reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Powiem Ci że ja trochę żałuję ze nie podali mi oxy. Bo jak miałam 3 h skurczy partych. I dopiero jak podali oxy to była kwestia 10 minut. To naprawdę wolałabym aby to było intensywnie i szybko ;) musisz uzbroic się w cierpliwość 😄 będziemy tutaj czekać. Może później pójdzie ci szybciej. Początek najgorszy bo trezba czekać. ;)

Zatkało mnie, ponad 3h partych?!?!?!?!
Ja po 30 minutach myślałam że umrę....

My przerabialiśmy lupilu i Maksio przesikiwał, po złotych dadach miał uczulenie [emoji2356] pasują nam zielone dady są cieniutkie i nie przeciekają. Lubię też babydream z rossmana, ale nie te fun&fit tylko te różowe. Ja na szczęście 500m od bloku mam rossmana i lidla, a w drugą stronę 800m biedronkę [emoji38][emoji38] bardzo dobra lokalizacja dla matki z dzieckiem, zawsze gdzieś można promkę ustrzelić i można sobie radzić bez auta. Chociaż na większe zakupy i tak jadę autem, żeby nie dźwigać siat [emoji87]
My 1 złote Dady próbowaliśmy, od razu po 3-4 pieluszkach zaczęły młodej krostki wyskakiwać... Znowu pampersy premium care powodowały zaczerwienienia. Jedyne co na razie to zwykłe pampersy nam sie spisują i boję się kombinować coś wiecej z mała :D



W temacie pampersów, dacie wiarę, że Zuzia ma dzisiaj równo 5 tygodni a my nadal jedziemy na jedynkach? 😂 Poza tym, że są za płytkie, to są nadal dobre.. :D
Dwójki są za duże, przebiera w nogach, w jedynkach przebiera górą... A mieliśmy jeszcze jedną paczkę jedynek, więc stwierdziliśmy, że skoro i tak i tak przebiera, to nie ma znaczenia którą stroną 😂

Powiedzcie mi jak to jest zwolnienie mam do dzisiaj od lekarza swojego prowadzącego. Jeszcze nie urodziłam a oni w szpitalu chcą mi już wypisać macierzyńskie od jutra. Chyba nie mogą. Z tego co wiem powinny normalne zwolnienie napisać a jak urodze wtedy firma anuluje i z dniem urodzenia daje macierzyńskie.

6 tygodni przed porodem już można iść na macierzyński, ale nie daj się. Dzwoń do swojego lekarza prowadzącego ! :)

Trzymam szalenie mocno kciuki :*

Ja bym pojechała bo nie wiadomo czy w klinice zrobią Ci USG czy tylko wywiad. A tym bardziej, że nie chcesz mówić że byłaś już w ciążach.

Wczoraj zrobiłam test i jest pozytywny. Cieszę się ale jednak strach jest góra. Byłam na będzie i czekam na wyniki.
Brała któraś z was insulinę w ciąży od samego początku? Jak tam to czy od II kresek czy później?

Kochana, gratulacje !!! :)
Trzymam kciuki za Was. ! Daj znać jak wyniki bety
 
reklama
@M@lly trzymam mocno kciuki oby tym razem było tylko dobrze ❤️


@młoda1994 korzystaj z wizyty u gina i kliniki zawsze to dwa spojrzenia, a w klinice na pierwszej wizycie może skończy się tylko na wywiadzie. Jeszcze nie dostałaś @ ani żadnych plamień? Powtarzałaś test?
 
@M@lly trzymam mocno kciuki oby tym razem było tylko dobrze [emoji3590]


@młoda1994 korzystaj z wizyty u gina i kliniki zawsze to dwa spojrzenia, a w klinice na pierwszej wizycie może skończy się tylko na wywiadzie. Jeszcze nie dostałaś @ ani żadnych plamień? Powtarzałaś test?
Chyba będę musiała przełożyć termin w klinice bo mąż dzwonił że nie dostanie urlopu bo szef się nie zgodził ze w przyszłym tygodniu jest potrzebny w pracy. Jak nie urok to sraczka.

Nie nie mam nic żadnych plamien krwawień. Dzisiaj 7 dni po odstawieniu leków na wywołanie. Nie powtarzałam bo wczoraj było wszystko zamknięte a w aptece nie mieli testu o czułości 10 tylko 20 i nie kupiłam.

PS mąż wyklucil się o urlop na 4.06 jadę normalnie do kliniki uff [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Ja mam od kilku dni problem z pieczeniem i bólem w okolicach intymnych. Boje się, że to jakaś infekcja lub podrażnienie. Nie zauważyłam upławów ani dziwnego zapachu ale też biorę cały czas luteinę. Czy jest coś bezpiecznego w ciąży co mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Wizytę mam za tydzień w poniedziałek dopiero i wtedy dopytam.

