reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj , pamietam Cię kochana z marcowek 2021 😍, cieszę się , ze już dostałaś zielone światełko , ja 14.08 miałam zabieg . 14.09 równo przyszła miesiączka , pierwsza miesiączka po poronieniu to był krwotok 😫 , trwał 4 dni. Chcemy zacząć się starać w najbliższa sobotę ( tak wypadają mi dni płodne ) 😃 mam nadzieje , ze tym razem się uda na lekach i z nowym lekarzem . Trzymam kciuki abyśmy się spotkały na czerwowkach 2021 😍 i już nie opuściły wątku do rozwiązania . 😍
ja Ciebie też Pamiętam 🥰 wiesz co po łyżeczkowaniu to chyba normalne Bo ja tez miałam bardzo silne krwawienie... Pierwszej nocy co godzinę wstawalam cała zalana i takie mocne krwawienia utrzymywały się 4 dni i później 2dni plamien 😉 będzie dobrze i na pewno będziemy na czerwcowkach razem 🥰 cieszę się że ty też już dochodzisz do siebie chcecie kolejnego bobaska. Bierzesz leki na stumulacje czy jakieś witaminki? 🥰 trzymam kciuki 👍😘
 
reklama
Ciężko u Ciebie było, dlatego tym bardziej Ci gratuluję ❤️ Przepraszam, ze nie kojarzę,
ale rozumiem, ze wyszła przyczyna poronień i stad taka dawka leków?
Dołączyłam na forum w styczniu 2019 po pierwszej stracie. 👍😅 nic się nie dzieje. Dużo podczytuje ale nie mam czasu odpisywać 👍😁 u mnie przyczyna byly komórki nk i na to mialam wlewy. Heparyna zapobiegawczo po 2 poronieniach. Steryd na graniczne ana2 i nk i trochę zapobiegawczo.
Większości nowych dziewczyn i ich historii nie znam. Jak jest temat co znam to wyślę wypowiadam. 👍 trzynam kciuki za dzisiejsza bete.

@Paula919191 jak tam na horyzoncie ?
 
ja Ciebie też Pamiętam 🥰 wiesz co po łyżeczkowaniu to chyba normalne Bo ja tez miałam bardzo silne krwawienie... Pierwszej nocy co godzinę wstawalam cała zalana i takie mocne krwawienia utrzymywały się 4 dni i później 2dni plamien 😉 będzie dobrze i na pewno będziemy na czerwcowkach razem 🥰 cieszę się że ty też już dochodzisz do siebie chcecie kolejnego bobaska. Bierzesz leki na stumulacje czy jakieś witaminki? 🥰 trzymam kciuki 👍😘
Biorę metyle , zrobiłam badania Po tym ostatnim poronieniu i wyszła mi trombofilia , mutacje mthvr 2x oraz pai 1 w homozygocie . 🤷🏻‍♀️ Czekamy jeszcze na kariotypy z mężem . ( ale tutaj powinno być Okey )
Może priv kochana ?
 
Hej, właśnie chciałam pisać nowe zapytanie, ale widzę, że mamy wiele wspólnego w tej historii... Ja miałam zabieg łyżeczkowania 17.08. i równo miesiąc później bo 17.09. przyszła pierwszą miesiączka, mega mocna. Zawsze miałam 7dni a tu dziś już koniec, czyli ta @ trwała zaledwie 4 dni, wcześniej od 14.09. miałam pojedyncze dni plamienia, to od kiedy mam liczyć, że rozpocząła się prawidłowa miesiączka od tego 14, czy 17 gdzie była mega obfita? Czy jeśli przed ciążą miałam cykle między 28-30 z przewagą 28 dni to teraz też tyle liczyć? Będę wdzięczna za podpowiedź.
[/QUOTE
ja plamienia tez miałam 2 dni przed od 12.09 ..
i liczę od 14 aż przyszło krwawienie
 
Dołączyłam na forum w styczniu 2019 po pierwszej stracie. 👍😅 nic się nie dzieje. Dużo podczytuje ale nie mam czasu odpisywać 👍😁 u mnie przyczyna byly komórki nk i na to mialam wlewy. Heparyna zapobiegawczo po 2 poronieniach. Steryd na graniczne ana2 i nk i trochę zapobiegawczo.
Większości nowych dziewczyn i ich historii nie znam. Jak jest temat co znam to wyślę wypowiadam. 👍 trzynam kciuki za dzisiejsza bete.

@Paula919191 jak tam na horyzoncie ?
Hej :) a no różnie, Marcysia ma kolki więc wieczory są straszne, w ciągu dnia raz lepiej raz gorzej, dziś jest lepszy dzień bo ładnie śpi, spacer też udany :) co zajrzę na forum i chce coś napisać to ona albo ma pobudkę, albo pampersa albo miliard innych rzeczy i później już zapominam co miałam napisać 😂 dziś byłyśmy u poloznej i mamy już równe 4kg masy 😁 jakieś magiczne sposoby na kolki oprócz tych które są dostępne w internetach? Bo chyba wszystko już robimy i najbardziej pomaga suszarka 😂
 

Załączniki

  • IMG_20200920_080508.jpg
    IMG_20200920_080508.jpg
    751,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry