reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@monika1708 Zmieniło się o tyle, że od momentu wystawienia skierowania człowiek jest na kwarantannie... Czy można pojechać samemu do punktu pobrań, tego nie wiem - pewnie trzeba mieć pozwolenie od sanepidu. Nie tak dawno mój tata źle się czuł, dzwonił do rodzinnej - ta go zbywała od poniedziałku aż w piątek wystawiła skierowanie na COVIDa. O tym, że tata źle się czuje dowiedziałam się też w piątek i od razu się u nich zjawiłam, bo po opisie wyglądało mi na zawał... Także zadzwoniłam po pogotowie i zabrali go do szpitala. A we wtorek miał telefon - dzień dobry, policja - gdzie pan jest, bo dzwonimy domofonem i nikt nie otwiera... Także im powiedział, że jest w szpitalu... Oczywiście - zawał, koronografia (nie zagłębiając się w szczegóły skończyło się dobrze, aczkolwiek być może w ostatniej chwili). A rodzinną kazałam zmienić rodzicom... Jeszcze się tłumaczyła, że ona teraz zmęczona, bo tyle pracy ma. A po objawach nawet na zwykłe EKG nic chciała przyjąć na wizytę.
Teraz jest zapis w rozporządzeniu że można wyjechać na test będąc na kwarantannie. Karetka wymazowa przyjeżdża tylko jak ktoś siedzi z kimś dodatnim i nie ma możliwości dojechać samodzielnie do punktu pobran. Mam nadzieję że z tatą jest w porządku?
 
@monika1708 ja też codziennie wypatruje oznak i nic...
Dziś mnie trochę nastraszyła, bo od południa mało co ruchy czułam nawet po czekoladzie. Już chciałam jechać na IP ale zjadłam kolację i zaczęła się rozpychać.
 
Mam takie pytanie [emoji16][emoji16] Czy ty jesteś na grupie Simple....... ? [emoji16][emoji16]
Jeszcze pamietam jakie to straszne tak czekać [emoji23] Ja byłam 15.11 u lekarza i mieliśmy się umawiać na cc i ja do niego mówiłam że jak najszybciej bo mi już na dekiel siada [emoji85] i 3 dni później było po [emoji16]
 
@Jivka u nas wszystko okej ! Małemu ida akurat dolne czwórki i dość ciężko było 3 dni ale już jest dużo lepiej tyle ze apetyt nie ten neistety ! Niebawem leo kończy 10 mies [emoji4] dopiero nauczyl się siadać ale tylko na łóżku hehe. Nie pełza i nie raczkuje póki co [emoji4] poza tym słodziak z niego i maly atencjuszek [emoji16]
20201106_113446.jpeg
20201031_213131.jpeg
 
reklama
Do góry