reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć. Dziewczyny, nie wiem co jest, od poronienia mam jakieś słabe miesiączki, plamienie w sumie ze 3 dni lekkie i 1 dzień mocnego krwawienia. Zawsze mialam minimum 5 dni krwawienia, a od poronienia jakaś cienizna.. betę badałam 2 tyg temu to była 0,1.. gin mówi, że tak być może, ale ile? Dlaczego? Czy to może mieć wpływ na to, że nasze starania są bezskuteczne? Jestem po kolejnym ciężkim dniu w pracy, dostałam [emoji205] i jestem tak załamana, że szok..
 
reklama
Hej dzisiaj byłam na usg chciałam wczoraj jechać do szpitala Ale uznaliśmy z mężem ze chcemy porozmawiać z lekarzem dlaczego chciałby żeby doszło do samoistnego promienia. Wszystko nam wytłumaczył i czekamy do weekendu jeżeli nic się nie wydarzy to szpital w poniedziałek. Widziałam znowu mojego aniołka Ale już był taki malutki 💔
Bardzo mi przykro... Najważniejsze że rozmawiałaś z lekarzem i że wszystko Wam wyjaśnił. Najważniejsze żebyś nie miała teraz dodatkowych zmartwień... Mam nadzieję że szpital Cię ominie...
 
Cześć. Dziewczyny, nie wiem co jest, od poronienia mam jakieś słabe miesiączki, plamienie w sumie ze 3 dni lekkie i 1 dzień mocnego krwawienia. Zawsze mialam minimum 5 dni krwawienia, a od poronienia jakaś cienizna.. betę badałam 2 tyg temu to była 0,1.. gin mówi, że tak być może, ale ile? Dlaczego? Czy to może mieć wpływ na to, że nasze starania są bezskuteczne? Jestem po kolejnym ciężkim dniu w pracy, dostałam [emoji205] i jestem tak załamana, że szok..
mi też się pozmieniało, zamiast 4 dni, okres trwał 7 i nie było takie krwawienia jak zawsze, nawet skrzepów nie było
 
myślę, że inna by może nic nie zauważyła, ale ja siedzę i kręcę tym testem pod światło 🤷‍♀️🙈 pozostaje mi poczekać przynajmniej 2-3 dni i spróbować jeszcze raz.
A u Ciebie to już pewnie nawet brzuszka widać? 😊😊
Ja też tak robiłam 🤣 zrób za kilka dni i będzie pewność. A kiedy masz okres dostać?
Widać u mnie brzuch już fest, 10 tydzień a brzuch jak w 5 miesiącu. Staram się ubierać luźniejsze rzeczy ale wydaje się że one jeszcze bardziej podkreślają brzuch. Dziś w przedszkolu nawet od corki koleżanki mama do mnie z tekstem: a ty w ciąży nie jesteś ?masz taki duży brzuszek. Odpowiedziałam że po operacji wyrostka mam taki duży brzuch, to zaraz się zmieszała i poszła.
Chciałabym to ukryć jak najdłużej bo jak coś pójdzie nie tak to potem nie chce słuchać tych pytań 😥

Oj jak ja to rozumiem. Czasami też nie mogę wytrzymać do dnia spodziewanej miesiączki i robię test, a potem się dołuję, że nie wyszedł. W ogóle jak was czytam to czuję się o niebo lepiej. Zaczął mnie łapać kryzys i w dodatku zaczęłam popalać z nerwów :D
Jeszcze dzisiaj mają mi wpaść hydraulicy rozwalać łazienkę, bo jest jakiś przeciek u sąsiada i nikt nie wie gdzie :D mam po prostu chyba gorszy miesiąc :D
Tak bardzo chciałabym, żeby się nam wszystkim udało :) a jednocześnie sama się już martwię i biorę do głowy sobie dziwne rzeczy. W tym miesiącu w ogóle mam dziwne bóle, których nie rozumiem i cieszę się już na październikową wizytę u lekarza, bo przynajmniej będzie w stanie ocenić mój stan.
Tez tak miałam. Przed okresem stres że może jednak będę w ciąży, potem załamka bo test negatywny... Ale pamiętaj że każdy kolejny cykl to nowa nadzieja i wreszcie się uda 😊
Ja po poronieniu wróciłam do fajek. Nie paliłam tyle lat a pierwsze co zrobiłam jak wyszłam ze szpitala kazałam mężowi kupić fajki i paliłam jedna za drugą. O boże jak mi te fajki smakowały wtedy. Ale napialilam się przez miesiąc i rzuciłam to zaś w cholerę
 
trzymam mocno. Ja siebie właśnie opierniczam za niecierpliwość, eh sama sobie dokładam stresów. Zrobiłam dzisiaj test (4 dni przed terminem @) i jest jakiś tam cień cienia, co równie dobrze może być kreską testową. Ale tak czułam podbrzusze i piersi bolą non stop, że myślałam, że może jednak, a tu raczej taki PMS paskudny. Czekam i jak @ nie przyjdzie, to zrobię za trzy dni drugi
U mnie biel vizira :/ @ w piątek, ehh nic to kolejny cykl i może będzie czerwcowe jak moje pozostałe :p. Czerwiec fajny miesiąc. Trzymam kciuki, żeby Twój cień okazał się tym na co czekasz :).
 
