reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Właśnie wrociłam od ginekologa. Wg USG moje endometrium pięknie zareagowało na leki ktore mi przepisała. W 10dc miało 3-4 mm a dziś w 17dc ma 10mm 😃 Tak jak myślałam owulacja była. Oba pęcherzyki pękły. Płyn w zatoce jest. Powiedziała, że szkoda że nie było współżycia w samą owulację czyli 14dc no ale coż zobaczymy co z tego bedzie. Ostatnie współzycie było w 12dc. Przepisała mi 2x dziennie 1tab Dupka.

Myślicie, że mogę nie spisywać tego cyklu na straty?
 
reklama
Siedzę na izbie przyjęć. Ma mnie ktoś obejrzeć ale teraz jest zupełnie czysto. Mam wrażenie że mój organizm robi sobie ze mnie jaja. A mdli mnie chyba najbardziej od samego początku.
 
Izzy kciuki zacisniete mocno 👊✊✊. Dziewczyny doradźcie proszę 3 dni spóźnienia dalej tej małpy nie ma ...w sobotę test negatywny 10 czułość robiony popołudniu. Brzuch boli okresowo mocno okresu brak . Czekac czy powtórzyć test , nie nastawiam się absolutnie na ciążę gdyż na usg macica nie zagojona jeszcze po poronieniu brak zielonego światła...ale nie uważałam przyznaje. Poza tym ponad połowę cykli plamiłam... sił brak w sobotę wyjazd...
 
Kochana, spokojnie. Mój ginekolog twierdzi, ze plamienia, krwawienia on ma w 80% ciąż. Wszystko jest dużo bardziej ukrwione i pękają naczynka, a u innych robią się krwiaki. Trzymam kciuki za ładny pęcherzyk zoltkowy na usg (oby ktoś je umiał zrobić). I nie porównuj wymiarów !!! Bo one zaleca od sprzętu i ręki lekarza.
 
Dziewczyny jest dobrze. Pęcherzyk urósł ponad 2 krotnie. Jest nadal maleńki, ale ewidentnie rośnie i nadal jest w macicy. Ja ten pierwszy pomiar pomyliłam i ciałka żółtego jeszcze nie widać, ale kazała się nie przejmować. Malutki ślad po krwawieniu ale może ono się zdarzać i tak długo jak nie leci żywa krew ze skrzepami po nogach to niewiele można zrobić. Torbiel nieduża, nie powiększa się, powinna sama się wchłonąć. Bardzo sympatyczna młoda lekarka. Powiedziała że wg niej wczesna rozwijająca się ciąża. Kazała iść do domu, odpoczywać, nic już nie badać i iść na kontrolę w sob. jak ustalone.
 
reklama
Dziewczyny jest dobrze. Pęcherzyk urósł ponad 2 krotnie. Jest nadal maleńki, ale ewidentnie rośnie i nadal jest w macicy. Ja ten pierwszy pomiar pomyliłam i ciałka żółtego jeszcze nie widać, ale kazała się nie przejmować. Malutki ślad po krwawieniu ale może ono się zdarzać i tak długo jak nie leci żywa krew ze skrzepami po nogach to niewiele można zrobić. Torbiel nieduża, nie powiększa się, powinna sama się wchłonąć. Bardzo sympatyczna młoda lekarka. Powiedziała że wg niej wczesna rozwijająca się ciąża. Kazała iść do domu, odpoczywać, nic już nie badać i iść na kontrolę w sob. jak ustalone.
Uff, super wieści! :) Wszystkie teraz żyjemy twoimi pozytywnymi newsami :) U mnie 6dpo i zaczyna się dla mnie najgorszy czas oczekiwania... 😬
 
Do góry