reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A robilyscie testy owu w pierwszym cyklu po poronieniu? Jestem 3 tygodnie po zabiegu. 10 dni plamilam/krwawilam. Po 10 dniach już nic. Pojawił się śluz niby plodny, zależy... z ciekawości zrobiłam test dwa dni temu i nic, dziś już widoczna druga kreska. Czy mogę mieć nadzieję, że moje ciało wraca do siebie?
 
reklama
A robilyscie testy owu w pierwszym cyklu po poronieniu? Jestem 3 tygodnie po zabiegu. 10 dni plamilam/krwawilam. Po 10 dniach już nic. Pojawił się śluz niby plodny, zależy... z ciekawości zrobiłam test dwa dni temu i nic, dziś już widoczna druga kreska. Czy mogę mieć nadzieję, że moje ciało wraca do siebie?
Ja miałam owulacje od razu w cyklu po zabiegu. Co prawda późno bo jakoś w 26dc pokazał mi się pozytywny test owu i miałam strasznie dużo śluzu płodnego. W drugim cyklu tez pozna owulacja i brak widocznego śluzu a teraz mam owulacje już regularnie 16/17 dc i tez nie widzę śluzu. A w pierwszym cyklu miałam tragedie z nim. Strasznie dużo. P
 
Kochane, czy możecie mi powiedzieć jak wyglądały u Was cykle po poronieniu? I czy kiedyś wróciły do regularności? Czekam na drugi okres po poronieniu, dziś 28dc. Pierwszy cykl trwał aż 52 dni. I zastanawiam się czy ten też będzie taki długi.
Ja miałam od razu normalnie. Po zabiegu @ po 6 tygodniach, a potem co 29 dni
 
A dzwoniłaś tam ? Coś mówili?
Tak, dzwonię do nich co 2 tygodnie [emoji85] Pielęgniarki mówią że trudno, nic nie zrobimy... A teraz zadzwoniła do mnie pediatra zapytać jak Łucja w ogóle się miewa (starsza też jest do niej zapisana więc nas zna dobrze). I pediatra powiedziała że zobaczymy jak sprawa się rozwinie i albo przyjdę tylko na rota, albo mam w domu sama podać [emoji51]
Ps. Przychodnia jest aktualnie w kwarantannie [emoji2356]
 
Dziewczyny miała któraś z was bóle brzuch jak na @?
Jak leżę czy siedzę to nie czuję ale jak wstanę i chodzę to czuję ból w podbrzuszu [emoji17]
 
Dziewczyny miała któraś z was bóle brzuch jak na @?
Jak leżę czy siedzę to nie czuję ale jak wstanę i chodzę to czuję ból w podbrzuszu [emoji17]
Ja tak mam. Jak siedzę zgięta to mnie strasznie boli i w dodatku kłuję mnie tak dziwnie po prawe stronie, a jak leżę na pół siedząco lub całkiem leżę nie dolega mi nic.

Będę o to pytać lekarza na wizycie bo nie pokoi mnie to trochę.
 
Ja tak mam. Jak siedzę zgięta to mnie strasznie boli i w dodatku kłuję mnie tak dziwnie po prawe stronie, a jak leżę na pół siedząco lub całkiem leżę nie dolega mi nic.

Będę o to pytać lekarza na wizycie bo nie pokoi mnie to trochę.
Ja idę w czwartek...
W piątek na usg było wszystko wporzadku więc może to tylko rozciąganie..
 
reklama
Do góry