@młoda1994 dobra wiadomość z tą klinika! Ale jak masz możliwość to idź i do tego swojego ginekologa i do kliniki. Szkoda, że dalej tego krwawienia nie dostałaś...
 
Ja mam od kilku dni problem z pieczeniem i bólem w okolicach intymnych. Boje się, że to jakaś infekcja lub podrażnienie. Nie zauważyłam upławów ani dziwnego zapachu ale też biorę cały czas luteinę. Czy jest coś bezpiecznego w ciąży co mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Wizytę mam za tydzień w poniedziałek dopiero i wtedy dopytam.

@młoda1994 dobra wiadomość z tą klinika! Ale jak masz możliwość to idź i do tego swojego ginekologa i do kliniki. Szkoda, że dalej tego krwawienia nie dostałaś...
No szkoda.bo myślałam że w końcu zacznę krwawic no ale cóż. Będę jechać na tą wizytę 2.06 do gin ciekawe co teraz mi powie.

Muszę go oszukać z tym że klinikę mam pod koniec czerwca bo jak powiem że mam 4.06 to mi zapewne powie że mam czekać i w klinice pow że nie mam krwawienia i oni się tym zajmą.
 
Lactovaginal możesz
Ja mam od kilku dni problem z pieczeniem i bólem w okolicach intymnych. Boje się, że to jakaś infekcja lub podrażnienie. Nie zauważyłam upławów ani dziwnego zapachu ale też biorę cały czas luteinę. Czy jest coś bezpiecznego w ciąży co mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Wizytę mam za tydzień w poniedziałek dopiero i wtedy dopytam.

@młoda1994 dobra wiadomość z tą klinika! Ale jak masz możliwość to idź i do tego swojego ginekologa i do kliniki. Szkoda, że dalej tego krwawienia nie dostałaś...
 
@młoda1994 to zrób jak mówisz nic na razie o klinice nie wspominaj niech Cie przebada . Dziwna sprawa z tym brakiem @ coś ją blokuję. Ciekawe co test pokaże. Niech Ci jajniki zbada czy nie masz jakiegoś zapalenia.
 
Ja mam od kilku dni problem z pieczeniem i bólem w okolicach intymnych. Boje się, że to jakaś infekcja lub podrażnienie. Nie zauważyłam upławów ani dziwnego zapachu ale też biorę cały czas luteinę. Czy jest coś bezpiecznego w ciąży co mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Wizytę mam za tydzień w poniedziałek dopiero i wtedy dopytam.

@młoda1994 dobra wiadomość z tą klinika! Ale jak masz możliwość to idź i do tego swojego ginekologa i do kliniki. Szkoda, że dalej tego krwawienia nie dostałaś...
Mając 4 infekcje pęcherza w ciąży, które jedno poszło nawet na miedniczki nerkowe mogę powiedzieć, że najleoiej zapobiegawczo pić i jeść żurawine. Taka w szklanej butelce z apteki najlepsza. Po kilka razy dziennie. Lekarz też mi pozwolił brać urosept 3x1 kiedy byko gorzej. U mnie akurat za każdym razem kończyło się na antybiotyku ale to przez to że jes-cze przed ciąża miałam problemy z pecherzem.
Mucovagin chyba można stosować. Miałam przepisany ten antybiotyk w kremie i jest taki bez recepty clotrimazol czy jakoś tak ;) można też przemyc i przepłukać rumiankiem wszystko. ;)
 
reklama
@młoda1994 to zrób jak mówisz nic na razie o klinice nie wspominaj niech Cie przebada . Dziwna sprawa z tym brakiem @ coś ją blokuję. Ciekawe co test pokaże. Niech Ci jajniki zbada czy nie masz jakiegoś zapalenia.
Nie wiem co masz na myśli "zbadać jajniki" ale 7.05 robił usg mierzył i pow że wszystko jest ok. Mocz robił 2 razy i wyszły ok nie wyszło żadne zapalenie z moczu. Zastanawiam się czy nie zaproponować mu żeby zrobił jeszcze cytologie, markery nowotworowe.

Pierwszy raz taka sytuacja kiedyś jak miał wysoka PRL wysokie tsh i burdel w hormonach to nie zatrzymała mi się miesiączka na dłużej niż 14 dni później dostałam luteine i zawsze wywoływała mi się miesiączka, a teraz? Teraz nie mam pojęcia o co chodzi.
 
Do góry