reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiem, też się zniechęca jak efektów nie widać. A teraz nie widac :( moja rodzinna nie chce dac nigdzie skierowania po wynikach samej insuliny, bo mówi że cukier mam okej :( także nie mam co liczyć. Jedynie powiedziała że jeśli miałabym zdiagnozowane pco to wtedy.bylaby podstawa do mety A tak to nie
Kochana ja bym wzięła berberyne. To jest sumplement. Możesz nawet brać w najniższej dawce czyli 1200mg na dobę. To ci nie zaszkodzi a pomoże jeśli masz insulinę za wysoka. Nie wiem jak podchodzisz do tego żeby "sama" się leczyć ale jeśli nie ma odpowiedniego lekarza to trzeba sobie radzić.
 
reklama
@roki_1991
Mój mąż bral Berneryne. Z firmy swanson. Nie przepisała mu juz sioforu bo to obciąża kocno organizm i poszliśmy na suplementy. I powiem ze póki bral to było lepiej. No i dieta z niskim ig. Jak coś to mam dietę z niskim ig męża. Może Ci podesłać. 😁
 
@roki_1991
Mój mąż bral Berneryne. Z firmy swanson. Nie przepisała mu juz sioforu bo to obciąża kocno organizm i poszliśmy na suplementy. I powiem ze póki bral to było lepiej. No i dieta z niskim ig. Jak coś to mam dietę z niskim ig męża. Może Ci podesłać. [emoji16]
Ja teraz biorę właśnie berberyne przez miesiąc rano 1 po południu 1 a wieczorem 1000mg metformine

@roki_1991 jak byś chciała wiedzieć jaka berberyne to ja biorę taka[emoji116] ona ma 98% czystek berberyne i dawka 333mg.
Image.jpeg
 
G
Kochana ja bym wzięła berberyne. To jest sumplement. Możesz nawet brać w najniższej dawce czyli 1200mg na dobę. To ci nie zaszkodzi a pomoże jeśli masz insulinę za wysoka. Nie wiem jak podchodzisz do tego żeby "sama" się leczyć ale jeśli nie ma odpowiedniego lekarza to trzeba sobie radzić.
Dzięki, chyba faktycznie poszukam i zamówię

@roki_1991
Mój mąż bral Berneryne. Z firmy swanson. Nie przepisała mu juz sioforu bo to obciąża kocno organizm i poszliśmy na suplementy. I powiem ze póki bral to było lepiej. No i dieta z niskim ig. Jak coś to mam dietę z niskim ig męża. Może Ci podesłać. 😁
Barzi chętnie, może tu jest mój problem. Także napisz na priv, A jakby coś to podam maila ;)
 
G

Dzięki, chyba faktycznie poszukam i zamówię


Barzi chętnie, może tu jest mój problem. Także napisz na priv, A jakby coś to podam maila ;)
Co raz częściej się zastanawiam po co nam lekarze jak musimy zawsze coś na własną ręke robić[emoji2368]

Jesteś mądra kobieta i napewno sobie jakoś poradzisz z tym problemem sama. A masz możliwość powtórzenia badań np po 3 miesiącach stosowania diety i berberyny aby sprawdzić czy wyniki się polepszają?
 
Co raz częściej się zastanawiam po co nam lekarze jak musimy zawsze coś na własną ręke robić[emoji2368]

Jesteś mądra kobieta i napewno sobie jakoś poradzisz z tym problemem sama. A masz możliwość powtórzenia badań np po 3 miesiącach stosowania diety i berberyny aby sprawdzić czy wyniki się polepszają?
Wiesz co, krzywej cukrowej z tego co wiem, nie zalecają robić częściej niż co pół roku, także akurat pewnie nie powtórzę badania za 3 miesiące, tym bardziej że chcemy się starać o rodzeństwo dla Wiki ;) ale za pół roku jeśli nie będę w ciąży to na pewno sprawdzę ;)
A robienie samej glukozy i insuliny na czczo nie ma sensu, bo na czczo mam wyniki książkowe
 
