reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, jeszcze pytanie o wiesiołek (duże dawki jak oeparol albo Solgara): można brać bez odstawiania po owu jak nie ma szansy na ciaze? Na zdrowy rozum, one są opisane jako oleje na urodę i źródło kwasów, więc chyba tak? Ale może śluz będzie mylący wtedy?Dobra wiadomość! Spokojnej ciąży! :) Ja na razie wzięłam czysty inozytol Swansona (trochę mam wątpliwości, czy to jest mio o udowodnionej skuteczności, ale już nie chce popadać w paranoję), brałam też pod uwagę Fertistim, który chyba Ty też brałaś?

@marsi89 Jak się czujesz? Wychodzisz już z choroby? Mąż i córka zdrowi?

@olka11135 Trzymaj się, dziewczyno!
ja nie brałam fertistim natomiast moj mąż tak. Dodatkowo oboje pilismy zioła ojca sroki i się udało w pierwszym cyklu :)
 
reklama
ja nie brałam fertistim natomiast moj mąż tak. Dodatkowo oboje pilismy zioła ojca sroki i się udało w pierwszym cyklu :)
Ja teraz mam, Wiesiołek plus zioła sroki plus miovelie i nac jak to nie zadziała
No ściągną metotreksat specjalnie dla mnie 😱 bo to jakieś strasznie małe g*wno i jednak szkoda ciąć. A beta nawet nie urosła dzisiaj
O kur... To jednak nie laparo?
 
reklama
No dobra ale ostateczna decyzja chyba powinna należeć do Ciebie skoro metotreksat ma takie skutki. Może i szkoda ciąć ale należy się zastanowić co ma większe skutki.

Ja sama już nie wiem co jest lepsze. Wiem, że chce jak najszybciej zakończyć ten cyrk bo mam dwoje żywych dzieci które defakto od 2 miesięcy nie maja mamy 🤷‍♀️
Boje się, że oni tego w laparo nie znajdą albo będą chcieli wyciąć cały jajowod bo to wygląda tak jakby mi się ten pęcherzyk urwał i cześć normalnie oczywiściła, a ten jeden my kawałek utknął

Jeszcze prawdopodobnie mój syn ma covid, a on jest niezaszczepiony bo z powodów zdrowotnych nie może 😥
 
Do góry