Charlotte21
Fanka BB :)
Wieki nie wchodziłam na forum. 
Przypomnicie kto obecnie spodziewa się bobaska ?

Przypomnicie kto obecnie spodziewa się bobaska ?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
W trakcie ciąży, którą straciłam miałam sporą torbiel na lewym jajniku. Po dwóch tygodniach od poronienia, na kontrolnym USG już jej nie było. Wchłonęła się sama.A dostałaś jakieś leki czy samoczynnie się wchłonęło?![]()
JaWieki nie wchodziłam na forum.
Przypomnicie kto obecnie spodziewa się bobaska ?![]()
Wieki nie wchodziłam na forum. [emoji4]
Przypomnicie kto obecnie spodziewa się bobaska ? [emoji4][emoji4]
Hej, ja mam takHej, dziś 29 dni po zabiegu. Byłam na kontroli z wynikiem hist-pat. Miesiączki nie było jeszcze, są brudzenia. Niestety wykryto mi torbiel na jajniku 3,5 cm. Lekarz, mówi że czekać do @ i przyjść po bo powinno zniknąć.
Miała któraś z Was torbiel po poronieniu?
Mnie tez się w końcu udałoWieki nie wchodziłam na forum.
Przypomnicie kto obecnie spodziewa się bobaska ?![]()
SamoczynnieA dostałaś jakieś leki czy samoczynnie się wchłonęło?![]()
To nie jestem sama z tym fantemHej, ja mam tak, w następnym tygodniu idę na kontrol. Jestem w trakcie @. Moja torbiel ma prawie 5cm.