reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale wiedza, dzięki. <3
Cała wiedza zdobyta tu na forum, także tylko przekazuje dalej ;)

Trzymam kciuki za wizytę. Oby lekarz pomógł. @ też jeszcze nie przyszła?

@maeria jeśli masz w normie to Oki ale warto posłuchać @roki_1991 ona jak widac na wiedzę a tym temacie ❤
Kiedy idziesz na wizytę z wynikami? 😘


@monika1708 jak tam się czujesz? 😘

@Charlotte21 jeszcze Malutką w brzuszku? ❤
Dziękuję za miłe słowa <3 A co u Ciebie kochana? :)

Czytałam wcześniej w necie, że to że wyjdzie dobrze kwas foliowy to z krwi to nie znaczy, że jest przyswajany na dobrym poziomie. Biorę od 3 mscy folian, ale może faktycznie brać coś z dwiema formami... Ty polecalas prenatal uno?

Homocysteine mam 8,55.
Tak, ja polecalam prenatal uno, ma fajny skład. Jeśli robiłaś homocysteine np przed tym brakiem folianow to sprawdź ja teraz i zobacz jaka jest. Jeśli robiłaś teraz, to możesz spróbować brać prenatal i zbadać za jakieś 2 miesiące znowu, żeby sprawdzić jak organizm reaguje. Ja kiedyś słyszałam że nawet jeśli kobieta musi brać foliany, to dla rozwoju dziecka warto brać też syntetyki. Opinia kontrowersyjna, ja postanowiłam spróbować i u mnie faktycznie zadziałało, więc podpowiadam to dalej ;) natomiast wiadomo, organizm ludzki to nie matematyka, na każdego będzie działać co innego, ale może warto spróbować tej drogi ;)
 
reklama
@Charlotte21 chyba każda z nas już nie może się doczekać Twojej córeczki 😁🥰 imię wybraliście już? :) a Ty ogólnie jak się czujesz?

@roki_1991 dziękuję, że pytasz u mnie praca, dom nasze stadko i tak czas ucieka. Przez koronowirusa mam mniej godzin więc też dobrze. Podpisałam kolejna umowę miała byc na stałe, a dostałam tylko na 2 lata przez tą całą sytuację. Tyle z nowości 😉 a jak tam u Was? Wiki już pewnie biega 😉

@maeria ja jak zaczęłam brać prenatal uno tsh mi skoczyło w górę przez jod. Nie każdy tak ma ale warto zwrócić na to uwagę 😉 brałam przez jakieś 3 tyg i badałam tsh wyszło 2,44 odstawiłam i wróciło do normy 😉
 
Trzymam kciuki za wizytę. Oby lekarz pomógł. @ też jeszcze nie przyszła?

@maeria jeśli masz w normie to Oki ale warto posłuchać @roki_1991 ona jak widac na wiedzę a tym temacie [emoji3590]
Kiedy idziesz na wizytę z wynikami? [emoji8]


@monika1708 jak tam się czujesz? [emoji8]

@Charlotte21 jeszcze Malutką w brzuszku? [emoji3590]
Niestety nie. Nie ma nawet sluzu różowego a o krwawieniu mogę pomarzyc. Najbardziej zastanawia mnie jakie da mi leki jak oni tu progesteronem nie wywołują miesiączek bo twierdzą że to nie do tego jest. Między innymi dlatego na tą wizytę jadę w czwartek.
 
Trzymam kciuki za wizytę. Oby lekarz pomógł. @ też jeszcze nie przyszła?

@maeria jeśli masz w normie to Oki ale warto posłuchać @roki_1991 ona jak widac na wiedzę a tym temacie ❤️
Kiedy idziesz na wizytę z wynikami? 😘


@monika1708 jak tam się czujesz? 😘

@Charlotte21 jeszcze Malutką w brzuszku? ❤️

Hej 😉 raz lepiej raz gorzej. Dzisiaj mi podbrzusze dokucza. Mdłości raz są raz nie.. No i te zaparcia ehh. W czwartek mam teleporade i skierowanie na usg dostanę.
 
Niestety nie. Nie ma nawet sluzu różowego a o krwawieniu mogę pomarzyc. Najbardziej zastanawia mnie jakie da mi leki jak oni tu progesteronem nie wywołują miesiączek bo twierdzą że to nie do tego jest. Między innymi dlatego na tą wizytę jadę w czwartek.


