reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
U mnie nic nie wpospomniala. Może że względu na fakt że mówiliśmy że się wyprowadzamy i przychodnie będziemy mieć gdzie indziej. w poniedziałek przedzwonie eocprzychodi czy potrzebują tego formularza. Bo ogólnie jesteśmy z mężem wpisani do innej katowickiej przychodni i też musimy się gdzieś przenieść.
Ja dzwoniłam od razu do przychodni, mąż w ferworze walki z dokumentami poszedł do nich po formularz i potem odniósł wypełnione

reklama

nnat.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No niestety tak to jest. Położna połoznej nie równa. U mnie na szczęście jak rodziłam to była zmiana pielęgniarek, które już mnie znały po 3 wizytach w szpitalu :D i były bardzo pomocne. A jak na złość, po porodzie, miała zmianę starsza gwardia. Nie mogąc wstać z łóżka po porodzie (wiedziałam, że coś jest nie tak), poprosiłam ją o kroplówkę, bo nie mogłam nawet usiąć na łóżku bo mdlałam i mroczki przed oczami. Spojrzała jak na waritkę, coś typu: "Młoda i przesadza, przecież poród to poród". No ale jak sprawdziła mi ciśnienie przed decyzją o kroplówce, że miałam 90/50, to trochę się wystraszyła i poleciała szybko po kroplówkę. Dodatkowo anemię załapałam od razu i tego pokarmu u mnie było mało. Malutka się nie najadała, chociaż całą noc była na piersi ile chciała. Też na kapturakch. To mi w pisztalu zaproponowali butlę. Zgodziłąm sie aby nie była głodna. Obecnie jesteśmy tylko na piersi, jedną nawet bez kapturka już łapie :) ale nie jest to dla mnie komfortowe...niby doradczynie laktacyjne mówią, że karmienie nie powinno boleć, ale hmmmm......
Po porodzie u mnie była doradczyni laktacyjna. Popatrzyma na sutki i od razu kapturki zaproponowała. i tyle ją widziałam :D a nie miałam siły wstać szukać :D

Dobrze, że Malutka ma już to za sobą i że jest lepiej. Nie wobrażam sobie takiego stresu :O mam nadzieję, że z moją wszystko ok. A tak przy okazji. Kiedy pierwszy raz powinno się iść do pediatry? jest jakis termin?
Też się zastanawiam kiedy jest pierwsze szczepienie ?
Sprawdźcie to wędzidełko może i wy.

U nas wizyta pierwsza przy szczepieniach, a z przychodni sami mają dzwonić ze względu na 👑🙄

I dobrze Moja Łucja podobnie, bo leniuch okropny, niczym nie szło jej przekonać żeby ssała dłużej niż minutę... Zasypiała od razu. Więc spadała z wagi... Wszystkie położne wszystkimi sposobami ją próbowały budzić ale kompletnie nic nie działało...
Dzięki za wsparcie, bo miewam czasami nadal lekkie wyrzuty sumienia :)
Od kiedy na mm przeszłyście?

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
Sprawdźcie to wędzidełko może i wy.

U nas wizyta pierwsza przy szczepieniach, a z przychodni sami mają dzwonić ze względu na

Dzięki za wsparcie, bo miewam czasami nadal lekkie wyrzuty sumienia :)
Od kiedy na mm przeszłyście?
A przestań, jakie wyrzuty sumienia
Ciesz się życiem Zuzia nie będzie pamiętała czym ją karmiłaś, a bliskość można z dzieckiem stworzyć i podczas karmienia mm. Najważniejsze są te pierwsze dni, dałaś jej już wszystko co najlepsze

Właściwie cały czas dokarmiałam, bo moje ściągnięte starczało może na 90% zapotrzebowania, ale po 2 tygodniach przestałam ściągać w nocy, i szybciutko wygasiłam laktację.
Starszą karmiłam tylko piersią przez 3 tygodnie Potem przyszedł kryzys laktacyjny, podałam butlę i w ciągu kolejnych 2 tygodni była już całkiem na mm. Dziecko okaz zdrowia. Pierwszy antybiotyk miała w wieku 2 lat.

