reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Na forum byłam kiedyś 2009 inny nick wtedy walczyłam o pierwsze dziecko. Teraz w kwietniu jak dowiedziałam się o ciąży. Dziewczyny z 2009 do tej pory mam kontakt przez face , niby forum ale daje dużo wsparcia, bo nikt cie nie zrozumie jak ktoś kto sam przez to przechodzi...
 
reklama
Masz rację , wiesz jestem tu 3 dzień dopiero i ta siła udziela się i mi .
Ja tu na forum trafiłam w lutym i dziewczyny bardzo mi pomogły, byłam w rozpaczy a dzięki atmosferze wzajemnego wsparcia szybko się pozbierałam. Tyle tu dobroci i empatii, że łatwiej patrzeć optymistycznie na przyszłość.

Kochana płakałam jak napisałaś na grudniowych co Ci się przytrafiło, myślałam o Tobie często. Dla Ciebie również znów zaświeci słońce, trzymam kciuki za Ciebie z całych sił💛
 
Hej dziewczyny..2tyg temu plamilam, bylam pewna ze to okres bo 4 dni ale naprawde baardzo słabo, a dziś patrze i znów chyba mi sie okres zaczął. Miałam nadzieje zacząć starania ale widze że mój organizm nadal szaleje po stracie.
 
reklama
No chyba taki mój los. Ale nic zobaczymy może jeszcze kiedyś będzie 🌞
Kochana będzie dobrze na pewno. Twoja historia przypomina nieco moją pod tym względem że też nie wiadomo było gdzie jest ciąża ale mnie byli przy okazji uprzejmi wyciąć zdrowy jajowod bo się panu ordynatorowi na usg coś tam uwidzialo a potem się okazało że beta cały czas rosła aż wreszcie po drugim krwawieniu oczyściłam się sama. Szwy goiły się ok. 6 tyg. Psychicznie gorzej. Wyłam do 3 mcy po a @ wróciła po 8 tyg. Jeśli wszystko ładnie się oczyści to myślę że 3 m-ce i będziecie mogli się starać. Trzymam kciuki 😘
 
Do góry