reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mamy córkę 11 letnia ciąża bez problemu urodziłam ja kiedy miałam 18 lat później po roku poronienie na etapie 10 tyg w 2017 roku podejmujemy próbę w marcu zachodzie w ciążę nie cieszymy się długo bo tylko 6 tyg teraz jestem na etapie po zabiegu (22 kwietnia) ciąża 11 tydz serduszko przestało bić w 9 tc czekamy za wynikami dna bo chcemy pochować ... Nasza fasolkę biłam się z myślami czy tu napisać mamy wsparcie od przyjaciół i rodziny ale czułam że muszę to zrobić tu
Bardzo, bardzo mi przykro... tyle strat... robisz teraz jakieś badania? Jak przeżywa to Twoja rodzina? Co czujesz? (To ostatnie pytanie może wydawać się głupie, ale jest zasadne, ja z czasem czułam, czuję różne emocje.)
 
reklama
Witam dziewczyny Jestem tu nowa. Niestety tak jak i was los doświadcza mnie przykrymi doświadczeniami. 8 lat temu mialam ciaze pozamaciczna lekarze troszke zbagatelizowali sprawę i w konsekwencjach tego ponieważ za długo ja nosiłam nie dało się uratować jajowod i został mi jeden więc szansę na zajście w ciążę książkowo są co drugi miesiąc. Ale udało się w tamtym roku zaszlam w ciążę w maju. Niestety szczęście nie trwało dlugo ponieważ od momentu zrobienia testu zaczęłam plamic..najpierw na różowo potem brąz A w ostateczności żywa krew. Mieszkam w Niemczech lekarze czekali aż sama się oczyszcza ponieważ to lepsze niż zabiegi, nie miałam żadnego zapalenia więc tak krwawilam jakieś 1.5miesiaca bedac pod stala kontrola. Wkoncu oczyscilo się i lekarz powiedział że śmiało mogę się starać. W marcu tego roku na teście pojawiły się dwie kreseczki. Szczęście bo wierzyłam że tym razem musi być już dobrze. I tak było. Pierwsze usg lekarz potwierdził ciążę, drugie usg wszystko pięknie wygląda trzecie usg 8 tydz serduszko bije rozwija się prawidlowo.. Niestety kolejne iść 10 tydz gdzie miałam mieć już badania prenatalne serduszko od tygodnia nie bilo. Poronienie zatrzymane. W piątek mam zabieg oczyszczenia. W Niemczech po 3 poronieniu można robić wyniki typu krzepliwosc krwi itp ponieważ po 3 poronieniu nazywają to promieniami naukowymi, moj lekarz powoedziam ze zrobi mi je juz teraz jak bedzie po wszystkkm i przyjde na wizyte 25.05.Wczoraj w szpitalu byłam wypełnić wszystkie papiery, rozmowa z anestezjologia, testy na korona wirusa takie procedury w DE i dowiedziałam się że po 3 poronieniach z tym samym partnerem można isc tez na badania które są refundowane razem bo w tym może być jakiś problem w dwóch danych osobach.. Nie mige sie doczekac kiedy znow bede mjgla zaczac sie starac :(
 
Witam dziewczyny Jestem tu nowa. Niestety tak jak i was los doświadcza mnie przykrymi doświadczeniami. 8 lat temu mialam ciaze pozamaciczna lekarze troszke zbagatelizowali sprawę i w konsekwencjach tego ponieważ za długo ja nosiłam nie dało się uratować jajowod i został mi jeden więc szansę na zajście w ciążę książkowo są co drugi miesiąc. Ale udało się w tamtym roku zaszlam w ciążę w maju. Niestety szczęście nie trwało dlugo ponieważ od momentu zrobienia testu zaczęłam plamic..najpierw na różowo potem brąz A w ostateczności żywa krew. Mieszkam w Niemczech lekarze czekali aż sama się oczyszcza ponieważ to lepsze niż zabiegi, nie miałam żadnego zapalenia więc tak krwawilam jakieś 1.5miesiaca bedac pod stala kontrola. Wkoncu oczyscilo się i lekarz powiedział że śmiało mogę się starać. W marcu tego roku na teście pojawiły się dwie kreseczki. Szczęście bo wierzyłam że tym razem musi być już dobrze. I tak było. Pierwsze usg lekarz potwierdził ciążę, drugie usg wszystko pięknie wygląda trzecie usg 8 tydz serduszko bije rozwija się prawidlowo.. Niestety kolejne iść 10 tydz gdzie miałam mieć już badania prenatalne serduszko od tygodnia nie bilo. Poronienie zatrzymane. W piątek mam zabieg oczyszczenia. W Niemczech po 3 poronieniu można robić wyniki typu krzepliwosc krwi itp ponieważ po 3 poronieniu nazywają to promieniami naukowymi, moj lekarz powoedziam ze zrobi mi je juz teraz jak bedzie po wszystkkm i przyjde na wizyte 25.05.Wczoraj w szpitalu byłam wypełnić wszystkie papiery, rozmowa z anestezjologia, testy na korona wirusa takie procedury w DE i dowiedziałam się że po 3 poronieniach z tym samym partnerem można isc tez na badania które są refundowane razem bo w tym może być jakiś problem w dwóch danych osobach.. Nie mige sie doczekac kiedy znow bede mjgla zaczac sie starac :(

