reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak metformina i Glucophage to to samo.
Mio inozytol to suplement diety, poprawia jakośc jajek i obniża lh, ja zamówiłam sobie w moim kraju inny bo mieszkam za granicą, ale dziewczyny z polski biorą ten. 2 mg rano i 2 mg wieczorem. 3 mce minimum. Ja biorę już od lat. Zobacz załącznik 1230389
Tak metformina i Glucophage to to samo.
Mio inozytol to suplement diety, poprawia jakośc jajek i obniża lh, ja zamówiłam sobie w moim kraju inny bo mieszkam za granicą, ale dziewczyny z polski biorą ten. 2 mg rano i 2 mg wieczorem. 3 mce minimum. Ja biorę już od lat. Zobacz załącznik 1230389
Dziewczyny a widziałam że jest też w tabletkach ale nie wiem w jakich dawkach to trzeba żeby też nie zaszkodzić i nie pogorszyć. Macie jakieś rady? Czy kupić w proszku. Pomaga komuś to jeszcze?
 
reklama
Nie właśnie nie robił. Próbuję go przekonać ale skupiliśmy się na mnie bo nie mam owu. I po zastrzykach nie pękają pęcherzyki.
A możesz kogoś szczerze polecić? I jaki koszt wizyty tam?
Ja chodziłam do dr Kunickiego. Ceny chyba się tam zmieniły teraz. Ja płaciłam za pierwszą wizytę 250 a kolejne już 190.
Badanie nasienia też warto zrobić[emoji846]
 
No to tak jak ja. Tez mam luxmed z pracy i poszłam na początku żeby dostać wszystkie skierowania. A ile usg z luxmed miałaś? Bo mi tylko na tej pierwszej wizycie zrobił (chociaż nie chciał, bo nie miałam skierowania 🙄) i jakoś w 17 tc. Miałam tez skierowanie na 11-13tc, ale nie skorzystałam. No i na tym skierowania się kończą xD ale byłam zadowolona z obu usg tam.
Tez myśle, ze jest najlepszy, chociaż mnie on trochę wkurza :D mimo wszystko polecam go dalej jak ktoś pyta i tez mam z tylu głowy, ze pomógł tez Tobie i @babydust - choć ona chyba już tu nie bywa :)
No właśnie na początku do jakoś 30tygodnia ciąży w luxmed miałam 3badania usg- byłam u takiej starszej lekarki która w ogóle nie robiła, pierwsza wizyta u takiej młodej to mi zrobiła usg ale na kolejną już nie mogłam się do niej zapisać bo zniknęła z luxa ;p, miałam połówkowe i usg 3trym . No i później jakoś w 34 tyg poszłam sobie do innej znów i ona mi robiła co wizytę i to jeszcze kazała często przychodzić na wizyty bo jej coś serduszko za szybko biło -nawet dała mi skierowanie do szpitala w 37tyg ale na obserwacji byłam 3dni i mnie wypuścili bo wsio dobrze. Ale ona tak dmuchala na zimne że co chwila wizyty i za każdym razem usg -nazywa się Marieta Kazimierczyk /ak (nie pamiętam dokładnie) -jakbyś była zainteresowana to polecam do niej się udać tyle że to Gdańsk ;)
 
Ja chodziłam do dr Kunickiego. Ceny chyba się tam zmieniły teraz. Ja płaciłam za pierwszą wizytę 250 a kolejne już 190.
Badanie nasienia też warto zrobić
emoji846.png
Super dzięki za info. A z tym badaniem nasienia to walczę i mam nadzieję że w końcu się uda. A ktoś wie jak to teraz jest bo pewnie na taką wizytę teraz i tak mogę tylko sama iść a nie w parze raczej?
 
No właśnie na początku do jakoś 30tygodnia ciąży w luxmed miałam 3badania usg- byłam u takiej starszej lekarki która w ogóle nie robiła, pierwsza wizyta u takiej młodej to mi zrobiła usg ale na kolejną już nie mogłam się do niej zapisać bo zniknęła z luxa ;p, miałam połówkowe i usg 3trym . No i później jakoś w 34 tyg poszłam sobie do innej znów i ona mi robiła co wizytę i to jeszcze kazała często przychodzić na wizyty bo jej coś serduszko za szybko biło -nawet dała mi skierowanie do szpitala w 37tyg ale na obserwacji byłam 3dni i mnie wypuścili bo wsio dobrze. Ale ona tak dmuchala na zimne że co chwila wizyty i za każdym razem usg -nazywa się Marieta Kazimierczyk /ak (nie pamiętam dokładnie) -jakbyś była zainteresowana to polecam do niej się udać tyle że to Gdańsk ;)
Dzięki, już sobie zapisuje. Jak będzie trzeba to do Gdańska pojadę, i tak nie mam co robić 😁 a na to usg 3 trymestru miałaś skierowanie? Bo ja myślałam, ze na usg 2 trymestru się kończy w luxmed, tak przynajmniej skierowania dostałam.
 
Ooo dzięki! Chciałam do niej iść ale trafiłam do innej z tym nieszczęsnym półpaścem. To teraz będę wiedzieć że ona też fajna [emoji16]
No właśnie na początku do jakoś 30tygodnia ciąży w luxmed miałam 3badania usg- byłam u takiej starszej lekarki która w ogóle nie robiła, pierwsza wizyta u takiej młodej to mi zrobiła usg ale na kolejną już nie mogłam się do niej zapisać bo zniknęła z luxa ;p, miałam połówkowe i usg 3trym . No i później jakoś w 34 tyg poszłam sobie do innej znów i ona mi robiła co wizytę i to jeszcze kazała często przychodzić na wizyty bo jej coś serduszko za szybko biło -nawet dała mi skierowanie do szpitala w 37tyg ale na obserwacji byłam 3dni i mnie wypuścili bo wsio dobrze. Ale ona tak dmuchala na zimne że co chwila wizyty i za każdym razem usg -nazywa się Marieta Kazimierczyk /ak (nie pamiętam dokładnie) -jakbyś była zainteresowana to polecam do niej się udać tyle że to Gdańsk ;)
 
Dzięki, już sobie zapisuje. Jak będzie trzeba to do Gdańska pojadę, i tak nie mam co robić 😁 a na to usg 3 trymestru miałaś skierowanie? Bo ja myślałam, ze na usg 2 trymestru się kończy w luxmed, tak przynajmniej skierowania dostałam.
Wiesz co skierowanie nie ale ja miałam już w ramach pakietu zlecenie wystawione jakoś jak wchodzilam w portal pacjenta
Ooo dzięki! Chciałam do niej iść ale trafiłam do innej z tym nieszczęsnym półpaścem. To teraz będę wiedzieć że ona też fajna [emoji16]
Moim zdaniem młoda ale fajna lekarka, tylko że zawsze opóźnienie u niej z godzinę ale to dlatego że nie przeznacza na pacjentke 15minut a tyle i faktycznie trzeba :)
 
reklama
Do góry