reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Rozumiem. Tylko te suple i leki gorzej się wchlaniają niż magnez przez skórę (podobno) dlatego ja uzupełniam tym moczeniem stóp w magnezie [emoji6]
Ja już biorę 3x1 magnezu i wydawało mi się, że to i tak dużo, do tego luteina. Co wizytę zgłaszam lekarzowi, że brzuch twardnieje, bałam się o szyjkę ale on ostatnio stwierdził, że jest ok.
Cudne wiadomości [emoji173] Ja biorę encorton 10 mg. Obecnie 17 tc. Brak efektów ubocznych. Mam duży apetyt ale nie wiem czy to steryd czy ciąża [emoji6]
Dziewczyny jestem po wizycie u nowej gin w klinice. No CUDNA jest :) jak badania pod koniec miesiąca wyjdą ok a histo-pat po histeroskopii będzie zadowalający to w maju transfer :) Czy któraś z Was jest na encortonie? Bo gin stwierdziła że covid mógł mieć wpływ i na ciążę i na moje limfocyty i chce wdrożyć encorton żeby immunologię wyciszyć. Któraś ma 'niedajboże' jakieś efekty uboczne po nim?
 
reklama
A ja mam pytanie dotyczące cyklu bezowulacyjnego. Podejrzewam, że tym razem u mnie było bez owulacji. Zawsze mam widoczny śluz płodny, tym razem go nie było. Robiłam testy owu, druga kreska zawsze była bledsza niż kontrolna. I pytanie czy w takim cyklu bezowulacyjnym jest normalna miesiączka? W terminie? Bo ja już mam 37 dc i ciągle brak @. Robiłam 2 testy ciążowe - pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki (32dc) negatywny, drugi dziś też negatywny, więc ciąże już wykluczam. Nieukrywam, że chciałabym już dostać okres, żeby zacząć liczyć nowy cykl.
Jedyne co było u mnie inne to w 26dc dostałam bardzo lekkie plamienie (równo 7dni po seksie), najpierw myślałam, że może to implantacyjne, a teraz myślę, że może to był mój koniec cyklu?? Może ja już jestem w nowym? To plamienie to dosłownie 2 razy na papierze koloru kawy z mlekiem.
Jak na złość, zawsze miałam @ jak w zegarku (zapisuje w aplikacji), a teraz jak się staramy od 4 msc to co cykl to inna historia 😔
 
Mógł Ci się zrobić torbiel z braku owulacji, stąd spóźniający się okres i plamienie. Niestety ten cykl może być o wiele dłuższy przez to. Możesz pójść do ginekologa sprawdzić albo czekać cierpliwie.
A ja mam pytanie dotyczące cyklu bezowulacyjnego. Podejrzewam, że tym razem u mnie było bez owulacji. Zawsze mam widoczny śluz płodny, tym razem go nie było. Robiłam testy owu, druga kreska zawsze była bledsza niż kontrolna. I pytanie czy w takim cyklu bezowulacyjnym jest normalna miesiączka? W terminie? Bo ja już mam 37 dc i ciągle brak @. Robiłam 2 testy ciążowe - pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki (32dc) negatywny, drugi dziś też negatywny, więc ciąże już wykluczam. Nieukrywam, że chciałabym już dostać okres, żeby zacząć liczyć nowy cykl.
Jedyne co było u mnie inne to w 26dc dostałam bardzo lekkie plamienie (równo 7dni po seksie), najpierw myślałam, że może to implantacyjne, a teraz myślę, że może to był mój koniec cyklu?? Może ja już jestem w nowym? To plamienie to dosłownie 2 razy na papierze koloru kawy z mlekiem.
Jak na złość, zawsze miałam @ jak w zegarku (zapisuje w aplikacji), a teraz jak się staramy od 4 msc to co cykl to inna historia [emoji17]
 
reklama
Do góry