reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zauważyłam dziś u siebie na papierze brązowy śluz...zdążyło się to na razie raz. Powinnam pojechać na IP czy wziąć luteinę i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie? Nie brałam żadnych leków, bo lekarz nic takiego mi nie mówił po ostatniej wizycie, bo progesteron miałam ponad 30.
Do tego cały czas boli mnie podbrzusze (kłucie, ucisk).
 
No proszę ;) tylko ja jestem kulinarna noga [emoji14] chociaż pizzę kilka razy robiłam i mąż chwalił ;)



Suuuuuupeeeer :)


Ciężko powiedzieć w sumie, bo jak dla mnie opcje są 3: albo to cykl bezowulacyjny, albo to krwawienie to miesiączka, albo (to chyba najbardziej by mi pasowalo) płomienie okoloowulacyjne ktore by znaczylo ze sie cykl wydluzyl. Potrzeba trochę czasu żeby organizm doszedł do siebie po stracie


To musi być dobrze bo to beda pierwsze urodziny Wikusi ;)
No jak super. W takim razie napewno musi być wszystko w porządku i tym sposobem nie zapomnę o urodzinkach twojej księżniczki [emoji7][emoji7]
 
Powiedział, ze mam powtórzyć we wtorek i do tego czasu nie odstawiać leków. Miał kilka takich przypadków, ze była ciąża mnoga i jeden z zarodków przestał się rozwijać przez co beta rosła bardzo wolno. Ja w to nie wierze, nie liczę na cud. W każdym razie mam przyjść we wtorek, mimo ze ma komplet i mnie zbada
 
Powiedział, ze mam powtórzyć we wtorek i do tego czasu nie odstawiać leków. Miał kilka takich przypadków, ze była ciąża mnoga i jeden z zarodków przestał się rozwijać przez co beta rosła bardzo wolno. Ja w to nie wierze, nie liczę na cud. W każdym razie mam przyjść we wtorek, mimo ze ma komplet i mnie zbada
Nie możliwe często w tych czasach staje się możliwym. Może głupi przykład ale na grudniowkach mamy kobietę która zaszła w ciążę 2x przez ivf a po 11 latach zaszła w ciążę naturalnie (wpadka, ale jest).

Albo mój przykład 4 razy w ciążę stracone w różnych tygodniach. Myślałam że już nie będę myślała pozytywnie a teraz jestem w 5 ciąży i wiem że będzie dobrze.

Nie trać nadziei. Była tu jedna dziewczyna chyba @FADO (nie pamiętam dokładnie nicku) że miała zły przyrost a urodziła zdrowa córeczkę. Trzeba wierzyć że się wszystko uda.

Ja i zapewne inne dziewczyny tutaj z Tobą są.
 
No proszę ;) tylko ja jestem kulinarna noga :p chociaż pizzę kilka razy robiłam i mąż chwalił ;)



Suuuuuupeeeer :)


Ciężko powiedzieć w sumie, bo jak dla mnie opcje są 3: albo to cykl bezowulacyjny, albo to krwawienie to miesiączka, albo (to chyba najbardziej by mi pasowalo) płomienie okoloowulacyjne ktore by znaczylo ze sie cykl wydluzyl. Potrzeba trochę czasu żeby organizm doszedł do siebie po stracie


To musi być dobrze bo to beda pierwsze urodziny Wikusi ;)
A ja kocham pizze 🤪😁😁

A jak plany na roczek? 😉 Szkoda że takie kiepskie czasy do świętowania tylko... ☹️
Niestety... beta poniedziałkowa 264. A dziś 307...
Napisałam do gina SMS czy mam już odstawiać leki...
O kurcze, ale... Miejmy nadzieję jeszcze 🙏
Zauważyłam dziś u siebie na papierze brązowy śluz...zdążyło się to na razie raz. Powinnam pojechać na IP czy wziąć luteinę i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie? Nie brałam żadnych leków, bo lekarz nic takiego mi nie mówił po ostatniej wizycie, bo progesteron miałam ponad 30.
Do tego cały czas boli mnie podbrzusze (kłucie, ucisk).
Mi na początku też się tak zdarzyło i nic nie przyjmowałam, bo progesteron też wysoki miałam. Obserwuj, jak jednorazowa sprawa to nic nie panikuj 😘
 
reklama
Do góry