reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej :) a no różnie, Marcysia ma kolki więc wieczory są straszne, w ciągu dnia raz lepiej raz gorzej, dziś jest lepszy dzień bo ładnie śpi, spacer też udany :) co zajrzę na forum i chce coś napisać to ona albo ma pobudkę, albo pampersa albo miliard innych rzeczy i później już zapominam co miałam napisać 😂 dziś byłyśmy u poloznej i mamy już równe 4kg masy 😁 jakieś magiczne sposoby na kolki oprócz tych które są dostępne w internetach? Bo chyba wszystko już robimy i najbardziej pomaga suszarka 😂
Ale ona słodka 😍😍😍 przypomniało mi się jak moja Wiki była taka mała.... ehh, też taka chudzina była, A teraz taki pulpet :D
 
reklama
Tez już któraś osoba mi mówi , ze lepiej się starać po pierwszej miesiączce . Kilka moich koleżanek zaszło w pierwszym cyklu po poronieniu i maja zdrowe donoszone dzieci , ale jednej np się nie udało , zaszła w pierwszym cyklu po zabiegu i w 16 tc dziecko obumarło 😓 nie chce się na nic nastawiać , bo różnie być może .szanse oceniam swoje 50/50

Ja zaszłam w ciążę przed pierwsza miesiączka po poronieniu i jak na razie - odpukac, wszystko w porządku. Aktualnie 31/32 tc. Nawet nie zdążyłam badań wszystkich zrobić a tu taka niespodzianka.
Pierwsza ciążę tak jak @monika1708 miałam stymulowana i zarodek obumarł w 8 tygodniu. Kolejna ciąża z zapłodnieniem naturalnym. Lekarza dał zielone światło od razu na wizycie po wyjściu ze szpitala.
Życzę powodzenia!
 
Hej :) a no różnie, Marcysia ma kolki więc wieczory są straszne, w ciągu dnia raz lepiej raz gorzej, dziś jest lepszy dzień bo ładnie śpi, spacer też udany :) co zajrzę na forum i chce coś napisać to ona albo ma pobudkę, albo pampersa albo miliard innych rzeczy i później już zapominam co miałam napisać 😂 dziś byłyśmy u poloznej i mamy już równe 4kg masy 😁 jakieś magiczne sposoby na kolki oprócz tych które są dostępne w internetach? Bo chyba wszystko już robimy i najbardziej pomaga suszarka 😂
Cudaczek ❤ chyba dluga z niej dziewczyna ? Przynajmniej tak na zdjęciach wygląda.
Na kolki mie pomogę bo nie miałyśmy. Ano. Wiele czlowiek nie zaplanuje. Ja jestem na etapie pisamia pracy mgr i nirmalnie bym juz miala skonczone. A tak to z połowa do tyłu 🤷‍♀️ a z kazdym skokiem rozwojieym myle o oknie zycua dla Miłki 😁😁🤣🤣
 
@Paula919191 podobno jakiej niemieckie kropelki działają cuda. Nazwy niestety nie pamiętam 😕
Sab simplex bierze i nie działają ale może ten lefax spróbujemy w takim razie skoro polecasz
Cudaczek ❤ chyba dluga z niej dziewczyna ? Przynajmniej tak na zdjęciach wygląda.
Na kolki mie pomogę bo nie miałyśmy. Ano. Wiele czlowiek nie zaplanuje. Ja jestem na etapie pisamia pracy mgr i nirmalnie bym juz miala skonczone. A tak to z połowa do tyłu 🤷‍♀️ a z kazdym skokiem rozwojieym myle o oknie zycua dla Miłki 😁😁🤣🤣
Urodziła się 57 cm szukają czy coś do przodu poszło to nie wiem, dziś wazona to już 4kg 😃,
Ojjj tak z dziećmi to nawet wypicie kawy ciężko zaplanować haha
 
[mention]Charlotte21 [/mention] nie narzekaj bo bluźnisz [emoji23] Jazda bez trzymanki zaczyna się jak dziecko się porusza [emoji23] U nas w pt na 10mscy pierwszy nieśmiały krok, a dzisiaj cały czas łapie równowagę i robi po kilka [emoji33] Cieszę się że już wieczór i śpi [emoji23]
Gotuję jak śpi, odkurzam jak drze się w łóżeczku [emoji85] a ogarniam mieszkanie po całym dniu dopiero jak mąż wróci z pracy. Pobijcie mnie [emoji23]

[mention]Paula919191 [/mention] śliczna Marcelinka [emoji7] Na kolki najlepszy jest czas... Nie pomogę ze specyfikami bo dziewczynki na szczęście nie miały... Ale słyszałam że sab simplex najlepszy.
 
@Jivka super ze Łucja już zaczyna chodzić 😊 U nas Marcysia łapie równowagę ale kroku do przodu jeszcze nie robi 🙈 Jedynie jak złapie krzesełko do karmienia albo pchacza to stawia kroki i to tak przebiera nóżkami że przejście z kuchni do salonu trwa sekundy 😂😂Nas ratuje Smok Edzio i inne teledyski 😂😂 Wtedy mogę ugotować obiad i ogarnąć dom. Ale muszę być cicho bo jak usłyszy mnie to zaraz leci i łapie się mojej nogi i sobie stoi 😂😂
 
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa 😍 może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać 😁😁😁
Trzymajcie za nas kciuki 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka 😁🥰🥰 buziaczki 😘
 
[mention]Charlotte21 [/mention] nie narzekaj bo bluźnisz [emoji23] Jazda bez trzymanki zaczyna się jak dziecko się porusza [emoji23] U nas w pt na 10mscy pierwszy nieśmiały krok, a dzisiaj cały czas łapie równowagę i robi po kilka [emoji33] Cieszę się że już wieczór i śpi [emoji23]
Gotuję jak śpi, odkurzam jak drze się w łóżeczku [emoji85] a ogarniam mieszkanie po całym dniu dopiero jak mąż wróci z pracy. Pobijcie mnie [emoji23]

[mention]Paula919191 [/mention] śliczna Marcelinka [emoji7] Na kolki najlepszy jest czas... Nie pomogę ze specyfikami bo dziewczynki na szczęście nie miały... Ale słyszałam że sab simplex najlepszy.
No u mnie było tak samo jak u Ciebie :p obiad nawet gotowałam jak mąż wracał bo Wiki miała etap że nie spała w dzień... więc rozumiem doskonale o czy mówisz...

@Jivka super ze Łucja już zaczyna chodzić 😊 U nas Marcysia łapie równowagę ale kroku do przodu jeszcze nie robi 🙈 Jedynie jak złapie krzesełko do karmienia albo pchacza to stawia kroki i to tak przebiera nóżkami że przejście z kuchni do salonu trwa sekundy 😂😂Nas ratuje Smok Edzio i inne teledyski 😂😂 Wtedy mogę ugotować obiad i ogarnąć dom. Ale muszę być cicho bo jak usłyszy mnie to zaraz leci i łapie się mojej nogi i sobie stoi 😂😂
Smok Edzio rządzi 🤣🤣🤣

Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa 😍 może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać 😁😁😁
Trzymajcie za nas kciuki 🙏🙏🙏❤❤❤

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka 😁🥰🥰 buziaczki 😘
Kochana, bardzo ale to bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki za starania :*
 
reklama
Mi ostatnio koleżanka opowiadała, że jej mały miał kołki i też próbowała różnych kropel, tych niemieckich też. Była w aptece i pytała farmaceutyki, żeby coś poleciła i pan z kolejki polecił Esputikon (nie mylić z espumisanem) i mówiła, że pomogło.
 
Do góry