reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny, w końcu nadrobiłam wszystkie posty. Przykro mi, ze zobaczyłam tyle nowych nicków, ale zawsze jak widzę, ze nowe osoby piszą, ze cieszą się, ze tu trafiły, to dokładnie wiem, co czują 😎 Chciałam dobrnąć do końca, bo byłam pewna, ze będzie tez dużo dobrych informacji i gratuluje malucha, @Smaily, oraz dwóch kreseczek @Porannelatte!
Z małych updatów jutro zaczynam 19. tydzień i czas lekko przyspiesza, wzięło mnie na smutne przemyślenia, bo moja dzidzia miałaby termin już 2 tygodnie temu, a jednocześnie pomyślałam, ze dopiero przekroczyłam tydzień, w którym poprzednio miałam łyżeczkowanie :/ Szczerze mówiąc do dziś byłam dość spokojna w tej ciazy, ale rozne rzeczy zaczynaja się dziać w głowie, muszę się pilnowac :) Tym razem, forumowa rodzinko, czekamy na chłopca :) Mam nadzieje, ze ten komentarz wnosi trochę nadziei, przesyłam cały baby dust jaki posiadam i czekam na Wasze dobre nowiny. Nawet najcięższe chwile muszą w końcu minąć.
 
Cześć dziewczyny, w końcu nadrobiłam wszystkie posty. Przykro mi, ze zobaczyłam tyle nowych nicków, ale zawsze jak widzę, ze nowe osoby piszą, ze cieszą się, ze tu trafiły, to dokładnie wiem, co czują 😎 Chciałam dobrnąć do końca, bo byłam pewna, ze będzie tez dużo dobrych informacji i gratuluje malucha, @Smaily, oraz dwóch kreseczek @Porannelatte!
Z małych updatów jutro zaczynam 19. tydzień i czas lekko przyspiesza, wzięło mnie na smutne przemyślenia, bo moja dzidzia miałaby termin już 2 tygodnie temu, a jednocześnie pomyślałam, ze dopiero przekroczyłam tydzień, w którym poprzednio miałam łyżeczkowanie :/ Szczerze mówiąc do dziś byłam dość spokojna w tej ciazy, ale rozne rzeczy zaczynaja się dziać w głowie, muszę się pilnowac :) Tym razem, forumowa rodzinko, czekamy na chłopca :) Mam nadzieje, ze ten komentarz wnosi trochę nadziei, przesyłam cały baby dust jaki posiadam i czekam na Wasze dobre nowiny. Nawet najcięższe chwile muszą w końcu minąć.
Ja w trudnych momentach ratowałam się serialami na netflix. Takimi mega sielankowymi jak "Głos serca" i "Virgin River". Mnie wprowadzały w dobry nastrój.
19tc to już prawie połowa! Trzymajcie się cieplutko w dwupaku, niedługo poczujesz ruchy, to też będzie Cię uspokajać😁💛
 
Ja w trudnych momentach ratowałam się serialami na netflix. Takimi mega sielankowymi jak "Głos serca" i "Virgin River". Mnie wprowadzały w dobry nastrój.
19tc to już prawie połowa! Trzymajcie się cieplutko w dwupaku, niedługo poczujesz ruchy, to też będzie Cię uspokajać😁💛
Oj przerabiam stare seriale i piekę ciasta, zawsze jakiś pomysł hah Ruchy czuję od 17+1, co jest dla mnie lekko szokujące, jakoś wczesnie! Dziękuję i Wam tez życzę wszystkiego najpiękniejszego już razem ❤️
 
Ja miałam badanie genetyczne płodu to właśnie inaczej mikromacierze po poronieniu i tam wyszło, że płód miał wadę genetyczną w zaleceniach mam napisane, że konsultacja w poradni genetycznej i jakie badanie ma być rodziców ( za badanie płaciłam 1700 zł) wysyłał szpital do instytutu matki i dziecka w Warszawie. Trombofilie robiłam, zespół antyfosfolipidowy, Kir I hlac ale to wszystko prywatnie I napisałam mi listę badań mój ginekolog. Tydzień temu zrobiłam posiew na bakterie i właśnie chlamydie, ureaplasma, mycoplasma. Byłam u hematologa w lutym mam drugą wizytę bo trzeba powtórzyć badania, mgiam też skierowanie do reumatologa i do nefrologa ide w piątek bo mi ciągle czerwone krwinki wychodza w moczu a miałam już kiedyś piasek...także wole sprawdzić
Dzięki za odpowiedź. Ja będę robić ale te standardowe badanie genetyczne dzieciątka i moja gin też mnie utwierdziła, że to wystarczy + płeć. Ale póki co muszę czekać na wyniki hispatu a to pewnie jeszcze dobrą chwilę potrwa bo się wcale nie spieszą z tym , jak to szpitale. I tak wszystko się wydłuża, wydłuża, mam wrażenie, że minęła cała wieczność.. Dostałam dziś antybiotyk na drogi moczowe, bo coś jest nie tak. Trzymaj się, mam nadzieję, że twoje wyniki dobrze wyjdą.
 
