reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie, bo dostalam krwawienie w niedziele w domu i ginekolog kazal zostać jeżeli wygląda to jak okres. Teraz zaluje, że nie wiem nie pobrałam jakis próbek... Ale człowiek mądry po szkodzie...
Kochana nie zadręczaj się, wiele z nas pewnie gdyba i myśli że jakby inaczej postąpiły to może byłoby inaczej.
My na przykład zleciliśmy badanie płodu i jak się okazało materiał był nieodpowieni i też nie dostaliśmy odpowiedzi na pytanie "dlaczego?".
Ja teraz staram się myśleć pozytywnie i po prostu jak najlepiej przygotować do kolejnej ciąży, zobaczysz, że jeszcze zaświeci słoneczko dla każdej z nas 😊
 
reklama
To ja tak pewnie zaśmiecam. A jak wstawić kilka cytatów w jednym poście bo jestem zielona ?
Jeśli korzystasz z przeglądarki, to kazda wiadomość do której chcesz się odnieść, zaznaczasz na dole "cytat". I jak już masz zaznaczone wszystkie, to w okienku odpowiedź dajesz "wstaw cytaty" I akceptujesz je wszystkie :) wtedy pod każdym możesz napisać to co chcesz, a dzięki temu jest większy porządek ;)
 
Kochana nie zadręczaj się, wiele z nas pewnie gdyba i myśli że jakby inaczej postąpiły to może byłoby inaczej.
My na przykład zleciliśmy badanie płodu i jak się okazało materiał był nieodpowieni i też nie dostaliśmy odpowiedzi na pytanie "dlaczego?".
Ja teraz staram się myśleć pozytywnie i po prostu jak najlepiej przygotować do kolejnej ciąży, zobaczysz, że jeszcze zaświeci słoneczko dla każdej z nas 😊
Ja jestem ciekawa co mi powie za tydzień na wizycie. I mam.nadzieje, ze łyżeczkowania nie bd konieczne. Mój doktorek jest z tych nowoczesnych, więc zobaczymy co wymyśli...
 
reklama
Do góry