reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A ja w obawie ze złapałam biochemia zrobiłam teraz test nie z pierwszego porannego moczu. Ale biochem mogę wykluczyć.
 

Załączniki

  • 20211026_082828.jpg
    20211026_082828.jpg
    791,9 KB · Wyświetleń: 65
A ja dziś znowu lecę na betę. Pamiętacie moje blade drugie kreski, progesteron 9 i hcg z piątku 25?
No to dzisiaj zrobiłam z rana test ciążowy i negatyw. Myślę pewnie ciąża biochemiczna ale okresu nadal brak, zaczęły mnie boleć piersi. Biore duphaston. Czy on może powstrzymywać krawienie przy ewentualnej ciąży biochemicznej?
 
Ja dziasiaj odebrałam wyniki
Beta hcg z wczoraj wynosiła 471
A progesteron mam 15,9
Czy progesteron nie jest trochę za niski? Ja nie bardzo wiem, normy dla pierwszego trymestru mam zapisane 11-44, 3
Ale tak naprawdę pierwszy raz go badam.
 
A ja dziś znowu lecę na betę. Pamiętacie moje blade drugie kreski, progesteron 9 i hcg z piątku 25?
No to dzisiaj zrobiłam z rana test ciążowy i negatyw. Myślę pewnie ciąża biochemiczna ale okresu nadal brak, zaczęły mnie boleć piersi. Biore duphaston. Czy on może powstrzymywać krawienie przy ewentualnej ciąży biochemicznej?
Zależy ile bierzesz. Mi jedna tabletka nie powstrzymywała.
 
Ja dziasiaj odebrałam wyniki
Beta hcg z wczoraj wynosiła 471
A progesteron mam 15,9
Czy progesteron nie jest trochę za niski? Ja nie bardzo wiem, normy dla pierwszego trymestru mam zapisane 11-44, 3
Ale tak naprawdę pierwszy raz go badam.
To zależy od lekarza. Jeden Ci powie ze jest w normie drugi zaleci duphaston lub luteinę. Ogólnie moim zdaniem niski. Sama właśnie robilam badanie, kolo 14 powinnam mieć wynik to napisze i się porówna.
 
reklama
Do góry