reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Byłam u niej aż raz [emoji12] ale jestem zadowolona z wizyty. Fajna rozmowa, konkretna babka, badania zleciła, powiedziała co i jak dalej. Teraz idę na monitoring i będziemy działać:)
Ty też z Gdańska jesteś?
Z Gdyni :) zostaje na razie u Mielcarka, bo bardzo przypadł mi do gustu, jest zabawny i pozytywny. Tylko już mi powiedział, ze heparyny raczej nie będzie chciał mi dać, acard powinien wystarczyć :/ zobaczymy... najpierw niech zaskoczy 😅🤪
Miałam zostać u Piątkowskiego, ale zawsze się stresuje u niego, a jak mi robi usg, to nigdy mi nic nie powie, sama muszę dopytywać. I jakoś tak mam wrażenie, ze jest negatywnie do mnie nastawiony. Tylko jak z mężem przychodziłam to więcej czasu nam poświęcał i odpowiadał w sumie tylko na pytania męża :/
 
Aaa bo Ty do Mielcarka chodzisz. A mi on jakoś nie podpasował jeśli chodzi o styl bycia [emoji12] Nadałam mu ksywkę Harry Potter [emoji23]
A czemu Ci heparyny nie da? To może i dobrze że z niego zrezygnowałam.

A Piątkowski niby taki dobry lekarz.
Z Gdyni :) zostaje na razie u Mielcarka, bo bardzo przypadł mi do gustu, jest zabawny i pozytywny. Tylko już mi powiedział, ze heparyny raczej nie będzie chciał mi dać, acard powinien wystarczyć :/ zobaczymy... najpierw niech zaskoczy [emoji28][emoji2957]
Miałam zostać u Piątkowskiego, ale zawsze się stresuje u niego, a jak mi robi usg, to nigdy mi nic nie powie, sama muszę dopytywać. I jakoś tak mam wrażenie, ze jest negatywnie do mnie nastawiony. Tylko jak z mężem przychodziłam to więcej czasu nam poświęcał i odpowiadał w sumie tylko na pytania męża :/
 
Aaa bo Ty do Mielcarka chodzisz. A mi on jakoś nie podpasował jeśli chodzi o styl bycia [emoji12] Nadałam mu ksywkę Harry Potter [emoji23]
A czemu Ci heparyny nie da? To może i dobrze że z niego zrezygnowałam.

A Piątkowski niby taki dobry lekarz.
Haha bo on tak wyglada w tych okularach 😂
Powiedział, ze heparyna nie, nie ma potrzeby. Ale może bym go przekonała.
Piatkowski jest dobrym lekarzem i @Paula919191 potwierdzi :) mi po prostu on nie podchodzi, jest dla mnie niemiły
 
Hey dziewczyny !
jak się czujecie ?
mam pytanie :) dzisiaj byłam u ginekologa ale całkowicie zapomniałam jej powiedzieć ze od wczoraj pobolewają mnie nerki. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Byłam w środę na badaniumoczu które wklejam w załączniku.
nie wiecie jaka może być przyczyna bólu w okolicach nerek ?
 

Załączniki

  • D5279695-B6C2-4442-92EB-870D0792123B.jpeg
    D5279695-B6C2-4442-92EB-870D0792123B.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 53
Haha bo on tak wyglada w tych okularach 😂
Powiedział, ze heparyna nie, nie ma potrzeby. Ale może bym go przekonała.
Piatkowski jest dobrym lekarzem i @Paula919191 potwierdzi :) mi po prostu on nie podchodzi, jest dla mnie niemiły
Myślę że każda z nas ma inne "wymagania" Co do lekarza i to jest normalne, mi akurat Piątkowski bardzo pasuje i niezmiennie uważam go za dobrego specjalistę :) czesto sobie gdybym czy jakbym do niego nie trafiła to czy teraz byłabym w tak wysokiej ciąży :) ale Wasi lekarze też są znani w Trójmieście więc obyu Was się udało dziewczyny 😁😘
głupio się przyznać ale ostatnio miałam gorszy dzien bo tyle kasy idzie na te wizyty prywatne, na te leki, badania itd i czułam taką niesprawiedliwość że inne panie chodzą na NFZ do przypadkowych lekarzy, średnio o siebie dbają (tu mi chodzi tylko o pojedyncze przypadki) i zdrowe dzieci im się rodzą a my się staramy i często nic..no ale pieniądze rzecz nabyta wiec po kilku godzinach mi przeszlo bo przypomniałam sobie że dzięki temu niedługo moja kruszynka pojawi się na świecie :)
 
reklama
Do góry