reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Czikunia To jak robisz krzywą glukozową, to od razu zrób insulinową.
A z hormonów:
W 3-5 dc - FSH, LH, estradiol, prolaktyna, testosteron, androstendion, DHEA, a do tarczycowego panelu oprócz TSH, ft3 i ft4 - możesz dorzucić aTpo i aTg
Ok. 21dc (7 dni po owu) - progesteron
 
reklama
@Czikunia To jak robisz krzywą glukozową, to od razu zrób insulinową.
A z hormonów:
W 3-5 dc - FSH, LH, estradiol, prolaktyna, testosteron, androstendion, DHEA, a do tarczycowego panelu oprócz TSH, ft3 i ft4 - możesz dorzucić aTpo i aTg
Ok. 21dc (7 dni po owu) - progesteron
Oo dzięki ;) anty tpo i tg robiłam już 3 razy w ostatnim czasie i wychodzi niskie.
 
Dziewczyny ostrzegam przed robieniem badań w diagnostyce, wiele razy słyszałam od znajomych, że diagnostyka jest niedokładne. Teraz tego doświadczyłam na własnej skórze. Zrobilam posiew poczu najpierw w diagnostyce, wyszedl jałowy, potem jeszcze raz w alab bo dostałam skierowanie więc skorzystałam, mimo że robiłam go tydzień wcześniej i wyszły mi 4 bakterie !!! Do tego prawdopodobnie mam zapalenie nerek, co od początku podejrzewałam... także uważajcie;)
 
Cześć dziewczyny, w końcu nadrobiłam wszystkie posty. Przykro mi, ze zobaczyłam tyle nowych nicków, ale zawsze jak widzę, ze nowe osoby piszą, ze cieszą się, ze tu trafiły, to dokładnie wiem, co czują 😎 Chciałam dobrnąć do końca, bo byłam pewna, ze będzie tez dużo dobrych informacji i gratuluje malucha, @Smaily, oraz dwóch kreseczek @Porannelatte!
Z małych updatów jutro zaczynam 19. tydzień i czas lekko przyspiesza, wzięło mnie na smutne przemyślenia, bo moja dzidzia miałaby termin już 2 tygodnie temu, a jednocześnie pomyślałam, ze dopiero przekroczyłam tydzień, w którym poprzednio miałam łyżeczkowanie :/ Szczerze mówiąc do dziś byłam dość spokojna w tej ciazy, ale rozne rzeczy zaczynaja się dziać w głowie, muszę się pilnowac :) Tym razem, forumowa rodzinko, czekamy na chłopca :) Mam nadzieje, ze ten komentarz wnosi trochę nadziei, przesyłam cały baby dust jaki posiadam i czekam na Wasze dobre nowiny. Nawet najcięższe chwile muszą w końcu minąć.
Chłopczyk 😍 gratulacje!!! Rośnijcie tak dalej. Oby było już gładko i z górki 😘
 
@Czikunia Bo z tym moczem to wystarczy, że za długo postoi... Albo zostanie źle pobrany... I różne kwiatki potrafią wyjść. Ja bym winy na placówkę nie zrzucała.
Jeżeli mocz jest źle pobrany to w wyniku badań jest, że mocz jest źle pobrany, mimo wszystko dla mnie to trochę dziwne że tydzień temu mialam mocz jałowy a teraz wyszły aż 4 bakterie :(
 
@Czikunia Może coś się namnożyło przed ten tydzien, więc jesli masz objawy infekcji, to pewnie trzeba przeleczyc wg tego nowego posiewu już bez powtarzania. 4 różne to dużo, niech lekarz dobrze przeczyta ten posiew, żebys się tygodniami nie bujała z różnymi antybiotykami.
 
@Czikunia Może coś się namnożyło przed ten tydzien, więc jesli masz objawy infekcji, to pewnie trzeba przeleczyc wg tego nowego posiewu już bez powtarzania. 4 różne to dużo, niech lekarz dobrze przeczyta ten posiew, żebys się tygodniami nie bujała z różnymi antybiotykami.
Jutro mam wizytę u nefrologa, wyszły bakterie ale wyszło też bakteriuria 10^4 czyli najprawdopodobniej zapalenie nerek. W ciąży wychodził mi zły wynik moczu, mialam erytrocyty w moczu, bakterie itd a posiew robiony w diagnostyce wychodzil jałowy, nawet robiony tydzień temu. Byłam na pierwszej wizycie u nefrologa dał mi skierowanie na posiew jeszcze raz bo mowi ze skoro w podstawowym badaniu wychodzą bakterie to posiew dziwne, że jest jałowy i zrobiłam badanie w alab i właśnie wyszedł taki wynik.
 
reklama
@Czikunia Bo z tym moczem to wystarczy, że za długo postoi... Albo zostanie źle pobrany... I różne kwiatki potrafią wyjść. Ja bym winy na placówkę nie zrzucała.
Dokładnie, mi nawet lekarz jak pobierał próbki do badania to pytał się gdzie mogę oddać i jak mówiłam, że w diagnostyce robię, to klepnął, że tam ok.
 
Do góry