reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, w końcu dostałam wynik z wczoraj... Jutro powinnam mieć wynik dzisiejszej bety, niestety jutro ide do pracy i nie miałabym jak zrobić więc bede miała przyrost dzienny.
Screenshot_2021-04-15-14-08-30-006_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj w Łodzi u dr. Paśnika. Generalnie zrobił mi kolejne badania. Oczywiście wszystko działo się tak że teraz nie pamiętam do końca co mi zrobił. Na pewno cytokiny,kiry i jakieś mieszanie krwi mojej i partnera (cokolwiek to oznacza). Nazywał to jakoś specjalistycznie ale nie pamiętam. Skierowanie oczywiście mi zabrali więc nie wiem dokładnie co i jak. Powiedział że tak naprawdę po tych badaniach dopiero podejmie kroki w stronę leczenia.
Miałyście te badania? Kojarzę że rozmawiałyście o tym nie raz. Powiecie o co w nich chodzi? W necie jakoś na około napisane.
 
Musze jeszcze podpytać Was o owulację 🙈 za dużo myślę ale ... Tak jak pisałam ,byłam wczoraj u jakiegoś przypadkowego lekarza na USG tylko po to żeby sprawdził czy była już owu ponieważ mam brać duphaston po owulacji .
No i ten lekarz wyjątkowo niepewnie mówił o tej owulacji oraz że jest ślad płynu w zatoce douglasa (moja gin do której chodzę na monitoring nigdy o tym nie mówiła ), ten nie wspomniał nic o ciałku żółtym.
Czy to może oznaczać że jestem świeżo po owulacji ponieważ jest ten płyn i nie ma jeszcze ciałka żółtego? Nie wiem czy go nie ma czy o tym nie wspomniał.
To był mój 20dc, ostatnia owu miałam chyba 17dc ale to jest różnie bo po poronieniach nie mam już tak regularnych cykli.
Płyn w zatoce jest po owulce :) także pewnie miałaś :)
 
Cześć dziewczyny mam pytanie, która luteina według Was jest lepsza i bezpieczniejsza podjęzykowa czy dopochwowa?
Ja stosowałam dopochwowa. Ponoć działa miejscowo i tylko miejscowo co akurat jest bardzo dobre, ale może wysuszać śluzówkę tam w środku. Podjęzykowej nie stosowałam ale dużo osób pisze że niedobrze im po niej. Osobiście jak bym kiedyś miała stosować i miała wybór wzięłabym podjęzykowa bo odkąd zaczęłam stosować dopochwowa to cały czas jakieś podrażnienia miałam, uczucie pieczenia
 
Ja stosowałam dopochwowa. Ponoć działa miejscowo i tylko miejscowo co akurat jest bardzo dobre, ale może wysuszać śluzówkę tam w środku. Podjęzykowej nie stosowałam ale dużo osób pisze że niedobrze im po niej. Osobiście jak bym kiedyś miała stosować i miała wybór wzięłabym podjęzykowa bo odkąd zaczęłam stosować dopochwowa to cały czas jakieś podrażnienia miałam, uczucie pieczenia
No właśnie pytam bo do tej pory miałam podjęzykową (fakt jest mega nie dobra ale przyzwyczaiłam się), a w zeszły piątek lekarz przepisał mi dopochwową i mam wrażenie, że chyba mi nie podeszły. Często mam problemy z pęcherzem i już miałam jedną infekcję pochwy. Po badaniu palpacyjnym też zawsze mnie boli podbrzusze. Boję się żeby nie podrażnić sobie tam nic, choć aplikuje tabletkę palcem. Nie mogłam dodzwonić się do mojego lekarza żeby z nim skonsultować ewentualną zamianę na podjęzykową.
 
reklama
Do góry