Ilona40

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dobry Wieczór Dziewczyny. Jestem tutaj nowa, i chciałabym podzielić się troszkę moja historią. Mam 40 lat i 05.05 poroniłam swoje pierwsze dzieciątko :(. Dzięki Bogu nie milam łyżeczkowania... więc wszystko oczyściło się ładnie ... Powoli dochodzę do siebie ... chociaż fizycznie to już jestem w dobrej formie... ale w psychicznej..:(ech...:(. W czwartek byłam na wizycie kontrolnej , okazało się ze pojawiła mi się torbiel na prawym jajniku..a po poronieniu ani sladu. Lekarz jakoś nie przejął się tym faktem , aczkolwiek zlecił badanie krwi, hormonów .. nawet markery.. Do dnia wczorajszego bardzo mnie jajnik bolał... Ale od dzisiaj jakby rękę odjął ... nadmienię tylko ,że wczoraj miałam chwile,kiedy coś mnie rozśmieszyło, i wtedy poczułam jakby coś ze mnie wypłynęło .. Nie wiem czy nie było to coś związane z tą torbielą... Kolejna wizytę mam dopiero 16.06.. i żywię nadzieje , że torbiel się wchłonie i dostaniemy z mężem zielone światło na dziedziusia ...

gigi_

Rozwiązania
0
Dziewczyny trzymajcie kciuki. My już jesteśmy na porodowce narazie podpiete pod ktg bo coś zaczyna się dziać.
Pojawiły się bóle jak na okres i brzuszek się stawiał więc się zebraliśmy bo mieliśmy prawie 50 km do szpitala.

witch84

Rozwiązania
65
@gigi_ No to trzymam kciuki!!

@Ilona40 Witaj. Ja miałam torbiele przy każdej ciąży - znikały po upływie miesiąca od porodu/poronienia. Nie przejmuj się na zapas :*

reklama

Ilona40

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@gigi_ No to trzymam kciuki!!

@Ilona40 Witaj. Ja miałam torbiele przy każdej ciąży - znikały po upływie miesiąca od porodu/poronienia. Nie przejmuj się na zapas :*
Dziękuje za słowa otuchy:*, bo już zaczęłam sobie wkręcać , że skoro torbiel to brak owulacji.. brak owulacji -brak możliwości zajścia w ciąże .. Mam nadzieje ,że się wchłoną .. Spokojnej niedzieli...:)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 18
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
K Oczekiwanie... kolejna ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 18
Magdaa..K123 Ciąża po poronieniu. Potrzebuję porady 10
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
A Następna ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 68
G Kolejna ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
Serduszko 96 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 12
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
L Ciąża po poronieniu zatrzymanym Ciąża po poronieniu 28
cmla Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu? Ciąża po poronieniu 43
I Kiedy Ciąża Po Poronieniu? Ciąża po poronieniu 29
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
Jusstyna1501 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 33
G Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 2
N Podzielcie się doświadczeniami - możliwa ciąża po poronieniu? Staramy się 7
N Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 3
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Katrina1993 Ciąża po poronieniu i strach.. Ciąża, poród, połóg 15
Martxx1 KIEDY ciąża po poronieniu? Staramy się 12
Paulinax 1 ciąża po poronieniu -beta hcg w 27 dniu cyklu. Ciąża po poronieniu 8
G nowa ciąża po poronieniu - pilna porada potrzebna! Ciąża, poród, połóg 18
K Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 11
S ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 15
E Ciąża po poronieniu. Staramy się 2
mitemil Kiedy kolejna ciąża po poronieniu Porady położnej 1
M Ciąża mnoga a przyrost bhcg Ciąża, poród, połóg 3
julcziiiko Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 10
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 14
Ollax śluz szyjkowy a ciąża Potrzebuję porady 8
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
L Koronawirus a L4 ciąża Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 8
K Witaminy ciąża Ciąża, poród, połóg 7
X Ciąża Ciąża, poród, połóg 8
E Gluten a ciąża Staramy się 1
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
Aaazym Ciąża a clo Potrzebuję porady 4
K Ciąża bezobjawowa Ciąża, poród, połóg 15
Oleczkaaa Pracodawca l4 Potrzebuję porady 5
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
M Ciąża po odstawieniu tabletek Staramy się 6
W Wczesna ciąża? Ciąża, poród, połóg 20
K Wczesna ciąża Ciąża, poród, połóg 6
Serduszko 96 Ciąża po clo Potrzebuję porady 3
G Spadek beta HCG, czy to może być ciąża obumarła? Potrzebuję porady 16
L Ciąża czy nie ciąża...? Potrzebuję porady 4
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5