reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny a ja się wkurzylam na testy owulacyjne. Drugi miesiąc z rzędu wychodzą negatywne a czuje że owu była bo był skok, śluz płodny, ból jajnika. W pierwszym cyklu po poronieniu wyszedł ładnie pozytywny 2 razy pod rząd więc chyba felerne nie są. Czy może mieć na to wpływ że dużo pije wody? Piję ok. 4 l wody a mocz mam tak jasny jak woda niegazowana. Przestaje chyba wierzyć w te testy 🤣
Coś w tym jest, jestem prawie pewna, że owu u mnie wystąpiła (temperatura, śluz, kłucie jajnika), a testy niezmiennie pokazują bladą kreskę.
 
reklama
Dziewczyny. Jestem na sali. Na usg nic nie znalazł. Wpisał w karte ciaza pozamaciczna nieznanej lokalizacji. Powiedzial ze tam na dole maja slaby sprzet ale na gorze maja lepszy. Ze 5 dni na pewno poleze. Ze beda mnie operowali laparoskopowo jak cos znajda.
 
Coś w tym jest, jestem prawie pewna, że owu u mnie wystąpiła (temperatura, śluz, kłucie jajnika), a testy niezmiennie pokazują bladą kreskę.
A jakie masz testy? Ja mam z allegro ale używałam ich już wiele razy i pokrywały się z tymi z apteki czy rossmannu. Zakupie sobie jeszcze te z rossmannu i będę robić i te i te...zobaczymy. Ale to już w następnym cyklu jak w tym nie wyjdzie. Póki co działamy co 2 dni i zobaczymy. Ale jakoś jestem nastawiona na nie w tym cyklu 😳🙊

Gonzi jak tam?
 
A jakie masz testy? Ja mam z allegro ale używałam ich już wiele razy i pokrywały się z tymi z apteki czy rossmannu. Zakupie sobie jeszcze te z rossmannu i będę robić i te i te...zobaczymy. Ale to już w następnym cyklu jak w tym nie wyjdzie. Póki co działamy co 2 dni i zobaczymy. Ale jakoś jestem nastawiona na nie w tym cyklu 😳🙊

Gonzi jak tam?
A u mnie chyba bez zmian. Leże już na sali i zobaczymy co jutro przyniesie.
 
@Gonzi na pewno dziś zrobia betę, zobaczymy co wyjdzie.
Czy nadal bierzesz te wszystkie leki czy kazali odstawic ?
Nie mogę tego zrozumieć że przy becie 1000 pęcherzyk powinien być w macicy a dlaczego gdzie indziej nie chce się pokazać.
Trzymaj się i mimo wszystko myśl pozytywnie.
Jeżeli to faktycznie pozamaciczna to pod kontrolą szybko usunął i nie trzeba będzie usuwać jajowodu.
 
reklama
Do góry