reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Encorton w jakiej sytuacji jest zapisywany przez ginekologa? Co trzeba zbadać? Widze, ze wiele kobiet go bierze po poronieniach. [emoji846]

Miłego dnia :)
Encorton to steryd. Bierze się go na rożne problemy immunologiczne - np przeciwciala ana, jakieś przeciwciala przeciwplemnikowe, przeciwlozyskowe itp. Generalnie chodzi w nim o to żeby wyciszyć organizm i żeby organizm nie był agresywny i nie odrzucam ciazy
 
reklama
Ja w poronionej nie miałam żadnych objawów a w obecnej tylko ból piersi. Żadnych mdłości, wymiotów etc, gdybym nie widziała na usg to bym nie wierzyła że w ciąży jestem także nie ma reguły [emoji4]
Niestety nie wyglada tak samo. Dwie pierwsze poroniłam w około 8 tygodniu. Nie miałam żadnych objawów oprócz senności i lekkiego zmęczenia. Teraz od samego początku umieram. Cały pierwszy trymestr przeleżałam w łóżku i wc. Ale lekarz mówił, że to dobry znak ponieważ hormony rosną.
 
Dziękuje za odpowiedz. A byłam pewna, ze powinny być te same objawy. A w którym cyklu zaszłaś po poronieniu? Brałaś jakieś leki odrazu na podtrzymanie??
Ja mam to szczęście, że zachodzę w ciąże zawsze w pierwszym możliwym cyklu czyli po 3 miesiącach. Teraz od momentu zakończenia starań przyjmowałam luteinę, gdy widoczny był pęcherzyk dostałam duphaston, acard i heparynę. Aby nie było nudno zaliczyłam dwukrotne plamienia ale wszystko jest Ok. 😁
 
Ja mam to szczęście, że zachodzę w ciąże zawsze w pierwszym możliwym cyklu czyli po 3 miesiącach. Teraz od momentu zakończenia starań przyjmowałam luteinę, gdy widoczny był pęcherzyk dostałam duphaston, acard i heparynę. Aby nie było nudno zaliczyłam dwukrotne plamienia ale wszystko jest Ok. 😁
O kurcze !! Wyobrażam sobie co czułaś jak widziałaś to plamienie.. ale musimy być silne 😆😆 ale super ze wszystko jest w końcu dobrze u Ciebie dajesz mi nadzieje :)))
 
reklama
Do góry