reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Doskonale rozumiem co czujesz. Sama miałam krwiaka w 8tc tylko dowiedziałam się o nim, jak już zaczęłam krwawić i oczywiście pierwsza myśl była taka, że po raz kolejny, to już koniec. Ale na szczęście na IP okazało się, że z bejbikiem wszystko dobrze, a krwiak po prostu zaczął się ewakuować i stąd to krwawienie. Oszczędzaj się i odpoczywaj! 😊 A duży masz ten krwiak?
Lekarka mówiła że jest niewielki, a ja byłam w takim szoku jak się dowiedzialam że bije serduszko i nawet o to nie spytałam.
 
reklama
hej dziewczyny czy możłiwe jest ze po poronieniu zminiła sie długosć
nasilenie okresu przed miałam moze nie super regularny okres w granicach 4 -5 dni teraz to
sa 2 max 3 dni
 
hej dziewczyny czy możłiwe jest ze po poronieniu zminiła sie długosć
nasilenie okresu przed miałam moze nie super regularny okres w granicach 4 -5 dni teraz to
sa 2 max 3 dni
Tak. Ja tak miałam. I zmieniła się długość cyklu. U mnie się skróciło. Dopiero 4-ty cykl był bardziej typowy i szczęśliwy dla mnie ❤️
 
Po 6 dniach plamienia przyszła @. Faktycznie jest bardziej obfita niż kiedykolwiek w moim życiu. Mam nadzieje że za chwile będziemy mogli zacząć starania i będą one tak szybkie jak ostatnio. Byle w końcu z szczęśliwym zakończeniem.

A Wam dziewczyny gratuluje i za każda trzymam kciuki żebyście były szczęśliwymi mamusiami zdrowych bobasów ❤️
 
reklama
hej orientujecie sie może czy te wyniki są ok immunofenotyp zrobilam po poronieniu
czy cos gdzies mi brakuje
1668442038504.png
 
Do góry