reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
Kochana całym sercem jestem z Tobą ❤️ Bardzo mi przykro ze znowu musisz przechodzić przez stratę.
Niestety poronienia zatrzymane maja to do siebie ze nie dają żadnych objawów.
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
Moja Droga, nie musi być żadnych objawów, niestety. A przypomnij, czy miałaś heparynę i jaką dawkę?. Wysokie straty często związane są z problemami z krzepnięciem, choć nie tylko. Jak potrzebujesz pogadać, to daj znać, zdzwonimy się
 
Moja Droga, nie musi być żadnych objawów, niestety. A przypomnij, czy miałaś heparynę i jaką dawkę?. Wysokie straty często związane są z problemami z krzepnięciem, choć nie tylko. Jak potrzebujesz pogadać, to daj znać, zdzwonimy się
Właśnie żadnych leków nie brałam prócz pregna plus i zuravitu. Pierwsza ciąża donoszona, druga poroniona w 18 tyg. Ale tu przyczynę znam stan zapalny po tym wyrostku. A teraz aktualnie jutro 11 TC, gin powiedział na wizycie że dzieci nic nie urosły od ostatniej wizyty czyli od 9 tyg., Akcji serca też niby nie było choć jak powiedział mi że na szpital kieruje mnie żeby jeszcze inny lekarz potwierdził tak już go nie słuchałam
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co będa mi robić jeśli okaże się że faktycznie dzieciaki obumarły? Tabletki? Łyżeczkowanie? Jest szansa że puszcza mnie jutro do domu? Bo tu nic nie idzie się dowiedzieć
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co będa mi robić jeśli okaże się że faktycznie dzieciaki obumarły? Tabletki? Łyżeczkowanie? Jest szansa że puszcza mnie jutro do domu? Bo tu nic nie idzie się dowiedzieć
myślę że dadzą wtedy tabletkę, jak ja miałam, jak ona nie da rady to zabieg. Ponoć nie musimy się zgadzać na zabieg. Myślę że dzięki zabiegowi szybciej ja szybciej się oczyściłam.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co będa mi robić jeśli okaże się że faktycznie dzieciaki obumarły? Tabletki? Łyżeczkowanie? Jest szansa że puszcza mnie jutro do domu? Bo tu nic nie idzie się dowiedzieć
kochana ja mam poroninie zatrzymane .Dzwoniłam po szpitalach bo nie wszędzie podają tabletkę najlepiej rozmawiaj z lekarzem .
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co będa mi robić jeśli okaże się że faktycznie dzieciaki obumarły? Tabletki? Łyżeczkowanie? Jest szansa że puszcza mnie jutro do domu? Bo tu nic nie idzie się dowiedzieć

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co będa mi robić jeśli okaże się że faktycznie dzieciaki obumarły? Tabletki? Łyżeczkowanie? Jest szansa że puszcza mnie jutro do domu? Bo tu nic nie idzie się dowiedzieć
Ja trafiłam w 11 tyg podali mi 5 tabletek, cisza po 3 godz dołożyli 2 tabletki i za 2 godz zaczęło się poroniłam ale nie wszystko i na drugi dzień łyżeczkowanie
 
reklama
Do góry