reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A po co Ty robisz bete przy takich wartościach i po 72 h?
Przy takich wartościach już się bety nie sprawdza, spokojnie [emoji846]
Bo mi lekarz kazał. Nie miałam jeszcze zarodka a w jajnikach mam dziwne torbiele. Kazał mi zrobić tym razem przyrost po 72h, a w poniedziałek idę do niego na kolejne usg. Ale jak zwalnia przy większych wartosciach to jestem spokojniejsza, nie wiedziałam o tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć dziewczyny, byłam dziś u lekarza. Na twardnienie brzucha do luteiny dostałam dodatkowo Duphaston 3x1. Czy któraś z Was brała go po 30tc. Ufam mojemu lekarzowi ale wyczytałam, że może on wpływać na spodziectwo u chłopców i to mnie troszkę martwi 😕
Ja biorę nadal ;) dziś 30+4 ;)

Mam wynik dzisiejszej bety, przyrost znacznie spowolnił tylko 46%😥. W poniedziałek wynik byl 8685 a dzisiaj po 72h 15278.
Spokojnie, tak jak piszą dziewczyny, beta na tym etapie już rośnie znacznie wolniej. Myślę że na usg w poniedziałek wszystko będzie okej :)
 
Mam wynik dzisiejszej bety, przyrost znacznie spowolnił tylko 46%😥. W poniedziałek wynik byl 8685 a dzisiaj po 72h 15278.
Też słyszałam że beta od jakiejś wartości już bardzo słabo rośnie. Nawet się mówi żeby betę jak coś robić tylko na samym początku. Także spokojnie kochana, beta rośnie, jest duża wartość. Nie spada a to najważniejsze
 
Odebrałam dzisiaj wyniki histopatologiczny z łyżeczkowania, na którym mam wpisane ze komórek zarodka i pepowinowych nie stwierdzono. I to już? Nie badają próbki pod kątem innych zmian, polipów, gronkowców itp? Strasznie jestem zawiedziona bo miałam nadzieje, ze jakieś odpowiedzi może będą😞😞😞
 
@Paueczka91 Taki wynik nie potwierdza nawet, że ciąża była... Jakby był jakiś stan zapalny, to miałabyś to w wyniku. Ale sam hist-pat naprawdę niewiele najczęściej wnosi. Głównie służy sprawdzeniu czy nie zrobił się zaśniad.
Właśnie to samo chciałam napisac. Mi po pierwszym poronieniu wyszedł zasniad i lekarz właśnie mówił ze gdyby nie było zaśniadu to pewnie nic ciekawego byśmy się z hist-pat nie dowiedzieli 😕
 
Odebrałam dzisiaj wyniki histopatologiczny z łyżeczkowania, na którym mam wpisane ze komórek zarodka i pepowinowych nie stwierdzono. I to już? Nie badają próbki pod kątem innych zmian, polipów, gronkowców itp? Strasznie jestem zawiedziona bo miałam nadzieje, ze jakieś odpowiedzi może będą😞😞😞
No histopatologia zazwyczaj nic nie wnosi. Ja miałam akurat zapalenie błon płodowych i łożyska w wyniku histopatologicznym także mam przyczynę. Ale przeważnie opis świadczy tylko o poronieniu a nie przyczynie
 
reklama
Do góry