Bardzo mi przykro, że Ciebie też to spotkało. Trzymaj się. Jeśli potrzebujesz pomocy służę.

@młoda1994 Tobie w takim razie też przysługują badania na refundację. Jeśli masz dzus wizytę dopytaj.

@Patrycja 1991 bardzo mi przykro 😥 tule ❤️ w razie potrzeby służę pomocą.

@Sandra094 czemu średnio się czujesz z tą informacją? Strach? Będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo ❤️


@Charlotte21 coś tu cicho się zrobiło czy już Miłka chce wyjść na świat? 😁❤️
 
Witam nowe dziewczyny, bardzo mi przykro z powodu Waszych strat... :(

Dawno się nie odzywałam ale dziś byłam u lekarza. Z dzieckiem wszystko w porządku. Szyjka długa. I okazało się że najprawdopodobniej to dziewczynka... Jakoś średnio się czuję z tą informacją.
Który to już tydzień?? :)
Kochana, najważniejsze że dzieciatko zdrowe ❤️
 
@Takaja123
A gdzie tam! 😃 wczoraj mi termin z OMO minął. Jutro mam termin z USG. 🤭 uparciuch z niej. Wczoraj nawet miałam tyle energii i rozum mi w końcu wrócił że pisalam swoją pracę dyplomowa. Nie wiem tylko ja to rozwiązać. Nienpamietam co mi lekarz powiedział odnośnie terminu. Mieliśmy na pewno czekać do 8.maja. ostatnie ktg miałam 2 tygodnie temu. Czekam na informacje od lekarza. 😃 szpital w biuletynie pisze że przyjmują dopiero w 5 dobie po terminie. A ja się trochę boję złego ktg, infekcji wód plodowych, czy zestarzenia łożyska i nie wiem co zrobię jutro. Ale pewnie przeczekać weekend. 🤔 dzisiaj mam 40t1d.
 
@Takaja123
A gdzie tam! 😃 wczoraj mi termin z OMO minął. Jutro mam termin z USG. 🤭 uparciuch z niej. Wczoraj nawet miałam tyle energii i rozum mi w końcu wrócił że pisalam swoją pracę dyplomowa. Nie wiem tylko ja to rozwiązać. Nienpamietam co mi lekarz powiedział odnośnie terminu. Mieliśmy na pewno czekać do 8.maja. ostatnie ktg miałam 2 tygodnie temu. Czekam na informacje od lekarza. 😃 szpital w biuletynie pisze że przyjmują dopiero w 5 dobie po terminie. A ja się trochę boję złego ktg, infekcji wód plodowych, czy zestarzenia łożyska i nie wiem co zrobię jutro. Ale pewnie przeczekać weekend. 🤔 dzisiaj mam 40t1d.

trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :)
 
reklama
Bardzo mi przykro, że Ciebie też to spotkało. Trzymaj się. Jeśli potrzebujesz pomocy służę.

@młoda1994 Tobie w takim razie też przysługują badania na refundację. Jeśli masz dzus wizytę dopytaj.

@Patrycja 1991 bardzo mi przykro [emoji26] tule [emoji3590] w razie potrzeby służę pomocą.

@Sandra094 czemu średnio się czujesz z tą informacją? Strach? Będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo [emoji3590]


@Charlotte21 coś tu cicho się zrobiło czy już Miłka chce wyjść na świat? [emoji16][emoji3590]
To się zgadza ale żeby mi się przysługiwało takie badania to musiałabym mieć 3 poronienia w Niemczech potwierdzonych u tutejszych ginekologów a ja mam dopiero tutaj tak naprawdę 1 poronienie. Ale jadę to i tak i tak zapytam o te badania bo mam je spisane i będę z nim rozmawiać i przy okazji pokaże mu badanie nasienia męża żeby wystawił opinie bo tamci lekarze mówią że jest ok a mi się nie wydaje że są ok.
 
Do góry