Dziewczyny helpunku pomocy.
Ktoś mi powie co i jak.
Z insulina jest napewno coś nie tak.
Badanie robione prywatnie.
Gdzie do jakiego lekarza mam iść Zobacz załącznik 1344975Zobacz załącznik 1344976
Koniecznie wizyta u diabetologa, może zleci ci metforminę, ja też miałam na jakiś czas przed poronieniem podwyższony cukier i dostałam Metformax, pomógł mi a nawet pokusiłabym się o przypuszczenie, że pomógł przy regulacji cyklu.
 
Dzięki za odpowiedź. Ja będę robić ale te standardowe badanie genetyczne dzieciątka i moja gin też mnie utwierdziła, że to wystarczy + płeć. Ale póki co muszę czekać na wyniki hispatu a to pewnie jeszcze dobrą chwilę potrwa bo się wcale nie spieszą z tym , jak to szpitale. I tak wszystko się wydłuża, wydłuża, mam wrażenie, że minęła cała wieczność.. Dostałam dziś antybiotyk na drogi moczowe, bo coś jest nie tak. Trzymaj się, mam nadzieję, że twoje wyniki dobrze wyjdą.
Ja nie czekałam na wyniki histopatologiczne. Ustalenie płci i wady genetycznej szło niezależnie od histop. Jeśli materiał był zalany formalina a nie solą fizjologiczna to nie chcę cię straszyć ale wady genetycznej już nie ustalisz. Mój szpital tak zrobił bo miał w dupie co chciałam i niestety gdyby nie szybka interwencja nic bym się nie dowiedziała, ale to przez co przechodziłam to grubsza sprawa dla TV 🙉
 
Cześć dziewczyny, w końcu nadrobiłam wszystkie posty. Przykro mi, ze zobaczyłam tyle nowych nicków, ale zawsze jak widzę, ze nowe osoby piszą, ze cieszą się, ze tu trafiły, to dokładnie wiem, co czują 😎 Chciałam dobrnąć do końca, bo byłam pewna, ze będzie tez dużo dobrych informacji i gratuluje malucha, @Smaily, oraz dwóch kreseczek @Porannelatte!
Z małych updatów jutro zaczynam 19. tydzień i czas lekko przyspiesza, wzięło mnie na smutne przemyślenia, bo moja dzidzia miałaby termin już 2 tygodnie temu, a jednocześnie pomyślałam, ze dopiero przekroczyłam tydzień, w którym poprzednio miałam łyżeczkowanie :/ Szczerze mówiąc do dziś byłam dość spokojna w tej ciazy, ale rozne rzeczy zaczynaja się dziać w głowie, muszę się pilnowac :) Tym razem, forumowa rodzinko, czekamy na chłopca :) Mam nadzieje, ze ten komentarz wnosi trochę nadziei, przesyłam cały baby dust jaki posiadam i czekam na Wasze dobre nowiny. Nawet najcięższe chwile muszą w końcu minąć.
19 tydzień? Kochana ale to lecie. Zrobiło mi się teraz tak trochę dziwnie, bo ja z blizniakami zaszlam mniej więcej tak samo jak ty więc też już by był 19 tydzień 😥 ale bardzo się cieszę, że u ciebie wszystko ok. Właśnie myślałam osttanio o tobie, że się nie odzywasz nic, dobrze że napisałaś.
Jak się czujesz?
A co do ruchów to ja w pierwszej ciąży też poczułam bardzo szybko bo w okolicach 17 tyg., A mówia że to w kolejnych szybko się wyczuwa ruchy a przy pierwszej ciąży dopiero koło 20 tyg.
 
reklama
Dziewczyny a podpowiedzcie mi, jakie badania porobić hormonalne ?? Oprócz tsh ft4 ft3 bo na to mam juz skierowanie z rację tego że w ciazy mi tsh z 2 rosło do 4. Glukoza mi wyszła ostatnio 75 ale zrobię też krzywą bo z tego co widzę to nie ma ona wielkiego znaczenia sama.
 
Do góry