reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@M@lly powiem Ci, że w udo są boleśniejsze jednak i łatwiej trafić w mięsień. Może trafiła Ci się taka seria tępych 🤔 któraś z dziewczyn uzywala tu takich ze sprężynka i igła automatycznie się chowała. To chyba była @cukier.wanilinowy dobrze pamiętam?

@monika1708 nie wiem jak te do insuliny igly ale do heparyny są małe i raczej do Dzidzi nie dostaną 😁 ale rozumiem obawy ja się panicznie boję tych zastrzyków 🤭


@młoda1994 dobry plan, widzę, że zaczęłaś walczyć o swoje 👏😉
 
reklama
A gdzie wbijasz w udo czy brzuch? Ja mam fajny pistolet i jedynie zapach mi przeszkadza. Wczoraj wbijałam 10j.i nareszcie cukier na czczo poniżej ,90


@młoda1994 myślę że to dobry pomysł.
Ja mam taki, też jest fajny. Insulina mi śmierdzi [emoji23] w brzuch wbijam, z boku zawsze
Screenshot_20200506_191346_com.android.chrome.jpeg
 
@M@lly powiem Ci, że w udo są boleśniejsze jednak i łatwiej trafić w mięsień. Może trafiła Ci się taka seria tępych [emoji848] któraś z dziewczyn uzywala tu takich ze sprężynka i igła automatycznie się chowała. To chyba była @cukier.wanilinowy dobrze pamiętam?

@monika1708 nie wiem jak te do insuliny igly ale do heparyny są małe i raczej do Dzidzi nie dostaną [emoji16] ale rozumiem obawy ja się panicznie boję tych zastrzyków [emoji2960]


@młoda1994 dobry plan, widzę, że zaczęłaś walczyć o swoje [emoji122][emoji6]
Nie wpadłabym na to[emoji23]dietetyczka pow że mam spróbować takim sposobem i że może się wystrasza i przestaną tak ignorować pacjentów z problemami.
 
@M@lly powiem Ci, że w udo są boleśniejsze jednak i łatwiej trafić w mięsień. Może trafiła Ci się taka seria tępych [emoji848] któraś z dziewczyn uzywala tu takich ze sprężynka i igła automatycznie się chowała. To chyba była @cukier.wanilinowy dobrze pamiętam?

@monika1708 nie wiem jak te do insuliny igly ale do heparyny są małe i raczej do Dzidzi nie dostaną [emoji16] ale rozumiem obawy ja się panicznie boję tych zastrzyków [emoji2960]


@młoda1994 dobry plan, widzę, że zaczęłaś walczyć o swoje [emoji122][emoji6]
Ja też nienawidzę igieł, wszyscy przezywali jak ja dam sobie radę [emoji23]
Ale jak trzeba to nie ma że boli haha [emoji23]
 
Mam nadzieję że max jutro wstanę i będzie miesiączka. Brzuch mnie mocno pobolewa od 2 dni także coś na rzeczy jest.

Jak zobaczyłam krew na gumce po zakończeniu usg to się ucieszyłam jak głupia[emoji4] poczekam do jutra i jak się rozkręci to zaczynam zażywać olej z wiesiołka i ovulomed max. Dietetyczka też poleciła berberyne, magnez, cynamon jako dodatek do jedzenia i shejkow oraz metylowane wit które już biorę od kilku dni.
Ejj a o co chodzi z tymi metalowanymi wit. Pomagają?
 
Ejj a o co chodzi z tymi metalowanymi wit. Pomagają?
Witaminy lepiej przyswajalne bierze się je przy muracji mthfr. Ja nie wiem czy mam tą mutacje ale jestem w grupie ryzyka ponieważ mam IO. Dietetyczka pow że większość osób z IO ta mutacje ma ale to nie jest tak u wszystkich. Ale nawet jak nie masz lub nie wiesz czy masz taką mutacje to można zażywać i one napewno nie zaszkodzą a mogą pomóc.
 
reklama
Do góry