reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hejka
Czy ktoś może mnie pocieszyć albo nie wiem podsunac jakaś myśl ? Co mam jeszcze zrobić?W zeszłym roku poronilam w 9tyg ciąży . Do tego czasu staraliśmy . Robiłam test , a 28.08 byłam na hcg wyszło 50 mlu robiłam dziś 30.08 i jest 72.60 no wydaje mi się że przyrost niewielki ... Czy wg was znowu będzie źle ? 😔 czy jest szansa na to żeby było ok ? 😔
 
No to niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie. Kontroluj dalej betę. Jak zacznie spadać - to będzie oznaczało ciążę biochemiczną. Wydaje mi się, że szanse na zdrową ciążę są nikłe :(
 
reklama
Do góry