reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

J sobie też tego bardzo życzę, ale boje się strasznie, że to będzie kolejny raz to samo, nie chcę się ani ciszyć ani robić sobie nadziei przedwcześnie, brać po prostu pregnę plus? Do tej pory piłam fertistim i biorę cały czas żelazo, bo mam niestety anemię, brać je w dalszym ciągu zanim umowie się na usg?
 
reklama
@ewitka32 Koniecznie zrób betę i sprawdź przyrost. Bo to faktycznie może być ciąża, ale może być tak, że nie do końca się oczyściłaś i niestety będzie potrzebny zabieg. No i żeby nie było tak jak teraz u @olka11135, gdzie się na koniec okazało, że jest cp.
 
Już zrobiłam betę, ale lekarz jak mnie przed czyszczeniem badał to mówił, że póki co widać po prostu endometrium, nie było nigdzie poza macica nic co by go zaniepokoiło, No nic poczekam do 16 na wynik, ale ja tak po prostu czuję, ze to jest druga ciąża, bo ja po tym poronieniu bardzo dobrze się czułam, nic mnie nie bolało po tym wszystkim
 
Już zrobiłam betę, ale lekarz jak mnie przed czyszczeniem badał to mówił, że póki co widać po prostu endometrium, nie było nigdzie poza macica nic co by go zaniepokoiło, No nic poczekam do 16 na wynik, ale ja tak po prostu czuję, ze to jest druga ciąża, bo ja po tym poronieniu bardzo dobrze się czułam, nic mnie nie bolało po tym wszystkim


Ja poroniłam w listopadzie , nie miałam miesiączki, w grudniu zaszlam w ciążę, jestem w 9 tyg +5 dni dzidziol rosnie jak na drożdżach. Cuda się zdarzają! Ja też czekalam na miesiączkę mialam plamienie czekalam aż się rozkręci i boom! Test pozytywny, a raczej 7 testów ( no tak dla pewności 😅) Odpoczywaj bierz witaminy, kwas foliowy. Ja podeszłam do tematu, na chłodno, co ma być to będzie, to poza moja kontrolą. Skupiłam się aby zmaxymalizować szanse tej ciąży. Zrób bete, odczekaj z miesiąc jak będzie wszystko si to do gina podziwiać maleństwo na usg. Tego Ci życzę.


@olka11135 odpoczywaj, jak dojdziesz do siebie napisz co u Ciebie. Wszystkie tu myślimy o Tobie. Trzymaj się
 
Już zrobiłam betę, ale lekarz jak mnie przed czyszczeniem badał to mówił, że póki co widać po prostu endometrium, nie było nigdzie poza macica nic co by go zaniepokoiło, No nic poczekam do 16 na wynik, ale ja tak po prostu czuję, ze to jest druga ciąża, bo ja po tym poronieniu bardzo dobrze się czułam, nic mnie nie bolało po tym wszystki

Wiesz, mnie też tak samo bolał jakbym miała dostać miesiączki, a nie przyszła, także nie trać nadziei 🙂
Wiem wiem, też tak miałam ostatnio... Ale nie chce przeżyć rozczarowania... Poczekam jeszcze 😊
 
Ja poroniłam w listopadzie , nie miałam miesiączki, w grudniu zaszlam w ciążę, jestem w 9 tyg +5 dni dzidziol rosnie jak na drożdżach. Cuda się zdarzają! Ja też czekalam na miesiączkę mialam plamienie czekalam aż się rozkręci i boom! Test pozytywny, a raczej 7 testów ( no tak dla pewności 😅) Odpoczywaj bierz witaminy, kwas foliowy. Ja podeszłam do tematu, na chłodno, co ma być to będzie, to poza moja kontrolą. Skupiłam się aby zmaxymalizować szanse tej ciąży. Zrób bete, odczekaj z miesiąc jak będzie wszystko si to do gina podziwiać maleństwo na usg. Tego Ci życzę.


@olka11135 odpoczywaj, jak dojdziesz do siebie napisz co u Ciebie. Wszystkie tu myślimy o Tobie. Trzymaj się
No z tym odpoczywanie to niestety u mnie ciężka sprawa, jak to w mądre przysłowie brzmi w życiu pewne są tylko smierć i podatki, jak sie obsługuje 60 firm w biurze to niestety mój odpoczynek zaczyna soe dopiero po godzinie 16, ale tez podeszłam do tego na chłodno, mężowi wczoraj rzuciłam testem i mowie mu, stary jak nie mogłam zajść w ciąże tak sie płodna zrobiłam jak nigdy 🙈 ale mój mąż jest realista i powiedział, ze ukryj testom nie wierzy i tylko lekarz może mu to potwierdzić, jak ma sie teraz udać to sie po prostu uda 🙂
 
Witam serdecznie, chciałabym się z Wami przywitać. Widzę, że jesteście nieocenioną skarbnicą wiedzy. Zacznę od początku cykle reguralne 28 dni. 9 stycznia @ nie przyszła, 10. 01.22 test - bardzo blada druga kreska, 13.01 - test ta sama sytuacja.
14.01 plamienie,
15.01 beta 61
18.08 beta 196
19.01 usg + duphaston 4x1
Plamienia nie ustaja
24.01 beta 97
25.01 beta 84 + USG + stwierdzenie poronienia samoistnego.
Nie wiele dotarło do mnie z wizyty u ginekolog. Mam zrobić TSH i oznaczyć grupe krwi jeżeli - przyjąć imonoglobine. Na wizytę zaprosiła mnie po @ w 12 dniu cyklu. I tyle. Czy to naprawde już? Tylko tyle? Czy ja po prostu wariuje i szukam dziury w całym?
 
reklama
Do góry