reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Na razie jeszcze nie dziękuję, jak zobaczę serduszko to już będzie ciut większy spokój. 🙈 Ale jestem tak obstawiona lekami, ze już bardziej się pomóc chyba nie da. Dostałam heparynę, acard, encorton, progesteron doustnie i dopochowowo, euthyrox. Teraz tylko trzeba mocno wierzyć, ze będzie już dobrze.
 
Na razie jeszcze nie dziękuję, jak zobaczę serduszko to już będzie ciut większy spokój. 🙈 Ale jestem tak obstawiona lekami, ze już bardziej się pomóc chyba nie da. Dostałam heparynę, acard, encorton, progesteron doustnie i dopochowowo, euthyrox. Teraz tylko trzeba mocno wierzyć, ze będzie już dobrze.
Trzymam kciuki. Zestaw leków wydaje się odpowiedni ;) mi przynajmniej na takim się udało
 
Ciąża po poronieniu da takie same objawy jak ta w której poroniłam? Czy na to nie ma reguły jak myślicie? Może przebiec zupełnie inaczej?
Niestety nie wyglada tak samo. Dwie pierwsze poroniłam w około 8 tygodniu. Nie miałam żadnych objawów oprócz senności i lekkiego zmęczenia. Teraz od samego początku umieram. Cały pierwszy trymestr przeleżałam w łóżku i wc. Ale lekarz mówił, że to dobry znak ponieważ hormony rosną.
 
Ciąża po poronieniu da takie same objawy jak ta w której poroniłam? Czy na to nie ma reguły jak myślicie? Może przebiec zupełnie inaczej?
Ja po 3 poronieniach i bez objawów w sumie w każdej. A teraz też bez objawów i 18 tc więc jak widać nie ma reguły... A w ciąży z dziećmi które mam miałam objawy... Więc jak widać nie ma reguły i też się tym martwiłam że nie mam objawów.
 
reklama
Niestety nie wyglada tak samo. Dwie pierwsze poroniłam w około 8 tygodniu. Nie miałam żadnych objawów oprócz senności i lekkiego zmęczenia. Teraz od samego początku umieram. Cały pierwszy trymestr przeleżałam w łóżku i wc. Ale lekarz mówił, że to dobry znak ponieważ hormony rosną.
Dziękuje za odpowiedz. A byłam pewna, ze powinny być te same objawy. A w którym cyklu zaszłaś po poronieniu? Brałaś jakieś leki odrazu na podtrzymanie??
 
Do góry