reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie taka sytuacja, ze we wtorek powinnam dostać plamienie przed okresem, a tu czysto, pierwszy raz :o bo poprzednio nawet jak zachodziłam w ciąże to miałam plamienie. Jutro albo pojutrze powinnam dostać okres. I w sumie może nic w tym dziwnego, ale pierwszy raz tez mam tak wysoka temp i z każdym dniem rośnie. Dziś 36,87

Zobacz załącznik 1182927

Coś tu je szykuje, 😁😁😁

Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Cześć.
Kochane zerknijcie proszę na moje wyniki. Przygotowuje się do ciąży po stracie.

Kwas foliowy 14 norma do 20

Żelazo 232 norma do 170

Glukoza 95

Homocysteina 6.36

Wit b12 1020 norma do 883

Ferrytyna 46 norma do 204

Tsh 2.40 norma do 4.94

Ft4 1.19 norma do 1.48

Insulina 7 norma do 25

Wit d 61

Dimery 0.17 norma do 0.50

Robiłam jeszcze rozmaz krwi i morfologie żadnych odchyleń nie ma.
Powinnaś podnieść ferrytyne czyli zakwaszać się w momencie przyjmowania żelaza(jeśli przyjmujesz). Żelazo lekko podwyższone, nie trzeba tym się przejmować. Możliwe ze chłoniesz jak ja ze wszystkiego, popatrz czy Twoje suple nie mają otoczki z tlenku żelaza bo to też podnosi jego poziom. Jeśli ferrytyna jest nisko a żelazo wysoko to nie jest to groźne bo pytałam hematologa. A jeśli chodzi o przekroczona b12 pewnie nie odstawiłaś przed badaniem, a jeśli odstawiłaś to bierz co 2 lub 3 dzień dawkę.
 
Czy dicopeg junior można podawac poniżej 6 miesiaca zycia ? ( w ulotce naoisabe ze dopiero od 6 miesiaca).
Jeżeli podawałyście to rozpuszczalyscie w wodzie czy mleku ?
Corka 4.5 miesiaca
🤔
 
U mnie taka sytuacja, ze we wtorek powinnam dostać plamienie przed okresem, a tu czysto, pierwszy raz :o bo poprzednio nawet jak zachodziłam w ciąże to miałam plamienie. Jutro albo pojutrze powinnam dostać okres. I w sumie może nic w tym dziwnego, ale pierwszy raz tez mam tak wysoka temp i z każdym dniem rośnie. Dziś 36,87

Zobacz załącznik 1182927
Trzymam kciuki!!! ✊✊✊✊
 
U mnie taka sytuacja, ze we wtorek powinnam dostać plamienie przed okresem, a tu czysto, pierwszy raz :o bo poprzednio nawet jak zachodziłam w ciąże to miałam plamienie. Jutro albo pojutrze powinnam dostać okres. I w sumie może nic w tym dziwnego, ale pierwszy raz tez mam tak wysoka temp i z każdym dniem rośnie. Dziś 36,87

Zobacz załącznik 1182927
Również trzymam kciuki ✊😉
 
U mnie taka sytuacja, ze we wtorek powinnam dostać plamienie przed okresem, a tu czysto, pierwszy raz :o bo poprzednio nawet jak zachodziłam w ciąże to miałam plamienie. Jutro albo pojutrze powinnam dostać okres. I w sumie może nic w tym dziwnego, ale pierwszy raz tez mam tak wysoka temp i z każdym dniem rośnie. Dziś 36,87

Zobacz załącznik 1182927
Ja też miałam bardzo ładny wykres i dzisiaj 1dc. Ale za ciebie trzymam kciuki i czekam na dwie piękne kreski na ciążowym.

Kiedy robisz pierwszy test?
 
Ja też miałam bardzo ładny wykres i dzisiaj 1dc. Ale za ciebie trzymam kciuki i czekam na dwie piękne kreski na ciążowym.

Kiedy robisz pierwszy test?
Co tam u Ciebie słychać? Wywoływałam Cię już 😛

Ja jestem już po @ od ponad miesiąca biorę witaminy plus acard wróciłam również do miositogynu i maz też bierze witaminki. Może zaczniemy powoli działać 😅

@mohaaa Ty rozpocznij dwa a kreskami i polecimy pokolei 😂
 
reklama
Do góry