Cześć. Dziewczyny, nie wiem co jest, od poronienia mam jakieś słabe miesiączki, plamienie w sumie ze 3 dni lekkie i 1 dzień mocnego krwawienia. Zawsze mialam minimum 5 dni krwawienia, a od poronienia jakaś cienizna.. betę badałam 2 tyg temu to była 0,1.. gin mówi, że tak być może, ale ile? Dlaczego? Czy to może mieć wpływ na to, że nasze starania są bezskuteczne? Jestem po kolejnym ciężkim dniu w pracy, dostałam [emoji205] i jestem tak załamana, że szok..
U mnie się okazało, że po lyzeczkowaniu zrobiło mi się bardzo cienkie endometrium i dlatego mam taki skąpy okres... Warto sprawdzić. Ja mam poniżej normy niestety :(
 
U mnie się okazało, że po lyzeczkowaniu zrobiło mi się bardzo cienkie endometrium i dlatego mam taki skąpy okres... Warto sprawdzić. Ja mam poniżej normy niestety :(
Po okresie pójdę do swojego gina, niech sprawdzi co się dzieje.. w końcu mam mega pakiet w medicover, więc niech się na coś przyda.. załapałam znowu doła.. niby się nie nastawiałam.. a jednak boli [emoji20]
 
Przepraszam że pytam, nie znam Twojej historii, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj 😘 jak długo po cc lekarze zalecali Ci wstrzymać się ze staraniami?
Mi moja gin kazała odczekac 8 miesięcy z zajsciem w ciążę. Ale myślę że to w dużym stopniu indywidualna sprawa bo wszystko zależy jak się goi rana

Nie do mnie pytanie ale ja też miałam pierwsza CC. Mi kazał lekarz wstrzymać się z kolejnymi staraniami 1,5 do 2 lat. Ponoć wcześniejszy poród mógłby doprowadzić do pęknięcia macicy ? Jakoś tak mi to tłumaczył. Ale moja koleżanka zaszła w ciążę 4 miesiące po CC i urodziła kolejne dziecko przez CC i wszystko było ok. Tyle że ból po drugiej CC ponoć sto razy silniejszy. Ale nie wiadomo czy to kwestia kolejnej CC czy tego że za krótki odstęp między cesarkami
Ból przy drugiej cesarce jest z reguły większy niż przy 1 i to bez znaczenia ma tu czu CC jest po roku czy po 3 latach. Boli jak cholera....

Daj znać co lekarz ci zalecił, bo jestem ciekawa.

Hmm... Czyli zas co lekarz to opinia. Tak jak z tym czekaniem ze staraniami. Choć z drugiej strony tak na to patrząc to ja też powinnam czekać dwa lata bo przecież w lutym po tym wyrostku to mam cięcie pionowe od połowy brzucha aż do blizny po cesarce. A nikt mi czekać nie kazał. Tylko lekarka powiedziała że prawdopodobnie CC będzie bo nie będą chcieli ryzykowac że coś tam się zadzieje z tą blizna. Teraz już sprawa się sama rozwiązała bo przy bliźniakach nic prócz CC nie wchodzi w grę.
Bliźniaki jeśli są dobrze ułożone to spokojnie można rodzic naturalnie ;) chyba zr są inne wskazania do cc. Chociaż niestety u nas dużo lekarzy nie chce się podejmować porodów sn u bliźniaków i z automatu robią kobiecie cc. U mnie najbliższe miejsce gdzie pozwalają na poród SN przy bliźniakach to chyba Gliwice, jakie 70km ode mnie

U mnie biel vizira :/ @ w piątek, ehh nic to kolejny cykl i może będzie czerwcowe jak moje pozostałe :p. Czerwiec fajny miesiąc. Trzymam kciuki, żeby Twój cień okazał się tym na co czekasz :).
Potwierdzam :) mam synka teraz z czerwca ;)
 
reklama
Hej dzisiaj byłam na usg chciałam wczoraj jechać do szpitala Ale uznaliśmy z mężem ze chcemy porozmawiać z lekarzem dlaczego chciałby żeby doszło do samoistnego promienia. Wszystko nam wytłumaczył i czekamy do weekendu jeżeli nic się nie wydarzy to szpital w poniedziałek. Widziałam znowu mojego aniołka Ale już był taki malutki 💔
trzymaj się kochana, na pewno było Ci ciężko widzieć ten obraz na USG 😢 trzymam kciuki
 
Do góry