reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Qruszon jak hematolog powie, że masz brac heparynę, to wprost spytaj czy będzie ona refundowana i czy on Ci da zaświadczenie, żeby ginekolog/rodzinny wypisywał Ci heparynę na ryczałt.

Mi na aps ginekolog dał ryczałt, bo mówił, że to już choroba a nie profilaktyka. ;) (a z powodu samego pai i poronienia by była pełnopłatna)
 
reklama
Hej do Kubiaka. Pare razy byłam u Przybylskiej i bardzo złe mnie w ciąży potraktowała
A ty
I jak jesteś zadowolona? 🙂 Bo roznie opinie słyszałam. Póki co Kiciński, ogolnie nic w sumie do niego nie mam jako do człowieka ale tak dla czystego sumienia w kolejnej ciąży chce się przejść do kogoś innego 🙂 teraz chce się dostać do Kruszynskiego który przyjeżdża z Pzn na konsultacje i zobaczymy jak on i później czy będę musiała jeszcze kogoś szukać.
 
Ja jestem bardzo zadowolona. Naprawdę pomógł mi i w każdej sytuacji mogę do niego napisać SMS czy dzwonić.
Jadę właśnie. Zobaczymy czy mi coś powie na zespół antyfosfolipidowy i przepisze heparynę itd
 
Dam znac jak po. W poniedziałek mam prywatna wizytę u hematologa, ale zrezygnuje chyba, zobaczymy co powie mój ginekolog. (Mówił, ze ma czasami takie przypadki i coś zarządzimy)
 
reklama
Do góry