reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mnie pewnie czekają badania bo to świeży temat…14 maja urodziłam moja martwą córeczkę 😭👼 w 29tc a 6 maja byłam na wizycie i było wszystko ok tylko niewielka ilość bakterii w moczu na którą zlecił Monural a 12 maja trafiłam na IP ponieważ nie czułam ruchów
strasznie Ci współczuję i przykro mi, że Cię to spotkało. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz.
 
reklama
mnie pewnie czekają badania bo to świeży temat…14 maja urodziłam moja martwą córeczkę 😭👼 w 29tc a 6 maja byłam na wizycie i było wszystko ok tylko niewielka ilość bakterii w moczu na którą zlecił Monural a 12 maja trafiłam na IP ponieważ nie czułam ruchów
trzymaj się, wiem co przeżywasz 🥹
 
mnie pewnie czekają badania bo to świeży temat…14 maja urodziłam moja martwą córeczkę 😭👼 w 29tc a 6 maja byłam na wizycie i było wszystko ok tylko niewielka ilość bakterii w moczu na którą zlecił Monural a 12 maja trafiłam na IP ponieważ nie czułam ruchów
Strasznie mi przykro ;( a czułaś coś ? Że malutka np się słabiej rusza ?
 
A w szpitalu coś mówili ? Z pępowina było wszystko ok ? Może trombofilia ? Brałaś zastrzyki? Wiem jak cierpisz straciłam 6 ciąż i jedno dziecko
że wszystko wyglądało normalnie, czekam na badanie histopatologiczne. Jutro jeszcze mam kontrolę w szpitalu dopytam wieciej bo wtedy nie byłam w stanie racjonalnie myśleć nawet. Przykro mi również, a a Ty wiesz co było przyczyną?
 
że wszystko wyglądało normalnie, czekam na badanie histopatologiczne. Jutro jeszcze mam kontrolę w szpitalu dopytam wieciej bo wtedy nie byłam w stanie racjonalnie myśleć nawet. Przykro mi również, a a Ty wiesz co było przyczyną?
Jedno dziecko miało wadę genetyczna i zmarło po porodzie , jedno miałam w 17 tyg to serce przestało bić były zwapnienia w łożysku wyszło to w histopacie , mam trombofilie , miałam też zapalenie endometrium przez to też traciłam ciążę .
 
Jedno dziecko miało wadę genetyczna i zmarło po porodzie , jedno miałam w 17 tyg to serce przestało bić były zwapnienia w łożysku wyszło to w histopacie , mam trombofilie , miałam też zapalenie endometrium przez to też traciłam ciążę .
rozumiem, straszne to wszystko a lekarz prowadzący nic nie wiedział przy prowadzeniu ciąży?
 
reklama
Jedno dziecko miało wadę genetyczna i zmarło po porodzie , jedno miałam w 17 tyg to serce przestało bić były zwapnienia w łożysku wyszło to w histopacie , mam trombofilie , miałam też zapalenie endometrium przez to też traciłam ciążę .
a udało Ci się donosić i urodzić zdrowe dziecko?
 
Do góry