reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama

mohaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@mohaaa Ty bierzesz acard do 16dc?
tak, od 6 do 16 dc. Biore od jakichś 3 miesięcy, odkąd zmieniłam gina

No to możliwe że to skutek uboczny zażywania acardu. A dlaczego bierzesz acard tylko do 16dc?

A ja dzisiaj nad ranem zauważyłam przy podcieraniu się kilka kropel czerwonej krwi ale nic nie ma już od 6:30 dziś 28dc ale bym się cieszyła gdyby cykl trwał 28 max 30 dni. Będę skakać z radości
Tak mi gin zalecił, ze acard i wiesiołek 6-16 dc, a etruzil 3-5 dc

Carry88

Rozwiązania
0

Ja acard cały cykl tzn. Teraz wprowadzilam po @ bo to była 1 po poronieniu i bałam się obfitości, ale normalnie chyba nie trzeba odstawiać? Nigdy nie miałam obfitych.

Rozwiązania
0
Nie jest źle. Pisałaś że homocysteina w normie więc zostałaby przy witaminach jakie bierzesz, bo widocznie organizm ładnie sobie radzi. Na pai1 w ciąży dostaniesz acard i może też heparyne. Generalnie nie jest źle :)

Ja brałam identyczny zestaw ;) luteine podjezykowa, neoparin, encorton plus do tego acard i witaminy. Córka ma już 14 miesięcy :) A na jakiej podstawie masz encorton? Tak po prostu lekarz dał? Pyta. Bo to steryd i raczej nie spotkałam się z tym żeby dawali tak o, bez badań czy diagnozy

Te wszystkie leki dał mi bo powiedział, że nie mamy przyczyny poprzedniego poronienia i na samym acardzie nie może mnie puścić. To jest dobry specjalista więc mam nadzieje, że wie co robi :). Kazał na przyszłotygodniową wizytę zrobić po raz trzeci betę i progesteron (poprzednia beta 96 i po 48h 223:). Ja do tego biorę tylko na razie folian, pewnie chce zobaczyć na następnym usg czy będzie wykształcony zarodek bo jak na razie karty ciąży też nie założył

młoda1994

Rozwiązania
1

Aha ja Wiesiołek biorę już dzisiaj 29dc bo nie wiem kiedy była owu a testy owu też cały czas negatywne. Ale stawiam że testy felerne tak sobie to tłumacze

Charlotte21

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Ja Acard 75 w staraniach brałam cały czas. Nie przetrwałam. ;) tak samo brałam Oeparol (wiesiolek), bo na monitoringu sprawdzilysmy z Panią dr że mi nie blokuje owulacji. Pamiętam że czułam się po nim super.🤗 wszystko nawilzone, humor mi się poprawił. Jakoś tak lepiej po nim było. 😊 ale widocznie co lekarz to inaczej.

MJP

Rozwiązania
0
Ja brałam i w ciąży też biorę acard 75, 1 dziennie
Czesc ;) a bralas z jakis powodow ? U mnie wyszla trombofilia i 1 ciaze bralam acard plus heparyna, ale 2 1 ciaze nie wiedzialam i poronienia byly. W 3 ciazy te leki pomogly. Teraz jestem w 4 i zaczelam od acardu zastrzyki odstawilam ze wzgledu na uczulenie, slyszalam ze wlasnie acard tez pomaga niektore dziewczyny biora tylko acard. Jak to u ciebie bylo ? ;)

Paula919191

Rozwiązania
0
To i ja Wam pokaże mojego siniaczka po zastrzyku z heparyny. A zupełnie się go nie spodziewałam bo igła weszła gładko :p po kilku godzinach coś czułam ze mnie boli i jest zgrubienie ale nje mialam jak sprawdzić będąc na mieście a po powrocie do domu szok ;p pocieszam się że już mi zostało kilka tygodni z zastrzykami bo dały mi w kośc...

Załączniki

MJP

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny czy ktoras z was brala acard i heparyne ? Mi wyszla trombofilia 2 ciaze 1 - poronienia. W 3 bralam ten zestaw lekow i bylo ok . Treaz jestem w 4 i zaczelam brac to samo- z tym ze odstawilam heparyne bo mam uczulenie jakies, i sam acard biore. Miala ktoras z was podobny przypadek ? moze sam acard wystarczy ;/

reklama

mohaaa

Rozwiązania
0
Ja Acard 75 w staraniach brałam cały czas. Nie przetrwałam. ;) tak samo brałam Oeparol (wiesiolek), bo na monitoringu sprawdzilysmy z Panią dr że mi nie blokuje owulacji. Pamiętam że czułam się po nim super.🤗 wszystko nawilzone, humor mi się poprawił. Jakoś tak lepiej po nim było. 😊 ale widocznie co lekarz to inaczej.
Czemu nie przetrwałas? :)

Hej dziewczyny czy ktoras z was brala acard i heparyne ? Mi wyszla trombofilia 2 ciaze 1 - poronienia. W 3 bralam ten zestaw lekow i bylo ok . Treaz jestem w 4 i zaczelam brac to samo- z tym ze odstawilam heparyne bo mam uczulenie jakies, i sam acard biore. Miala ktoras z was podobny przypadek ? moze sam acard wystarczy ;/
Ja w 3 ciąży brałam acard i heparynę, ale okazała się biochemiczna

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 14
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 40
K Oczekiwanie... kolejna ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 18
Magdaa..K123 Ciąża po poronieniu. Potrzebuję porady 11
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
A Następna ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 68
G Kolejna ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
Serduszko 96 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 12
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
L Ciąża po poronieniu zatrzymanym Ciąża po poronieniu 29
cmla Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu? Ciąża po poronieniu 43
I Kiedy Ciąża Po Poronieniu? Ciąża po poronieniu 29
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
Jusstyna1501 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 33
G Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 2
N Podzielcie się doświadczeniami - możliwa ciąża po poronieniu? Staramy się 7
N Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 3
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Katrina1993 Ciąża po poronieniu i strach.. Ciąża, poród, połóg 15
Martxx1 KIEDY ciąża po poronieniu? Staramy się 12
Paulinax 1 ciąża po poronieniu -beta hcg w 27 dniu cyklu. Ciąża po poronieniu 8
G nowa ciąża po poronieniu - pilna porada potrzebna! Ciąża, poród, połóg 18
K Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 11
S ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 15
E Ciąża po poronieniu. Staramy się 2