reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie martw się, uda się w kolejnym cyklu! ☺Ja nigdy wcześniej nie miałam problemu z zajściem, a teraz 3 cykl i klapa.
No to trzymam kciuki żeby się udało. Ja w pierwszą ciążę którą niestety poroniłam zachodziłam przez rok, a teraz też już jakieś 7 cykli się staram i nic 🥺
 
Już?! Super gratuluję! Ale szybko :) samo się zaczęło? Jak sam poród? Opowiadaj!
To czekamy na zdjęcia.
U mnie cisza. Nic się nie dzieje...
W sobotę miałam skurcze dość dokuczliwe, a na wieczór pojawiła się krew przy WC, no to szpital [emoji2368]
W szpitalu skurcze były raz regularne raz nie więc oxy, później znieczulenie. Ulżyło.
No a na partych to się domyśl [emoji28]
Maz był ze mną caly czas i bardzo pomagał [emoji846]

Więc od 13.53 mamy core [emoji3059]
 
W sobotę miałam skurcze dość dokuczliwe, a na wieczór pojawiła się krew przy WC, no to szpital [emoji2368]
W szpitalu skurcze były raz regularne raz nie więc oxy, później znieczulenie. Ulżyło.
No a na partych to się domyśl [emoji28]
Maz był ze mną caly czas i bardzo pomagał [emoji846]

Więc od 13.53 mamy core [emoji3059]

Dobrze, że mógł być mąż i wspierać. To na pewno dużo pomoglo:) Znieczulenie zewnątrzoponowe?
Jak duża córa wyszła?
 
@Humhum jak tam?
Ja już się rozpakowałam [emoji16]
Dziewczyny, małej jeszcze nie mam przy sobie. Jest na noworodkach. Mnie lyzeczkowali bo łożysko nie chciało pójść.
Mieli mnie przenieść na normalna sale ale przy próbie wstania w głowie mi się kręciło i tak czekam pod kroplówka [emoji2368]

Kochana, ogromne gratulacje :) dobrze że już masz to za sobą, bo domyślam się że nie było różowo, ale teraz ten malutki bobasek będzie największa nagroda jaka można miec :) mam nadzieję że szybciutko ja dostaniesz i będziecie się mogły tulić :*
 
reklama
Nie martw się, uda się w kolejnym cyklu! ☺Ja nigdy wcześniej nie miałam problemu z zajściem, a teraz 3 cykl i klapa.
Ja tez tak miałam, 2 razy się udało za pierwszym podejściem, a potem nagle nie... wkurzające i strasznie smutne, gdy przychodził okres. Także wiem co czujesz :*
 
Do góry