziała ze ja się boję zbyt szybko
 
Do góry