reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A jakie masz wyniki że tylko acard?

Nie mam mutacji, generalnie większość Ok, może trochę zbyt wysoka homocysteina i komórki NK 12%. Do tego niedoczynnosc tarczycy i podwyższona prolaktyna

Dziewczyny jestem podłamana. Mąż zrobił badania i mamy wyniki. 😥Podpowiecie jak to poprawić? @roki_1991 @Lu_cy @mohaaa

Oby z wizytą nie było problemu ehhZobacz załącznik 1143539

co do testosteronu to się nie wypowiem, ale mój mąż tez mial podwyższona prolaktyne i Piatkowski kazał jemu brać dostinex razem ze mna
 
reklama
To chyba jesteś jedyna na forum co nie ma mutacji [emoji14] ja miałam zrobić te komórki nk ale nie wiedziałam kiedy okres dostanę, może teraz się uda. A gdzie robiłaś jeśli mogę spytać w trójmieście to badanie?
Słyszałam że na komórki nk to się jakieś wlewy dostaje albo szczepienia od męża, nic Ci o tym "Harry" nie wspominał?
Nie mam mutacji, generalnie większość Ok, może trochę zbyt wysoka homocysteina i komórki NK 12%. Do tego niedoczynnosc tarczycy i podwyższona prolaktyna



co do testosteronu to się nie wypowiem, ale mój mąż tez mial podwyższona prolaktyne i Piatkowski kazał jemu brać dostinex razem ze mna
 
@Lu_cy w poniedziałek będzie dzwonił mam nadzieję, że przyjmuje bo u nas jeszcze nawet do rodzinnego nie da się pójść normalnie tylko przez tel. Znamy już winowajcę ale kurcze trzeba było pójść do 4 lekarzy żeby w końcu ktoś zlecił badanie, a nie gadał, że młody i w głowie mu to siedzi aż mi się coś robi jak o tym pomyślę.
Niestety często tak jest. Nie każdy lekarz jest alfą i omegą, ale wydaje mi się że powinien jakaś podstawową wiedzę mieć. Ważne że już jest jakiś punkt zaczepienia i może teraz wszystko ruszy z kopyta
 
To chyba jesteś jedyna na forum co nie ma mutacji [emoji14] ja miałam zrobić te komórki nk ale nie wiedziałam kiedy okres dostanę, może teraz się uda. A gdzie robiłaś jeśli mogę spytać w trójmieście to badanie?
Słyszałam że na komórki nk to się jakieś wlewy dostaje albo szczepienia od męża, nic Ci o tym "Harry" nie wspominał?
NK robiłam w diagnostyce. Oni probke potem do Gdańska do szpitala wysyłają.
Harry :D w zasadzie się do tego nie odniósł. Na pierwszej wizycie gdy u niego byłam, zależało mi na tym żeby zrobił mi przede wszystkim histeroskopie. Nie myślałam o tym, ze zostanę u niego na dłużej. Jak uda się zaciążyć to pewnie pokaże mu ponownie swoje wyniki. a wcześniej na komórki NK dostawałam steryd Metypred od Piatkowskiego i mam jeszcze w domu chyba 3 opakowania w razie co
 
Kojarzę z forum jak pisałaś właśnie że byłaś u niego raz. Czyli z tymi komórkami nie jest tak źle jak sterydy można brać tylko.
A pamiętasz za ile to badanie? Do diagnostyki się dodzwonić to dramat a na stronie nie podają ceny tego badania. Przepraszam za tyle pytań. Ile razy poroniłaś?
Mi w sumie z badań zostały tylko komórki nk właśnie, a z pozostałych niewiele wynika, no może tylko acard by się przydał na pai1.
NK robiłam w diagnostyce. Oni probke potem do Gdańska do szpitala wysyłają.
Harry :D w zasadzie się do tego nie odniósł. Na pierwszej wizycie gdy u niego byłam, zależało mi na tym żeby zrobił mi przede wszystkim histeroskopie. Nie myślałam o tym, ze zostanę u niego na dłużej. Jak uda się zaciążyć to pewnie pokaże mu ponownie swoje wyniki. a wcześniej na komórki NK dostawałam steryd Metypred od Piatkowskiego i mam jeszcze w domu chyba 3 opakowania w razie co
 
