reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Powiedział, ze mam powtórzyć we wtorek i do tego czasu nie odstawiać leków. Miał kilka takich przypadków, ze była ciąża mnoga i jeden z zarodków przestał się rozwijać przez co beta rosła bardzo wolno. Ja w to nie wierze, nie liczę na cud. W każdym razie mam przyjść we wtorek, mimo ze ma komplet i mnie zbada

Trzymam kciuki za wtorek. Trzeba mieć nadzieję.
 
reklama
A ja kocham pizze 🤪😁😁

A jak plany na roczek? 😉 Szkoda że takie kiepskie czasy do świętowania tylko... ☹

O kurcze, ale... Miejmy nadzieję jeszcze 🙏

Mi na początku też się tak zdarzyło i nic nie przyjmowałam, bo progesteron też wysoki miałam. Obserwuj, jak jednorazowa sprawa to nic nie panikuj 😘

No niestety, przez ta sytuacja z wirusem nie będzie świętowania :( może jakiś symboliczny torcik zamówię, to teściowa przyjdą na kawę, bo i tak mieszkamy razem. A mam nadzieję że do lipca się uspokoi to zrobimy roczek w lipcu, jakby na rocznicę chrztu ;) bardzo mi żal że nie będzie moich rodziców i babci teraz w kwietniu :( no ale co poradzić, nie chce ich narażać
 
Wstawiam zdjęcieojego kropka [emoji3059]
IMG_20200410_194220.jpeg
 
No niestety, przez ta sytuacja z wirusem nie będzie świętowania :( może jakiś symboliczny torcik zamówię, to teściowa przyjdą na kawę, bo i tak mieszkamy razem. A mam nadzieję że do lipca się uspokoi to zrobimy roczek w lipcu, jakby na rocznicę chrztu ;) bardzo mi żal że nie będzie moich rodziców i babci teraz w kwietniu :( no ale co poradzić, nie chce ich narażać
Do lipca mam olbrzymią nadzieję że wszystko się ustabilizuje... ❤️
Domyślam się jakie uczucia muszą Ci towarzyszyć, ale masz 100% racje, nie ma co narażać rodziców i babci, a teściowie, skoro mieszkacie razem to już inna historia.


Dziewczyny, możliwe że zniknę na czas świat z forum, czuję olbrzymią potrzebę żeby wykorzystać ostatnie chwile z Mężem tylko we dwoje :)
Chciałabym Wam życzyć przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt, niezależnie czy świętujecie czy ignorujecie w obecnych czasach temat 😘
Tule mocno ❤️
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj 16 dzień cyklu. Robiłam testy owulacyjne o 10 godzinie oczywiście nie z porannego moczu i wyszedł pozytywny. Druga kreska była ciemniejsza od testowej. W tamtym miesiącu dokładnie ten sam dzień cyklu i test pozytywny. Wg monitoringu z tamtego miesiąca owulacje miałam w dniu następnym czyli 17dc. Dzisiaj boli mnie prawy jajnik mocniej. Ale z ciekawości zrobiłam drugi raz test teraz i ta druga kreska już nie wyszła mocnejsza od testowej. Min jaśniejsza jest ale zbliżona kolorem do testowej . Czy tk normalne ? Ten pik lh nie powinien się utrzymywać dłużej ?
 
Kochane, czy możecie mi powiedzieć jak wyglądały u Was cykle po poronieniu? I czy kiedyś wróciły do regularności? Czekam na drugi okres po poronieniu, dziś 28dc. Pierwszy cykl trwał aż 52 dni. I zastanawiam się czy ten też będzie taki długi.
 
reklama
Kochane, czy możecie mi powiedzieć jak wyglądały u Was cykle po poronieniu? I czy kiedyś wróciły do regularności? Czekam na drugi okres po poronieniu, dziś 28dc. Pierwszy cykl trwał aż 52 dni. I zastanawiam się czy ten też będzie taki długi.
Ja dopiero 3 cykl miałam normalny który trwał 32 dni i teraz 4 cykl tez. Owulacja regularna była w 3 cyklu i alurualnie teraz mam 4 cykl i owulacje w tym samym dniu co miesiac temu. Pierwszy cykl miałam tez koło 50, drugi cykl coś koło 40
 
Do góry