reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dostałam super ofertę pracy która wyklucza ciąże na kilka dobrych lat. Co prawda jeszcze nie podjęłam decyzji, ale :p miałam nadzieję, że okres lub jego brak podejmie za mnie tę decyzję ale chyba niestety nie ;)
Hej,
Na kilka lat się trzeba zobowiązać?? Woow, ja przez klienta łka lat gdy zmieniałam pracę to myślałam o ciąży i te pierwsze miesiące się zabezpieczaliśmy na próbnym okresie
 
Witajcie, jestem w ciąży … 10 tydzień się zaczyna, ale mam głupie myślenie … jestem po wizycie u gin. która odbyła się w 7 tygodniu ciąży, kolejna 05.08 a ja się ciagle zastanawiam czy jeszcze jestem w ciąży …. Czy się wszystko utrzymało , co powie lekarz …. Sama się nakręcam bo naczytałam się tyle o wczesnych poronieniach, biochemicznych ciążach, braku tętna …itd , sama donosiłam pierwsza ciąże do 35 tygodnia ale niestety był martwy poród ….
to zrozumiale że się stresujesz. Ja mam córkę siedmioletnia i dwa poronienia z tamtego roku na koncie. Aktualnie jestem w 21 tyg. Ciąży i nadal się stresuje choć ciąża przebiega wzorowo. Z każdym tygodniem i z każdą wizyta ten stres będzie troszkę ustępowal, jak zaczniesz czuć ruchy to też poczujesz się pewniej. Nie czytaj, pozwól ciąży się rozwijac. Trzymam za ciebie kciuki

Dziewczyny ja też przyszłam się pochwalić. Wczoraj miałam połówkowe, wszystko idealnie, będę miała synka Przemcia 😊
 
to zrozumiale że się stresujesz. Ja mam córkę siedmioletnia i dwa poronienia z tamtego roku na koncie. Aktualnie jestem w 21 tyg. Ciąży i nadal się stresuje choć ciąża przebiega wzorowo. Z każdym tygodniem i z każdą wizyta ten stres będzie troszkę ustępowal, jak zaczniesz czuć ruchy to też poczujesz się pewniej. Nie czytaj, pozwól ciąży się rozwijac. Trzymam za ciebie kciuki

Dziewczyny ja też przyszłam się pochwalić. Wczoraj miałam połówkowe, wszystko idealnie, będę miała synka Przemcia 😊
Gratulacje ❤️
 
Miałam pod koniec czerwca, ale niestety nie usuneli mi do końca tej przegrody. Lekarz powiedział że byłoby ryzyko przedziurawienia macicy. W czwartek za tydzień mam kolejny zabieg.
O rany. Przykro mi, że nie dało rady zrobić tego od razu. Daj znać, jak będziesz po zabiegu!
Dziękuję! Czuję się ok, poza kilkoma dolegliwościami. Jakaś cząstka mnie się bardzo cieszy, ale podchodzę do tego bardzo na chłodno, bo nie chce się nastawiać. Wizytę serduszkową mam w przyszły czwartek i cały czas się boję, że coś będzie nie tak, ale tego już nie przeskoczę.
 
reklama
to zrozumiale że się stresujesz. Ja mam córkę siedmioletnia i dwa poronienia z tamtego roku na koncie. Aktualnie jestem w 21 tyg. Ciąży i nadal się stresuje choć ciąża przebiega wzorowo. Z każdym tygodniem i z każdą wizyta ten stres będzie troszkę ustępowal, jak zaczniesz czuć ruchy to też poczujesz się pewniej. Nie czytaj, pozwól ciąży się rozwijac. Trzymam za ciebie kciuki

Dziewczyny ja też przyszłam się pochwalić. Wczoraj miałam połówkowe, wszystko idealnie, będę miała synka Przemcia 😊
Gratuluję!!!!
 
Do góry