Dobrze, że masz tą wizytę bo wygląda to nieciekawie. Zależy co zobaczy na usg możliwe, że łyżeczkowanie zaproponują albo da jakieś tabletki. Tak na prawdę to progesteron nie jest do wywoływania okresu. 😉


@monika1708 oj zaparcia to nic przyjemnego mnie męczyły strasznie... Jedynie czopki coś ratowały. Najśmieszniejsze, że nawet syrop na rozwolnienie nie skutkował 🤭
 
@Charlotte21 chyba każda z nas już nie może się doczekać Twojej córeczki 😁🥰 imię wybraliście już? :) a Ty ogólnie jak się czujesz?

@roki_1991 dziękuję, że pytasz u mnie praca, dom nasze stadko i tak czas ucieka. Przez koronowirusa mam mniej godzin więc też dobrze. Podpisałam kolejna umowę miała byc na stałe, a dostałam tylko na 2 lata przez tą całą sytuację. Tyle z nowości 😉 a jak tam u Was? Wiki już pewnie biega 😉

@maeria ja jak zaczęłam brać prenatal uno tsh mi skoczyło w górę przez jod. Nie każdy tak ma ale warto zwrócić na to uwagę 😉 brałam przez jakieś 3 tyg i badałam tsh wyszło 2,44 odstawiłam i wróciło do normy 😉
Ale może to nie przez to? Jesteś pewna? Myślałam, że jod właśnie pomaga obniżyć tsh.

U mnie skoki tsh występują też. Przez ostatni rok miałam od 0,9 do 2,7. Nigdy nie wyszło na szczęście poza normą. Dwa tygodnie temu miałam 1,6.
 
Ale może to nie przez to? Jesteś pewna? Myślałam, że jod właśnie pomaga obniżyć tsh.

U mnie skoki tsh występują też. Przez ostatni rok miałam od 0,9 do 2,7. Nigdy nie wyszło na szczęście poza normą. Dwa tygodnie temu miałam 1,6.

Na 100 % najwidoczniej nie potrzebuje dodotkowej suplementacji jodu. Moje tsh zawsze wynosi 1,5 i nigdy nie miałam wahań. Odstawiłam i po 2 tyg badałam i już było 1,76 i teraz mam już w normie 😉
 
@Takaja123
Tak , imię w końcu wybrane. Bedzie Miłosława (Miłka) 🤭 już nawet mąż się denerwuje i już mówi do Malutkiej żeby wyszła 😀 zaczął siebstresowac bo dzisiaj na stronie szpitala w którym mam rodzic zastanawiają się nad przywróceniem porodow rodzinnych 😁 a bidulek miał ulgę że nie musi być przy porodzie. (Nie lubi patrzeć jak mi jest zle) . Rroche to rozumiem. Bo od marca było wiadomo że nie będzie to przy porodzie A tutaj w ostatnich dniach taki zwrot akcji by był 🤩 może corka czeka aż tata będzie mógł być.?
 
@Takaja123
Tak , imię w końcu wybrane. Bedzie Miłosława (Miłka) 🤭 już nawet mąż się denerwuje i już mówi do Malutkiej żeby wyszła 😀 zaczął siebstresowac bo dzisiaj na stronie szpitala w którym mam rodzic zastanawiają się nad przywróceniem porodow rodzinnych 😁 a bidulek miał ulgę że nie musi być przy porodzie. (Nie lubi patrzeć jak mi jest zle) . Rroche to rozumiem. Bo od marca było wiadomo że nie będzie to przy porodzie A tutaj w ostatnich dniach taki zwrot akcji by był 🤩 może corka czeka aż tata będzie mógł być.?
Miłka pięknie 🥰 mam znajoma Miłke tyle, że ona ma Bogumiła 😉
Może na to właśnie czeka żeby pierwsze chwilę spędzić z mamusia i tatusiem albo chce być punktualna i trzyma się terminu 😁
 
reklama
Miłka pięknie 🥰 mam znajoma Miłke tyle, że ona ma Bogumiła 😉
Może na to właśnie czeka żeby pierwsze chwilę spędzić z mamusia i tatusiem albo chce być punktualna i trzyma się terminu 😁
Miłka też jest w rodzinie męża. Kuzynka. Dlatego mimo że bardzo mi się imię podobało miałam opory ;) ale potem się przekonałam ;) też myslalam czy Bogumiła czy Ludmiła czy Miłosława 🙂 ale chcieliśmy aby było jedno zdrobnienie. Bo tak to może być jeszcze Ludka i Bogusia ;) i to mogłoby być mylące 🙂😂 przynajmniej dla mnie. Więc chyba Miłosława zostanie.
Też się śmieje że jest Malutka po prostu słowna i przyjdzie na świat w terminie. 😊
 
Do góry