reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Dziewczyny/Panie :)

W niedzielę 12.03 miałam wywoływane poronienie Arthrotec-iem, 2 x brałam tabletki dopochwowo. Do piątku było ok, trochę krwawienia ale bez szału, od czwartku prawie nic już nie leciało i jak już to brązowe. Natomiast od soboty mam bóle i ponownie pojawiła się żywa krew, skrzepy i to całkiem sporo. Czy któraś z Was tak miała? Mam jutro lekarza prowadzącego ale wolałabym się teraz uspokoić :)

Pozdrawiam,
Magda
Tak, to jest normalne. Możesz tak krwawić z przerwami nawet do 3 tygodni i to nie jest nic niepokojącego- poprostu organizm się oczyszcza do końca.
 
reklama
Tak, to jest normalne. Możesz tak krwawić z przerwami nawet do 3 tygodni i to nie jest nic niepokojącego- poprostu organizm się oczyszcza do końca.
Ok, dzięki! 3cia ciąża ale pierwsze takie doświadczenie. I mam nadzieję, że ostatnie, bo już się nastawiłam na 3go bombelka :)
 
Cześć:-) chyba jakiś rok mnie tu nie było... mam nadzieję, że w tym czasie dużo historii zakończyło się pozytywnie i nie przybyło tu zbyt wiele nowych dziewczyn. Chciałam napisać w staraczkach ale jakoś bliżej mi do Was... mamy podjąć z mężem jeszcze jedną próbę do 3 razy sztuka, mam nadzieję że tym razem się uda... Mam 1 dziecko i 2 stracone ciąże za sobą.
 
Cześć:-) chyba jakiś rok mnie tu nie było... mam nadzieję, że w tym czasie dużo historii zakończyło się pozytywnie i nie przybyło tu zbyt wiele nowych dziewczyn. Chciałam napisać w staraczkach ale jakoś bliżej mi do Was... mamy podjąć z mężem jeszcze jedną próbę do 3 razy sztuka, mam nadzieję że tym razem się uda... Mam 1 dziecko i 2 stracone ciąże za sobą.
Hej, nie wiem czy mnie pamiętasz ale trzymam za Was kciuki. 🤞
 
Cześć:-) chyba jakiś rok mnie tu nie było... mam nadzieję, że w tym czasie dużo historii zakończyło się pozytywnie i nie przybyło tu zbyt wiele nowych dziewczyn. Chciałam napisać w staraczkach ale jakoś bliżej mi do Was... mamy podjąć z mężem jeszcze jedną próbę do 3 razy sztuka, mam nadzieję że tym razem się uda... Mam 1 dziecko i 2 stracone ciąże za sobą.
Pamiętam Cię 🙃 super, że podjęliście kolejną próbę. Powodzenia ❤️
 
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Cześć kochana Ja też porobiłam w tam tym roku w lipcu i zaczęliśmy się starać dopiero po 3 miesiącach tak jak zalecał lekarz. I tak było czas starania nasz był pół roku i to osobiście był dla mnie bardzo stresujący okres już martwiłam się że już nie będę mamą. To dużo zależy od głowy jak sobie w niej poukładamy. A udało się dziś zobaczyłam juz II Kreski . Kochana musisz być dzielna i dobrej myśli ale swoje musisz przejść i czas na opłakanie tez musi być. Bo strata baby zostaje z nami do końca życia.
 
@Sojka ja Ciebie pamietam także ☺️ jeżeli Ty mnie tez, to niosę Tobie i pozostałym ciociom duża dawkę optymizmu 😍

15 marca o godzinie 15:03 przyszła na świat moja 🌈 córeczka Agatka ♥️ przypomnę, ze mam juz 2 starszych dzieci z ciaz książkowych i bezproblemowych. W 2021 roku w lutym przeszłam biochema, w grudniu cieszyłam się z potwierdzenia kolejnej ciazy. Jednak moje szczęście długo nie trwało, ponieważ po świętach na kolejnej wizycie okazało się, ze serdzuszko stanalo 🥺 i tym sposobem w styczniu 2023 roku przeszłam ciężej niż większość poronienie - na szczęście zupełnie naturalnie, mimo iż w szpitalu. Po pol roku zaszłam kolejny raz w ciaze. Tym razem z badaniami. Okazało się, ze konieczne jest przyjmowanie heparyny 😊 była to ciąża dla mnie bardzo trudna jeżeli chodzi o psychikę. Najpierw wyszła teombofilia i konieczność robienia zastrzykow, później co wizyta to stres czy nie usłyszę poraz kolejny, ze serduszko juz nie bije, powiekszona przeziernosc na badaniach prenatalnych, duży nacisk prowadzącej ciaze na wykonanie amniopunkcji pomimo ryzyka pośredniego… wkoncu zmiana lekarza w połowie ciazy… i od tego momentu dopiero zaczęło się wszystko układać 🙂 także ciąża zleciała mi baaardzo szybko. Brzuszek był niewielki wiec nawet nie zdarzyłam pomarudzic, ze mam juz dosyć 😂

A oto moje szczęście 😍 moj cud! ♥️
 

Załączniki

  • 9C26D0CB-647F-4DE0-BDDB-32B26CD8D3B2.jpeg
    9C26D0CB-647F-4DE0-BDDB-32B26CD8D3B2.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 44
reklama
@Sojka ja Ciebie pamietam także ☺️ jeżeli Ty mnie tez, to niosę Tobie i pozostałym ciociom duża dawkę optymizmu 😍

15 marca o godzinie 15:03 przyszła na świat moja 🌈 córeczka Agatka ♥️ przypomnę, ze mam juz 2 starszych dzieci z ciaz książkowych i bezproblemowych. W 2021 roku w lutym przeszłam biochema, w grudniu cieszyłam się z potwierdzenia kolejnej ciazy. Jednak moje szczęście długo nie trwało, ponieważ po świętach na kolejnej wizycie okazało się, ze serdzuszko stanalo 🥺 i tym sposobem w styczniu 2023 roku przeszłam ciężej niż większość poronienie - na szczęście zupełnie naturalnie, mimo iż w szpitalu. Po pol roku zaszłam kolejny raz w ciaze. Tym razem z badaniami. Okazało się, ze konieczne jest przyjmowanie heparyny 😊 była to ciąża dla mnie bardzo trudna jeżeli chodzi o psychikę. Najpierw wyszła teombofilia i konieczność robienia zastrzykow, później co wizyta to stres czy nie usłyszę poraz kolejny, ze serduszko juz nie bije, powiekszona przeziernosc na badaniach prenatalnych, duży nacisk prowadzącej ciaze na wykonanie amniopunkcji pomimo ryzyka pośredniego… wkoncu zmiana lekarza w połowie ciazy… i od tego momentu dopiero zaczęło się wszystko układać 🙂 także ciąża zleciała mi baaardzo szybko. Brzuszek był niewielki wiec nawet nie zdarzyłam pomarudzic, ze mam juz dosyć 😂

A oto moje szczęście 😍 moj cud! ♥️
Cudownie! Co za wspaniała wiadomość:-) wszystkiego najlepszego dla Was!
 
Do góry