Kojarzę z forum jak pisałaś właśnie że byłaś u niego raz. Czyli z tymi komórkami nie jest tak źle jak sterydy można brać tylko.
A pamiętasz za ile to badanie? Do diagnostyki się dodzwonić to dramat a na stronie nie podają ceny tego badania. Przepraszam za tyle pytań. Ile razy poroniłaś?
Mi w sumie z badań zostały tylko komórki nk właśnie, a z pozostałych niewiele wynika, no może tylko acard by się przydał na pai1.
Ja na komorki nk (20%) miałam wlewy dozylne z Intralipidu i dodatkowo sterydy Encorton 10 mg. Wlewy co 3 tygodnie w ciąży cała dawkę. A w trakcie staran była połówka. Ale nie zdążyłam brać w staraniach. 😊 też mam PAI-1. Od dwóch genetykow usłyszałam że to nie jest nawet wskazaniem do Acard. Lekarka mi przepisała. Jestem po dwóch poronieniach w 2019 i dwóch lyzeczlowaniavh, Policach, nanadżerce krwawieniach itp.....Obecnie karmię 7 tygodniowa córkę. 🤗
 
Kojarzę z forum jak pisałaś właśnie że byłaś u niego raz. Czyli z tymi komórkami nie jest tak źle jak sterydy można brać tylko.
A pamiętasz za ile to badanie? Do diagnostyki się dodzwonić to dramat a na stronie nie podają ceny tego badania. Przepraszam za tyle pytań. Ile razy poroniłaś?
Mi w sumie z badań zostały tylko komórki nk właśnie, a z pozostałych niewiele wynika, no może tylko acard by się przydał na pai1.

bylam raz przed zabiegiem, potem zabieg, a teraz 2 tyg temu na kontroli u niego :)
Nie pamietam, ale to raczej badanie z tych droższych, wiec strzelam, ze w okolicy 200-300, ale może któraś z dziewczyn tu lepiej kojarzy.
Poronilam 2 razy + w kwietniu trzecia ciąża biochemiczna
 
Kojarzę z forum jak pisałaś właśnie że byłaś u niego raz. Czyli z tymi komórkami nie jest tak źle jak sterydy można brać tylko.
A pamiętasz za ile to badanie? Do diagnostyki się dodzwonić to dramat a na stronie nie podają ceny tego badania. Przepraszam za tyle pytań. Ile razy poroniłaś?
Mi w sumie z badań zostały tylko komórki nk właśnie, a z pozostałych niewiele wynika, no może tylko acard by się przydał na pai1.
W UCK można też wykonać to badanie i z tego co pamiętam jest tańsze niż w diagnostyce bo ja właśnie w UCK robiłam. Na stronie masz cennik labo można sprawdzić :)
 
reklama
A te wlewy robi normalnie ginekolog? Jakie to są koszty?
Ja na komorki nk (20%) miałam wlewy dozylne z Intralipidu i dodatkowo sterydy Encorton 10 mg. Wlewy co 3 tygodnie w ciąży cała dawkę. A w trakcie staran była połówka. Ale nie zdążyłam brać w staraniach. [emoji4] też mam PAI-1. Od dwóch genetykow usłyszałam że to nie jest nawet wskazaniem do Acard. Lekarka mi przepisała. Jestem po dwóch poronieniach w 2019 i dwóch lyzeczlowaniavh, Policach, nanadżerce krwawieniach itp.....Obecnie karmię 7 tygodniowa córkę. [emoji847]
 
Do góry