Wiesz co nam lekarka powiedziała że dla niej ta opinia oznacza że mu się należą refundowane. Maks miał to samo z napięciem, zawsze jak gdzieś jest obniżone to w innym miejscu jest zwiększone. A chodzicie na ćwiczenia?Istnieje możliwość zamiany, jeśli zaczniesz na nfz możesz zmienić na acelularny krztusiec czyli 5w1 lub 6w1. Nie można tego zmienić w drugą stronę, jak zaczniesz skojarzonymi nie można wrócić do tych na nfz. Autyzm nie ma nic wspólnego ze szczepieniami, nie powielaj tych głupot. Polecam na fejsie grupę- szczepienia rozwiewamy wątpliwości. Przede wszystkim wypowiadają się tam lekarze i zakaźnicy, nie szarlatani i av którzy twierdzą że szczepienia wywołują autyzm.
Byliśmy kilka razy prywatnie, pani przyklejała tapy na brzuszek, zleciła nam ćwiczenia do domu, ale teraz jak już mam opinie to niby trwa to ponad miesiąc żeby skompletować tam całość papierków, a mam pod nosem poradnie pp i tam chce ja zapisać tyle ze dopiero zajęcia prowadzone są od września do czerwca i od jutra tj.13.07 przyjmowane są wnioski na zapisy na nowy rok szkolny wiec jadę tam jutro z samego rana :) a póki co ogladalam filmiki na yt Zawitkowskiego i wprowadziłam w życie pewne zmiany :) a co do szczepień to byłam przecież u pediatry po zaświadczenie bo było potrzebne do wwr, zawiozłam jej opinie i nic na temat szczepień nam nie wspomniała ze moglibyśmy przejść z naszymi 5w1 na refundację 🤔🤷‍♀️
 
Wiesz co, krzywej cukrowej z tego co wiem, nie zalecają robić częściej niż co pół roku, także akurat pewnie nie powtórzę badania za 3 miesiące, tym bardziej że chcemy się starać o rodzeństwo dla Wiki ;) ale za pół roku jeśli nie będę w ciąży to na pewno sprawdzę ;)
A robienie samej glukozy i insuliny na czczo nie ma sensu, bo na czczo mam wyniki książkowe
To prawda ja też na czczo wyniki mam książkowe a po obciążeniu insulina po 2h prawie 200.

Będę trzymać kciuki aby polepszyły się wyniki no i żeby się szybko pojawiło rodzeństwo dla Wiki[emoji4]
 
reklama
Byliśmy kilka razy prywatnie, pani przyklejała tapy na brzuszek, zleciła nam ćwiczenia do domu, ale teraz jak już mam opinie to niby trwa to ponad miesiąc żeby skompletować tam całość papierków, a mam pod nosem poradnie pp i tam chce ja zapisać tyle ze dopiero zajęcia prowadzone są od września do czerwca i od jutra tj.13.07 przyjmowane są wnioski na zapisy na nowy rok szkolny wiec jadę tam jutro z samego rana :) a póki co ogladalam filmiki na yt Zawitkowskiego i wprowadziłam w życie pewne zmiany :) a co do szczepień to byłam przecież u pediatry po zaświadczenie bo było potrzebne do wwr, zawiozłam jej opinie i nic na temat szczepień nam nie wspomniała ze moglibyśmy przejść z naszymi 5w1 na refundację 🤔🤷‍♀️
Też ostatnio załatwiam wwr dla Wiki i też mi powiedzieli że dopiero od września, bo w sumie teraz już "się nie oplaca".... Dla mnie debilizm, bo przy takich małych dzieciach 2 miesiące to mega dużo. A u nas chodzi głównie o logopede bo rehabilitację mamy na NFZ do końca sierpnia
To prawda ja też na czczo wyniki mam książkowe a po obciążeniu insulina po 2h prawie 200.

Będę trzymać kciuki aby polepszyły się wyniki no i żeby się szybko pojawiło rodzeństwo dla Wiki[emoji4]
Nie dziękuję ;) ja aż takiej insuliny nie mam ale na czczo poniżej 10, po 1h 44 A po 2h 27.9 przy cukrze 76 więc jeszcze.mega.mi obniża....
 
Do góry