reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama

marsi89

Fanka BB :)
Brałam jak
Robiłam, czekam jeszcze na pozostałe wyniki, robię w przyszłym tygodniu USG i mam konsultacje u ginekologa i hematologa. Zdenerwowałam się ale może faktycznie bez podstawy. W sumie by to było dość typowe dla mnie bo ja wszystkim się przejmuję i zawsze widzę to co może być najgorsze...
My kobiety wszystkie tak chyba mamy, że wszystkim za bardzo się przejmujemy. Ale dobrze, że się zbadałas...lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Ja z moim ginem jak rozmawiałam po poronieniu to on twierdził żeby badań nie robić bo znamy przyczyny strat. Ale robię mimo to zespół i może ta trombofilie. Pytałam go co zrobimy jak wyjadą złe wyniki, powiedział że spokojnie jeśli coś wyjdzie nie tak to tak dobierzemy leczenie że wszystko będzie ok. A leczone choroby bądź zaburzenia w ciąży dają mi taką samą szansę na donoszenie ciąży jak u osób bez obciążeń także lepiej wiedzieć i leczyć kochana...
Będzie dobrze, zobaczysz 😊

Hopeful_11

Brałam jak
Robiłam, czekam jeszcze na pozostałe wyniki, robię w przyszłym tygodniu USG i mam konsultacje u ginekologa i hematologa. Zdenerwowałam się ale może faktycznie bez podstawy. W sumie by to było dość typowe dla mnie bo ja wszystkim się przejmuję i zawsze widzę to co może być najgorsze...
Ja się też bardzo zdenerwowałam jak zobaczyłam wynik bialka S, od razu mialak zły humor, płacz itp, ale później na spokojnie to przeanalizowałam i pogadałam z lekarka, która mnie uspokoiła. Dziś jeszcze tak jak pisałam mam gina, który pewnie będzie miał decydujące zdanie w kwestii ewentualnych leków. Spokojnie kochana 😘

aspekt

Ja miałam to szczęście, że lekarka, która dostała moje wyniki z labu (NFZ), przez telefon mi powiedziała, jakie mam odchyły, ale że nie będziemy się tym przejmować i powtórzymy za kilka tyg.

A najlepsze to powiem Wam, że chodziłam do 2 hematologów i żadnego z nich nie interesowały żylaki czy hemoroidy (a miałam kwit od proktologa, że stwierdził zakrzep w żyle, ale wg hematologów proktolog nie zna się na krzepliwości i to nie zakrzep a zastój związany z czymś innym). Bądź mądry i pisz wiersze

Hopeful_11

Ja już po wizycie- lekarz mowil, żebym się nie przejmowała białkiem S, ale podtrzymuje zdanie poprzedniego lekarza, że przez bialko i ogólnie moja historie mam sobie brać acard, a od pozytywnego testu heparyna. Mam nadzieje, ze będzie ok. Powiedział, że możemy się zacząć starać jeśli chcemy, aż mi się trochę nie chce w to wierzyć, bo tak długo czekałam... 7 miesięcy.

Angiee

Ja już po wizycie- lekarz mowil, żebym się nie przejmowała białkiem S, ale podtrzymuje zdanie poprzedniego lekarza, że przez bialko i ogólnie moja historie mam sobie brać acard, a od pozytywnego testu heparyna. Mam nadzieje, ze będzie ok. Powiedział, że możemy się zacząć starać jeśli chcemy, aż mi się trochę nie chce w to wierzyć, bo tak długo czekałam... 7 miesięcy.
Najważniejsze, że masz już jakiś plan działania :) I że możecie działać! Bo chyba takie stanie w miejscu jest najgorsze.

Angiee

Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑

marsi89

Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑
JA bym beta się nie schizowala i za kilka dni zrobiła test. Kiedy ma być okres?

reklama

Angiee

JA bym beta się nie schizowala i za kilka dni zrobiła test. Kiedy ma być okres?
Za 4 dni. Ja to bym najchętniej w ogóle nic nie robiła, nawet żadnych testów, ale ta heparyna... Kurczę, no chciałabym jednak wdrożyć ją jak najszybciej, żeby zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby tym razem się udało.

Do góry