reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lekarz powiedział: ja nie wiem co ja mam z Panią zrobić 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️
🤦‍♀️ Czyli w poniedziałek znowu IP? Domyślam się, że już masz tego dość. Dlugo się to ciągnie, ale jesteś mega dzielna. Naprawdę jestem myślami z Toba i trzymam kciuki!
Hej dziewczyny. Wracam do was. 😢 Chciałam się już powoli witać na sierpniowych mamuśkach, ale po ostatnim poronieniu... miałam opory. No i jak widać słusznie. Przechodzę znowu to samo. Ciąża zatrzymała się na 6 tc. Wczoraj prawdopodobnie poroniłam w domu. 😢

Dziś chyba pojadę na IP to sprawdzić. Nie chciałam jechać w trakcie bo dosłownie lało się, a poprzednio lekarze zachęcali mnie do ronienia w domu.

Ehhh... dziś oprócz mocnych bóli menstruacyjnych i nadal krwawienia nic się nie dzieje.... noo tylko jakieś dreszcze mnie złapały przed chwilą. Mierzę temperaturę. Jest w normie. Myślicie, że takie bóle i ew. dreszcze nie zagrażają mi?

Czekam na męża i będę jechać.
Bardzo mi przykro 😔 robiłaś jakas diagnostykę? Miałaś jakieś leki?
 
reklama
Powiedzieli wprost że nie wiedzą co ze mną zrobić bo beta przyrasta bardzo słabo ale nie widać nigdzie ciąży i otwieranie mnie i szukanie jej na ślepo jest bez sensu ich zdaniem. O metotreksacie nic nie wspominali. Nie wiem czy nie mają w zwyczaju używania go czy to ma jakiś związek z obecnym prawem w Polsce. Inna sprawa że ja też nie wiem czy go chcę. To jest dość silny lek i po nim na 99% nie zdecyduje się na kolejną ciążę. Wiem, że ryzykuje w jakiś sposób ale wierzę, że mam na tyle blisko do szpitala że będzie okej. W Warszawie mam ich sporo do wyboru ale wybrałam ten bo wiem że mają jak to głupio nie zabrzmi naturalne podejście co mi odpowiada
O matko [emoji15] najgorsze jest to czekanie, strasznie współczuję... bylam pewna ze jednak ta beta wzrosla jednorazowo [emoji849]


U mnie chyba tez sie zaczyna, mam takie silne bole krzyza i brzucha ze na wymioty mnie ciągnie a w pracy jestem i nie moge się przyznać nooo :/ dobrze ze po przeciwbolowych troche przeszlo, bo chyba bym nie byla w stanie funkcjonowac... ale nic nie leci, nie plamie ani nic...
 
O matko [emoji15] najgorsze jest to czekanie, strasznie współczuję... bylam pewna ze jednak ta beta wzrosla jednorazowo [emoji849]


U mnie chyba tez sie zaczyna, mam takie silne bole krzyza i brzucha ze na wymioty mnie ciągnie a w pracy jestem i nie moge się przyznać nooo :/ dobrze ze po przeciwbolowych troche przeszlo, bo chyba bym nie byla w stanie funkcjonowac... ale nic nie leci, nie plamie ani nic...
Też tak wczoraj miałam, ale przy tych bólach to już ze mnie leciało że wkładki przepuszczały. 😢 Latałam co chwila do łazienki
 
Hej dziewczyny. Wracam do was. 😢 Chciałam się już powoli witać na sierpniowych mamuśkach, ale po ostatnim poronieniu... miałam opory. No i jak widać słusznie. Przechodzę znowu to samo. Ciąża zatrzymała się na 6 tc. Wczoraj prawdopodobnie poroniłam w domu. 😢

Dziś chyba pojadę na IP to sprawdzić. Nie chciałam jechać w trakcie bo dosłownie lało się, a poprzednio lekarze zachęcali mnie do ronienia w domu.

Ehhh... dziś oprócz mocnych bóli menstruacyjnych i nadal krwawienia nic się nie dzieje.... noo tylko jakieś dreszcze mnie złapały przed chwilą. Mierzę temperaturę. Jest w normie. Myślicie, że takie bóle i ew. dreszcze nie zagrażają mi?

Czekam na męża i będę jechać.
O rany, przykro mi bardzo, przybywa nas tutaj coraz więcej:(
 
Hej dziewczyny. Wracam do was. 😢 Chciałam się już powoli witać na sierpniowych mamuśkach, ale po ostatnim poronieniu... miałam opory. No i jak widać słusznie. Przechodzę znowu to samo. Ciąża zatrzymała się na 6 tc. Wczoraj prawdopodobnie poroniłam w domu. 😢

Dziś chyba pojadę na IP to sprawdzić. Nie chciałam jechać w trakcie bo dosłownie lało się, a poprzednio lekarze zachęcali mnie do ronienia w domu.

Ehhh... dziś oprócz mocnych bóli menstruacyjnych i nadal krwawienia nic się nie dzieje.... noo tylko jakieś dreszcze mnie złapały przed chwilą. Mierzę temperaturę. Jest w normie. Myślicie, że takie bóle i ew. dreszcze nie zagrażają mi?

Czekam na męża i będę jechać.
Mierz temperaturę. Ja (też z sierpniowych) poroniłam wczoraj i to był moj najgorszy bol w życiu. Dosłownie leżałam na podłodze w łazience nie mogłam się ruszyć. I nagle odpuściło, w sekundę, poleciało dużo krwi i było po wszystkim. 15 minut później zamówiłam sushi i bawiłam się w wyścigi na czworaka z synkiem.
Dalej oczywiście mam „okres” ale tamto to było to właściwe poronienie, teraz po prostu złuszcza się endometrium.
 
reklama
Do góry