reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa [emoji7] może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać [emoji16][emoji16][emoji16]
Trzymajcie za nas kciuki [emoji120][emoji120][emoji120][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka [emoji16][emoji3059][emoji3059] buziaczki [emoji8]

Trzymam kciuki najmocniej jak się da [emoji3590]
 
reklama
M
[mention]Charlotte21 [/mention] nie narzekaj bo bluźnisz [emoji23] Jazda bez trzymanki zaczyna się jak dziecko się porusza [emoji23] U nas w pt na 10mscy pierwszy nieśmiały krok, a dzisiaj cały czas łapie równowagę i robi po kilka [emoji33] Cieszę się że już wieczór i śpi [emoji23]
Gotuję jak śpi, odkurzam jak drze się w łóżeczku [emoji85] a ogarniam mieszkanie po całym dniu dopiero jak mąż wróci z pracy. Pobijcie mnie [emoji23]

[mention]Paula919191 [/mention] śliczna Marcelinka [emoji7] Na kolki najlepszy jest czas... Nie pomogę ze specyfikami bo dziewczynki na szczęście nie miały... Ale słyszałam że sab simplex najlepszy.
Masz racje 🤭 na razie lezy na macie 😃 małe dzieci maly probkem duze dzieci duzy problem. A z tym oknem życia to jest cala historia. 😄😃 rodzilam na Bogucicach w Katowicach. W rankingach zbiera miano najniebezpieczniejszej dzielnicy. No i jest tam okno zycia. 😃 ja Malutka miala moze z tydzien i ja malo ogarniałam o co jej chodzi. I nie chciala jesc piersi. To wkurzykam się i powiedzialam że musi jesc bo ja do okna zycia zaniosę. A to nie daleko 😇🥰 śmiechu bylo. Musiały mi nerwy popuścić.
A tak to nie wyobrazam sobie zycia bez niej. 😄

Sab simplex bierze i nie działają ale może ten lefax spróbujemy w takim razie skoro polecasz

Urodziła się 57 cm szukają czy coś do przodu poszło to nie wiem, dziś wazona to już 4kg 😃,
Ojjj tak z dziećmi to nawet wypicie kawy ciężko zaplanować haha
Długaśna! Ja sienrodzilam 59 cm i 3.5 kg. Podobno szczurek bylam. Myslalam ze Miłka rez będzie dluga. A tutaj klops 54 cm i 3600. 😑😑 ale nadgania teraz. Ostatnio u oediatry mierzona była jakis czas temu i miala 62 cm, przerazona pediatra powiedziala do położnej "wpisz lepiej 60 cm". A juz teraz ma prawoe 70. 🤔 ale czy to dużo na 4 miesieczne dziecko to nie wiem tyle ,że przy tej dlugosx wazy tylko 5700. Juz sie zastanawiam czy nie sprawdzić wędzidełka. (Chocia, język dlugi i wyciaga za brodę ). Bo ciagle je i szczupla.
 
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa 😍 może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać 😁😁😁
Trzymajcie za nas kciuki 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka 😁🥰🥰 buziaczki 😘
Oj tak ! Wyszlo słońce zza chmur. Najwyższy czas na was ! Strasznie mocno bede o was myslec 😄☺ super wyniki.
 
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa [emoji7] może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać [emoji16][emoji16][emoji16]
Trzymajcie za nas kciuki [emoji120][emoji120][emoji120][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka [emoji16][emoji3059][emoji3059] buziaczki [emoji8]
Wspaniale wiadomości!! Trzymam kciuki za lekarza
 
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa 😍 może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać 😁😁😁
Trzymajcie za nas kciuki 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka 😁🥰🥰 buziaczki 😘

Super wiadomość! Trzymam kciuki i powodzenia 😁
 
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa 😍 może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać 😁😁😁
Trzymajcie za nas kciuki 🙏🙏🙏❤❤❤

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka 😁🥰🥰 buziaczki 😘

Powodzenia, trzymam kciuki🤞☺️
 
M
Masz racje 🤭 na razie lezy na macie 😃 małe dzieci maly probkem duze dzieci duzy problem. A z tym oknem życia to jest cala historia. 😄😃 rodzilam na Bogucicach w Katowicach. W rankingach zbiera miano najniebezpieczniejszej dzielnicy. No i jest tam okno zycia. 😃 ja Malutka miala moze z tydzien i ja malo ogarniałam o co jej chodzi. I nie chciala jesc piersi. To wkurzykam się i powiedzialam że musi jesc bo ja do okna zycia zaniosę. A to nie daleko 😇🥰 śmiechu bylo. Musiały mi nerwy popuścić.
A tak to nie wyobrazam sobie zycia bez niej. 😄


Długaśna! Ja sienrodzilam 59 cm i 3.5 kg. Podobno szczurek bylam. Myslalam ze Miłka rez będzie dluga. A tutaj klops 54 cm i 3600. 😑😑 ale nadgania teraz. Ostatnio u oediatry mierzona była jakis czas temu i miala 62 cm, przerazona pediatra powiedziala do położnej "wpisz lepiej 60 cm". A juz teraz ma prawoe 70. 🤔 ale czy to dużo na 4 miesieczne dziecko to nie wiem tyle ,że przy tej dlugosx wazy tylko 5700. Juz sie zastanawiam czy nie sprawdzić wędzidełka. (Chocia, język dlugi i wyciaga za brodę ). Bo ciagle je i szczupla.
Przybiera na wadze moim zdaniem dobrze, ale jak tak rósnie to nie oczekuj że będzie kluska, bo musiałaby ważyć 10 kg 🤣🤣 jeśli chcesz to sprawdź wedzidelko, ale moim zdaniem je wystarczająco :) A dużo je w nocy? Bo Wiki też była chudzina, a potem zaczęła jeść nocą i nadrobila wagę do pulpeta 🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny melduje, że wyniki męża są już niemalże idealne. Testosteron jest prawie 800 przy górnej granicy. Jestem przeszczesliwa [emoji7] może powoli wszystko wróci do normy. Jutro wizyta pewnie lekarz odstawi zastrzyki i może zaczniemy działać [emoji16][emoji16][emoji16]
Trzymajcie za nas kciuki [emoji120][emoji120][emoji120][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@Paula919191 jaka ona urocza i widać ruchliwa dziewczynka [emoji16][emoji3059][emoji3059] buziaczki [emoji8]
Cudowna wiadomość [emoji2956]
Trzymam kciuki mocno mocno [emoji1696][emoji8]
 
Do góry